مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اسید سولفوریک آزمایشگاهی | بهترین مارک آن در بازار ایران

آنچه در این مقاله میخوانید .....

کیفیت بالای اسید سولفوریک آزمایشگاهی به چه نکاتی بستگی دارد؟بهترین مارک اسید سولفوریک آزمایشگاهی ایرانی در بازارنمایندگی فروش و پخش اسید سولفوریک آزمایشگاهی در تهراناسید سولفوریک آزمایشگاهی برای چه کاری استفاده می شود؟

اسید سولفوریک  آزمایشگاهی که جوهر گوگرد در گذشته نامیده  شده است . اسیدی بسیار قوی است که در هر درصدی از آب حل می شود. این اسید به طور طبیعی در گاز های آتشفشان وجود دارد و ترکیب آن با آب گرمازا است به همین دلیل نباید آن را یکباره به آب اضافه کرد.که بهترین مارک این محصول را می توان در سایت های مختلف یافت.

اسید سولفوریک آزمایشگاهی | بهترین مارک آن در بازار ایران

کیفیت بالای اسید سولفوریک آزمایشگاهی به چه نکاتی بستگی دارد؟

کیفیت بالای اسید سولفوریک آزمایشگاهی به چه نکاتی بستگی دارد؟اسید سولفوریک آزمایشگاهی با غلظت های مختلفی ساخته می شود که با توجه به میزان غلظت کاربرد های متفاوتی در صنایع مختلف کاربرد دارد و کیفیت آن به غلظت ماده تولید شده و روش تولید آن بستگی دارد اسید سولفوریک در نوع صنعتی و آزمایشگاهی وجود دارد که اسید سفوریک آزمایشگاهی بسیار شفاف تر و زلاتراز صنعتی است.

اسید سولفوریک که اولین بار در قرن نهم توسط زکریای رازی کشف شد او با تقطیر خشک کانی هایی که شامل سولفات آهن و سولفات مس بودن توانست اسید سولفوریک را به دست بیاورد ودر قرن هفدهم جان گلوبر با سوزاندن سولفور نیترات پتاسیم در مجاورت بخار آب توانست این اسید را تهیه کند.جان روبک در سال 1746توانست اسید سولفوریک را با غلظت 35-40درصد در ظرف سربی تولید کند گیلو ساک با اصلاح روش روبک  توانست به غلطت 78درصد دست یابد.

در سال1901با واکنش اکسیراسیون کاتالیکی توسط شرکت BAsF فرایند تماسی ابداع شد و اولین کارخانه تولید اسید سولفوریک در آمریکا ساخته شد.همچنان با گذشت یک قرن از معرفی روش تماسی در کارخانه های تولید اسید سفوریک از این روش استفاده می کنند امروزه حجم زیادی از این اسید به روش تماسی ساخته می شود و علاوه بر این روش ها روش دو جزبی و تک جزبی هم وجود دارد امروزه کارخانه های که از غلظت بالای گوگرد استفاده می کنند از روش دو جزبی استفاده می کنند و کارخانه های که از غلظت گوگرد کمی استفاده می کنند از روش دو جزبی بهره می برند.

بهترین مارک اسید سولفوریک آزمایشگاهی ایرانی در بازار

بهترین مارک اسید سولفوریک آزمایشگاهی ایرانی در بازار

  1. با توجه به کاربرد های اسید سولفوریک،تولید کننده های بسیاری وارد تجارت اسید سولفوریک آزمایشگاهی شده اند و محصولاتی با غلظت و کاربرد های مختلف را به بازار ایران عرضه می کنند. از بهترین مارک اسید سولفوریک آزمایشگاهی ایرانی  رامیتوان با جستجو در اینترنت بهترین مارک ها را بشناسیم. که در این سایت ها انواع مختلف اسید سفوریک وجود دارد که ما می توانیم با مقایسه انواع اسید سفوریک و کیفیت و قیمت  آن ها به راحتی بهترین مارک اسید سفوریک را تشخیص دهیم. و بهترین مارک اسید سفوریک باید از غلظت و کیفیت خوبی برخوردار باشد.

نمایندگی فروش و پخش اسید سولفوریک آزمایشگاهی در تهران

نمایندگی فروش و پخش اسید سولفوریک آزمایشگاهی در تهراننمایندگی پخش اسید سولفوریک آزمایشگاهی، تامین کننده های اصلی این اسید در صنایع مختلف می باشند و می توان با مراجعه به نمایندگی ها و در نظر گرفتن قیمت و کیفیت و کاربرد هر یک از محصولات اقدام به خرید محصول مورد نظر پرداخت که این نمایندگی هااز طرف شرکت تولید کننده برای عرضه محصولات خود در سراسر کشور ایجادشده اند این نمایندگی ها در شهرهای مختلف هم چون تهران ایجاد می شوند تا بتوانندمحصول را به راحتی به بازار های هدف ارسال کنند و چون بیشتر مشتریان برای خرید به تهران می آیند به خاطرهمین وجود این نمایندگی ها در شهر تهران بسیار مهم است. که خرید و فروش اسید سولفوریک آزمایشگاهی از طریق همین نمایندگی ها انجام می شود. و قیمت فروش این نمایندگی ها به قیمت درب کارخانه است.

اسید سولفوریک آزمایشگاهی برای چه کاری استفاده می شود؟

اسید سولفوریک آزمایشگاهی برای چه کاری استفاده می شود؟اسید سولفوریک کاربرد های بسیاری در صنایع مختلف دارد از جمله :

۱. باطری سازی

۲.دارو سازی

۳.شوینده ها

۴.ساخت رنگ

۵. لاستیک سازی

۶. کاغذ

۷. نساجی

۸. در تولید اسید فسفریک

۹.صنایع شیمیایی

۱۰.تولید مواد منفجره 

۱۱. تولید پاک کننده های مصنوعی

۱۲.  تولید انواع حشره کش ها

۱۳.همچین در پلایش نفت از اسیدسولفوریک به عنوان کاتالیست استفاده می کنند . این اسید یکی از کاتالیست های مهم به شمار می رود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید