مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اسید سولفوریک 98 درصد بسته بندی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

تامین کننده اسید سولفوریک 98 درصد در کشوربازار خرید و فروش عمده اسید سولفوریک 98 درصداز نماینده فروش اسید سولفوریک می توان در بسته بندی های متفاوتی این اسید قوی را به دست آورد که این اوزان را دارند:اسید سولفوریک در گالن های 2.5 لیتری (جهت استفاده در آزمایشگاه ها)اسید سولفوریک در گالن های 20 لیتراسید سولفوریک در مخزن های 1000 لیترینماینده فروش اسید سولفوریک غلیظ در سراسر ایرانخرید اسید سولفوریک غلیظ ارزان قیمتمراحل تولید و عرضه اسید سولفوریکاما بسته به کاربرد اسید سولفوریک است که آن را تولید می نمایند. روش اصلی ساخت این مایع، به این شکل است:استخراج نمودن گوگردتبدیل این ماده به گوگرد دی اکسید شدهدگوگون کردن گوگرد دی اکسید به گوگرد تری اکسیدتبدیل کردن گوگرد تری اکسید به اکسید سولفوریکقیمت فروش اسید سولفوریک 98 درصد پتروشیمیعوامل موثر در قیمت اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک 98 درصد، مایعی بسیار کاربردی و در همین حال دارای گرانروی بالا است که به راحتی با آب حل می شود. این محصول، اهمیت راهبردی بالایی دارد و بر اساس میزان استفاده از آن است که کشورهای صنعتی را معرفی می کنند.  این ماده در نوع درجه یک تولید و صادرات اسید سولفوریک 98 درصد از ایران به کشورهای مختلفی انجام می شود.

اسید سولفوریک 98 درصد

تامین کننده اسید سولفوریک 98 درصد در کشور

تامین کننده اسید سولفوریک 98 درصد در کشور

اسید سولفوریک 98 درصد، از جمله اسیدهای معدنی و بسیار کاربردی به شمار می رود. این محصول به گونه طبیعی در گازهای بیرون شده از آتشفشان ها پدید می آید. البته آن را امروزه تولید نیز می نمایند که این کار طی فرایند خاصی انجام می شود. به صورت طبیعی، اسید سولفوریک ها در صد خلوص متفاوتی دارند.

یکی از ویژگی های خاص این محصول، حل شدن راحت آن در آب می باشد که با این مایع می توان آن را به خلوص کمتری تبدیل کرد و در اموری که نیاز داریم، به کار گرفت. البته توجه داشته باشید که چنین کاری را با لوازم مخصوص و همچنین مکان خاصی (آزمایشگاه) انجام دهید؛ زیرا که ممکن است آسیب های جدی ای وارد کند.

اسید سولفوریک 98 درصد ماده ای خورنده محسوب می شود که به جزء جیو ه و سرب روی تمامی فلزات واکنش نشان می دهد و هر دمای آن بیشتر باشد، واکنش آن نیز بالاتر است.

در هر حال، امروزه کمتر صنعتی را می توان سراغ داشت که از این محلول بسیار قوی استفاده نکند. از طرفی، گاهی هنگام کار، ضایعاتی از آن هم به دست می آید. دقت داشته باشید که این اسید اگر به چرخه طبیعت باز گردد، می تواند خطرات جبران ناپذیری داشته باشد و از سوی دیگر، به محیط زیست آسیب برساند.

برای همین است که ضایعات آن را پس از کار، جمع آوری می کنند. خوبی این محصول در این است که از همین ضایعات نیز می شود دوباره آن را به اسید سولفوریک تبدیل کرد. هم اکنون بخش زیادی از این محلول قدرتمند، از همین بازیابی ضایعات به دست می آید که به این صورت دوباره به چرخه صنعت باز می گردد.

در هر حال، تامین کننده اسید سولفوریک ضایعاتی در کشور آن را در درصد خلوص متفاوتی ارائه می دهد که این کار در گالن ها و بسته بندی هایی با اوزان مختلف صورت می گیرد. عموماً تأمین کننده در کار تولید و توزیع اسید سولفوریک ضایعاتی می باشد. این مجموعه فروش اسید سولفوریک پتروشیمی را نیز انجام می دهند.

بازار خرید و فروش عمده اسید سولفوریک 98 درصد

بازار خرید و فروش عمده اسید سولفوریک 98 درصد

خرید و فروش اسید سولفوریک 98 درصد به شکل عمده، با بسته بندی های گوناگونی صورت می گیرد. بازار این محصول به دلیل کارایی بالایی که دارد، همواره از رونق خوبی برخوردار بوده و همین طور در غلظت های متفاوتی نیز ارائه می شود. بیشتر کارخانه های صنعتی بزرگ هستند که به شکل کلی آن را تهیه می کنند.

به صورت عمده می شود اسید سولفوریک ۹۸ درصد را هم تهیه کرد و سپس آن را بر اساس کاری که داریم، به غلظت های پایین تری تبدیل نمود. همان گونه که اشاره کردیم، این کار به وسیله آب انجام می شود.

از نماینده فروش اسید سولفوریک می توان در بسته بندی های متفاوتی این اسید قوی را به دست آورد که این اوزان را دارند:

  1. اسید سولفوریک در گالن های 2.5 لیتری (جهت استفاده در آزمایشگاه ها)

  2. اسید سولفوریک در گالن های 20 لیتر

  3. اسید سولفوریک در مخزن های 1000 لیتری

دقت کنید که این اسید خورنده را در هر بسته بندی ای نمی شود جا به جا نمود. امروزه بیشتر از مواد اولیه پلیمری که شامل پلی پروپلین و پلی اتیلن است در این حوزه کار می گیرند. این اسید را در گالن و مخزن هایی که قرار می دهند که بر اساس شیوه جا به جایی و همین طور غلظت آن در بسته های یک، دو و سه لایه جا به جا می شود.

در کنار این، حمل آن نیز بایستی بر اساس استانداردها صورت گیرد که این گونه می شود به خوبی آن را حتی به مسافت های دور دست نیز انتقال داد.

با همه این ها، اسید سولفوریک صنعتی (با چگالی بالا)، رقیق و آزمایشگاهی را می شود به صورت کلی تهیه کرد. خرید به این شکل، مزیت هایی دارد که می شود به ارزانی و همین طور تهیه با بهترین کیفیت اشاره نمود.

نماینده فروش اسید سولفوریک غلیظ در سراسر ایران

به اسید سولفوریک هایی که درجه خلوص بالایی دارند؛ غلیظ می گویند. آن ها عموماً بالای 80% هستند که تا 98% نیز می رسند. بازار اسید سولفوریک با چگالی بالا رونق خوبی دارد. عمدتاً صنایع بزرگ از این محصول استفاده می کنند و همین طور پس از تولید اسید سولفوریک رقیق آن را دوباره وارد چرخه فروش در سراسر ایران می نمایند.

از اسید در صنایع گوناگونی استفاده می نمایند. این محصول تا آن اندازه به کارگیری از آن اهمیت دارد که به آن لقب های مختلفی از جمله “سلطان مواد شیمیایی” را داده اند. در کنار این موضوع، رشد صنعتی کشورهای مختلف را هم بر اساس میزان مصرف این اسید بسیار کاربردی، می سنجند.

پس هنگامی که در جایی شنیدید و یا خواندید که فلان کشور رشد صنعتی آن زیاد بوده، بدانید که میزان استفاده از این اسید را بالا برده است.

در هر حال، نوع غلیظ این است که در اصطلاح به آن خلوص بالا هم می گویند، بسیار استفاده می شود. جالب است بدانید که این اسید، توسط شخصی به نام جابر بن حیان کشف شد که در گذشته به این ماده اسیدی، جوهر گوگرد می گفتند. رفته رفته به نام امروزی که بیشتر تجاری است، در آمد.

در هر صورت، میزان مصرف اسید سولفوریک، بسته به نوع آن دارد و این که کدام یک از شرکت ها در چه اموری می خواهند از آن استفاده کنند. همچنین این نکته هم قابل ذکر است که خرید اسید سولفوریک ارزان را در خلوص بالا می شود از نماینده رسمی آن انجام داد. این مرجع در بسته بندی های متنوعی آن را ارائه می دهد.

خرید اسید سولفوریک غلیظ ارزان قیمت

خرید اسید سولفوریک غلیظ ارزان قیمت

از اسید سولفوریک غلیظ در تولید انواع مختلفی از محصولات استفاده می کنند. برای این که وضاحت بیشتری در این زمینه داده باشیم، این صنایع را برای تان معرفی می کنیم:

صنایع کشاورزی: از اسید سولفوریک کشاورزی در ساخت انواع کودهای شیمیایی استفاده می شود که باعث تقویت آن گردیده و به این شکل زمین حاصل خیر می شود. از نظر به کار گیری در کشاورزی، این اسید از جمله کالاهای استژیک است.

صنایع معدن: در استخراج مس، سرب، اورانیوم، روی و غیره از آن کار می گیرند. این ماده باعث می شود تا تغلیظ سنگ به راحتی صورت می گیرد.

صنایع شیمیایی: تولید سنگ معدن فلور اسپار، پروپیلن، مواد منفجره، اسید سیتریک، ایزوپروپیل اکل و ده ها موارد دیگر کاربرد دارد.

به همین گونه در ساخت انواع منسوجات، کاغذ، مصالح ساختمانی، مواد شوینده، شستشو لوله های فاضلاب و غیره استفاده زیادی می توان از آن نمود.

بر اساس نوع کاربری آن می شود به این نتیجه رسید که معامله و تجارت آن بسیار رونق خوبی دارد و به همین دلیل است که بیشتر صنایع بزرگ، خود اقدام به تولید آن می نمایند. اما اگر می خواهید که خرید اسید سولفوریک غلیظ را با ارزان ترین قیمت ها انجام دهید، خوب است به درصد خالص بودن آن توجه جدی ای داشته باشد.

در هر حال، اگر آن را می خواهید رقیق سازی نیز نمایید، به نکات ایمنی و استفاده از ماسک، کلاه، دستکش و لباس مخصوص توجه جدی ای کنید تا از گزند آسیب های آن در امان بمانید. اصولاً این ماده را در غلظت بالا برای رقیق سازی و همچنین به کارگیری در صنایع سنگین استفاده می کنند و معاملات آن کلان توصیف می گردد.

بایستی گفت، این اسید یکی از کالاهای صادراتی نیز به شمار می رود که آن را عمدتاً به کشورهای صنعتی گوناگونی ارسال می کنند. نوع غلیظ با کیفیت عالی از جمله اسید های بسیار با ارزش محسوب می شود. عمدتاً کشورهای پیشرفته برای بر طرف کردن نیاز خود، اسید سولفوریک با درجه خلوص بالا را وارد می کنند.

مراحل تولید و عرضه اسید سولفوریک

مراحل تولید و عرضه اسید سولفوریک

اگر چه نوع طبیعی اسید سولفوریک نیز در دنیا وجود دارد؛ ولی به دلیل کاربردی بودن آن، نیاز به تولیدش به شدت احساس می شود. آن را با ساختارها و فرمول های پیچیده ای می سازند و سپس همان گونه که اشاره کردیم، محصول را در بسته بندی های مختلفی عرضه می کنند که به صورت رقیق و غلیظ به دست مصرف کننده می رسد.

اما بسته به کاربرد اسید سولفوریک است که آن را تولید می نمایند. روش اصلی ساخت این مایع، به این شکل است:

  • استخراج نمودن گوگرد

  • تبدیل این ماده به گوگرد دی اکسید شده

  • دگوگون کردن گوگرد دی اکسید به گوگرد تری اکسید

  • تبدیل کردن گوگرد تری اکسید به اکسید سولفوریک

البته روش دیگری هم هست که به آن آزمایشگاهی اطلاق می کنند و از واکنش گاز گوگرد دی اکسید با هیدروژن پراکسید تولید می گردد. در این فرایند، با به کار بردن از الکترولیز محلول مس سولفات، آن را می سازند.

در هر حال، چنین محصولی امروزه به شکل وسیعی همان گونه که اشاره کردیم، به شکل گسترده ای استفاده می شود. آن را پس از ساخت، در مخازن بسیار بزرگی قرار می دهند که به شکل افقی و عمودی از پیش ساخته شده اند. این مخازن بایستی به گونه ای طراحی شده که نشتی نداشته و در برابر اسید نیز مقاوم باشند.

اصولاً از پلیمرها در ساخت چنین مخازنی کار گرفته می شود که در لایه های متفاوتی بر اساس نوع غلظت محصول تولید می گردند و به کار می آیند.

قیمت فروش اسید سولفوریک 98 درصد پتروشیمی

قیمت فروش اسید سولفوریک 98 درصد پتروشیمی

نوع اسید سولفوریک پتروشیمی کارایی بالایی در موارد مختلفی دارد. در این خصوص می شود به تصفیه روغن موتور و تولید گریس اشاره کرد. از جانبی آن را در ساخت باتری نیز به کار می گیرند که به عنوان الکترولیت مرود استفاده واقع شده است. غلظت می تواند در هر باتری ای متفاوت باشد. بیشتر باتری خودروها به این روش ساخته می شوند.

کاربرد دیگر آن در تولید انواع حشره کش و مواد شوینده است. همین طور در نگهداری محصولات و فرآورده های غذایی نیز از آن کار می گیرند. البته نقش زیادی هم در تصفیه آب دارد. به گونه ای که پساب ها را با این محصول احیاء می کنند. رسوبات، مواد یونی و غیر ناخالصی را از بین برده و باری دیگر به چرخه مصرف ارائه روانش می سازند.

پالایشگاه ها، نیروگاه ها و همین طور صنایع پتروشیمی از بزرگترین مصرف کنندگان این محصول در این خصوص به شمار می روند. با اسید سولفوریک بیشتر پی هاش آب را افزایش می دهند.

ولی قیمت فروش این ماده شیمیایی کاربردی، بر اساس موارد مختلفی تعیین می گردد. می توان آن را ارزان و یا گران بر اساس ضرورتی که وجود دارد، تهیه کرد. از طرف دیگر، این محصول بر پایه یک سری از موارد ارزش گذاری می شود که در بخش بعدی به شکل مبسوطی به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

عوامل موثر در قیمت اسید سولفوریک 98 درصد

عوامل موثر در قیمت اسید سولفوریک 98 درصد

اسید سولفوریک همان گونه که گفتیم، در غلظت های بالا (98%) و پایین (زیر 30%) تولید می شوند. این مسئله یکی از عوامل مؤثر در تعیین قیمت آن است. از طرف دیگر، این که آن را با چه روش های تولید کرده اند هم از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و در این جا است که نقش برندهای سازنده برجسته می گردد.

عمدتاً کارخانه های پتروشیمی برای رفع نیاز خود آن را تولید کرده و سپس در بازار بورس ارزش گذاری می شود. نرخ ها همین طور بر اساس فاکتورهای مختلف دیگری هم تعیین می گردند. مثلاً این که نوع بسته بندی کالا چگونه است؟ یک محصول چقدر وزن دارد؟ به غیر از این موارد، نوع خرید و فروش هم می تواند تأثیر مستقیمی داشته باشد.

برای مثال، اگر آن را به شکل عمده ای تهیه کنید، می توانید با نرخ های کمتری نسبت به جزئی، به دست آورید. پس این ها از جمله عوامل تأثیر گذار در قیمت گذاری اسید سولفوریک به شمار می روند که اگر در بازار جایی با متغیر بودن نرخ ها مواجه شدید، این مسائل را در نظر داشته باشید.

همچنین نمی توان نوسانات ارزی، تورم اقتصادی مسائل سیاسی را در یک کشور نادیده گرفت. این ها موضوعات نیز باعث می گردند تا شاهد گران و یا ارزان شدن آن دست کم در بازار داخلی باشیم. البته این موارد در بازار امری عادی نیز تلقی می گردد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.