مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خریدار عمده اسید سولفوریک صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

لیست قیمت انواع اسید سولفوریک در کشورتولیدکنندگان اسید سولفوریک خالص در بازار داخلیتامین کننده اسید سولفوریک تناژ بالابهترین قیمت اسید سولفوریک در شرکت های تولیدیفروشندگان عمده اسید سولفوریک خالصخرید بدون واسطه اسید سولفوریک در بازارعرضه کننده انواع اسید سولفوریک مرغوب در بازار جهانی

خریدار اسید سولفوریک می تواند برای تهیه محصول مورد نظر به فروشگاه ها و نمایندگی های متخصصی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند مراجعه کنند. در زمان های گذشته مردم این ماده را به نام جوهر گوگرد می شناختند. این محصول به دلیل اینکه کاربرد های فراوانی دارد تولید کننده های شرکت های مختلف را براین داشته تا آن را در بازار شهرها مختلف توزیع کنند که مشتریان و متقاضیان راحت تر بتوانند به این محصول دست پیدا کنند و از آن در صنعت های مختلف استفاده کنند. چرا که هر کدام از این صنایع فعالیت خود را انجام ندهند مشکلات بسیاری در کشورما و کل جامعه به وجود می آید.

خریدار عمده اسید سولفوریک صادراتی

لیست قیمت انواع اسید سولفوریک در کشور

لیست قیمت انواع اسید سولفوریک در کشورساخت اسید سولفوریک از گذشته تا به الآن بسیاری از نیاز های مصرف کنندگان که این ماده را به توجه به خالصی هایی که در زمینه های مختلف دارد را بر طرف کرده است. این محصول یک ماده شیمیایی خاص می باشد و به دلیل این که  خاصیت خورندگی شدیدی دارد باید طبق شرایط به خصوصی از آن نگهداری کرد و در قوانین ساخت و ساز هر شخصی نمی تواند اقدام به خرید این ماده کند و البته عرضه محصول و خرید نمودن آن بر طبق مجوز امکان پذیر می باشد.

حال این که متقاضیان می پرسند که قیمت این ماده چند است؟ باید عنوان کنم که قیمت ثابتی برای این محصول وجود ندارد و با تغییر کرد قیمت هر یک از مواد اولیه قیمت این ماده نیز دچار نوسانات می شود. اما دلایل دیگری برای تعیین قیمت وجود داردکه عبارت اند از:

 • میزان در صد خالصی که این ماده ی مایع دارا می باشد.
 • طریقه بسته بندی
 • شرکتی که در زمینه تولید فعالیت می کند.
 • مقدار حجمی که برای خرید آن اقدام می شود.

با توجه به تمام این مواردی که در تعیین لنج قیمت گذاری ذکر شد سالانه مقدار زیادی از این محصول در صنایع مختلف و شیمی استفاده می شود که با توجه به استفاده وسیع و گسترده از این ماده قیمت آن برای افراد بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین با ذکر این مورد که بسته بندی های متنوع با مقدار حجمی متفاوت در زمینه تولید وجود دارد باید این گونه بیان کنم که بعضی از این بسته بندی ها به مقدار پایینی برای استفاده از آن در آزمایشگاه ها تولید می شوند که قیمت آن زیاد است. ولی نوع دیگری از این ماده وجود دارد که در مرحله بسته بندی حجم بالایی از آن را در رده تولید قرار می دهند که قیمت آن نیز بسیار به صرفه و ارزان است.

تولیدکنندگان اسید سولفوریک خالص در بازار داخلی

تولید کنندگان اسید سولفوریک در کشور مان ایران تعداد زیادی هستند که محصول مورد نظر را با درجه های مختلفی در بازار های داخلی قرار می دهند. شرکت های تولید کننده این ماده را معمولا به دوحالت تولید می کنندکه عبارت اند از:

 1. این کارخانجات یک قسمت از محیط خود را به خاطری که این ماده را به نحو احسن تولید کنند اختصاص داده اند. چرا که ماده اولیه اسید سولفوریک خالص گوگرد یا سنگ پیریت می باشد و ساز و کار عملکرد آن طوری است که یا باید گوگرد را سوزاند و یا سنگ پیریت را حرارت داد. علاوه بر تمام این موارد برخی از گروه های تولید کننده بازیافت این ماده را در برنامه کاری خود قرار می دهند. در مرحله تولید به این روش ماده به عنوان محصولی که اصل است شناخته می شود و این گونه تولید مشهور به صورت اختیاری انجام می شود. البته با توجه به این موضوع صنعت تولید کننده می تواند کنترل توزیع و عرضه محصول را در دست داشته باشد و قیمت بازار را به اختیار خود متغیر کند.
 2. صنایع تولید کننده اسید سولفوریک برای رواج دادن و توسعه محصولات خود از مقدار ضایعات که به وجود آمده است می کاهند و فضایی را به جهت این که از ورود بخارات مضر به محیط جلوگیری کند راه اندازی کرده اند. به این عملکرد فرآوری غیر مستقیم می گویند که تولید ماده به عنوان یک محصول جانبی خواهد بود و به طور حتمی باید این ماده را ارائه دهند.

تامین کننده اسید سولفوریک تناژ بالا

تامین کننده اسید سولفوریک تناژ بالاشرکت ها و کارخانجات فراوانی وجود دارند که محلول اصلی سولفوریک را تأمین و توزیع می کنند. حال در این مبحث سوال پیش می آید که این ماده چه مزیت هایی دارد که ااز آن در صنایع مختلف استفاده می شود؟ در ابتدای بحث باید عنوان کرد که این ماده یک نوع اسید معدنی است که مواد تشکیل دهنده این اسید معدنی سولفور، اکسیژن و هیدروژن هستند.

تأمین کنندگان یا به نحوی دیگر تولیدکننده اسید سولفوریک این ماده را با غلظت های مختلف عرضه می کنند چرا که این محصول یک اسید بسیار قوی است و کاربرد آن در هر صنعت و پروژه به مقدار معینی احتیاج دارد. همچنین از کاربرد های این محصول می توان به مواردی همچون:

 • ساختن کود های شیمیایی مانند:کود اسید فسفریک، سولفات آمونیم، سوپر فسفات ساده و همچنین گاهی از اوقات این ماده را به صورت مستقیم با کود های شیمیایی در نوع مایع آن مخلوط می کنند.
 • در صنعت های معدنی و فلزی، که در خارج کردن فلزاتی همچون: مس، سرب و روی نقش مهمی را دارا می باشد و در استخراج اورانیوم و وانادیوم نیز کارایی دارد. رسوب زدایی محصولات فولادی و آهنی با استفاده از این ماده انجام می گیرد. البته در صنعت معدنی نیز در تولید سولفات مس، سولفات منگنز، سولفات نیکل، انواع سولفات های آهنی زاج سبز و سفید، سولفات سدیم، سولفات روی و آلمینیوم از این ماده به شیوه های مختلفی استفاده می شود.
 • در صاف کردن روغن هایی که برای انواع موتور استفاده می شود از این ماده استفاده می شود همچنین گریس های که در بازار وجود دارند ترکیبی از این ماده را در خود جای داده اند.
 • باتری هایی که برای انواع مختلف ماشین تولید می شوند از اسید سولفوریک به جهتی که الکترولیت به خوبی اجرا شود از آن استفاده می کنند.
 • از این ماده در تصفیه آب زیاد به کار می برند.
 • در صنعت چرم سازی به جهت پاک کردن چربی از روی چرم خام از این ماده استفاده های فراوانی می شود.
 • در صنعت لاستیک سازی جهت شستشو محصول نقش بسزایی به این ماده واگذار گردیده است.
 • در صنعت نساجی برای این که رنگ پارچه و نخ آن ثابت و پایدار بماند از اسید سولفوریک استفاده می شود.
 • در کارخانه هایی که روغن نباتی درست می کنند دستگاه های آن چربی جذب می کنند و برای تمیز کردن این دستگاه راه کار هایی لازم است که این ماده بسیار کاربردی می باشد.
 • در کارگاه ها و شرکت هایی که مواد شوینده مانند: صابون، پودر و مایع لباسشویی، مایع ظرفشویی و …. تولید می شود به دلیل این که چربی ها برطرف گردد این ماده را زیاد به کار می گیرند.
 • به جهت گرفتگی و بوی نامطبوع لوله های فاضلاب و شستن کاشی های از این ماده زیاد استفاده می شود.
 • در صنعت کاغذ سازی: مانند کاغذ های سفید، دستمال کاغذی و… این ماده کاربرد های فراوانی دارد.

ماده ای که در تمام موارد ذکر شده کارایی دارد، یک مایع بی رنگ، بی بو و به مقدار کمی غلیظ است که در آب کاملا حل می شود. محلول این ماده در آب باعث ایجاد گرما می شود.

این ماده از طریق شرکت های تولیدی با تناژ بالا نیز ساخته می شود که مصرف کنندگان مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

بهترین قیمت اسید سولفوریک در شرکت های تولیدی

شرکت ها و کارخانجاتی که اسید سولفوریک را تولید می کنند معمولا نرخ ها متفاوتی برای محصول خود در نظر می گیرند که با توجه به میزان کیفیت و مرغوبیتی که در این ماده وجود دارد نیز تاثیر بسزایی در قیمت گذاری آن دارد چرا که هر چه کیفیت کار بالاتر برود دید افراد جامعه به آن بهتر می شود و طرفداران زیادی برای این ماده فراهم می شود. در نتیجه این امر که افزایش فروش است تولیدات بیشتر با بهترین و مناسب ترین قیمت ها صورت می گبرد.

مثلا در درجه بندی نوع محصول که به صورت غلیظ و رقیق وجود دارند با توجه به شیوه مصرفی آن قیمت های گوناگونی را دارا می باشد. در مقایسه بهترین قیمت این ماده علاوه بر کیفیت مشاهده کردن تغییر زیاد هزینه است مثلا این که این ماده قبلا چه قیمتی داشته است و در حال حاظر چه تغییراتی کرده است که این برای خریداران بسیار حائز اهمیت است و ممکن است که محصول مورد نظر بسیار مرغوب و استاندارد باشد ولی هزینه بالایی را که دارا می باشد کمی برای مشتری نامناسب و گران باشد و می تواند در یک نگاه بهترین قیمت این ماده را برآورد کند تا هم جنس مطلوبی رابه دست آورد و هم در مرحله تهیه محصول هزینه ها برای وی به صرفه اتمام یابد.

فروشندگان عمده اسید سولفوریک خالص

فروشندگان عمده اسید سولفوریک خالصاسید سولفوریک یک ماده است که جزءمواد شیمیایی به حساب می آید. این ماده در بازار های داخلی و خارجی توسط فروشندگان ماهر و متخصصی عرضه می شود.

این افراد ماده مورد نظر را به صورت عمده و خرده در بین متقاضیان قرار می دهند. اما در این میان عاملی که موجب می شود تا مشتریان از این ماده با حجم بالایی استفاده کنند و فروشندگان هم به صورت عمده در اختیار آن ها قرار دهند این است که کاربرد این ماده در تولید کود های شیمیایی برای کشاورزی بسیار زیاد است و از مهم ترین کارایی آن در این امر محسوب می شود و در نتیجه بیشترین مصرف کنندگان اسید سولفوریک این افراد هستند.

پس در عنوان نمودن عمده فروشی باید این گونه شرح داد که در شهرهایی که کارخانجات تولید کود فسفاته وجود دارد این کار به وجه احسن انجام می گیرد البته در توضیحات که ذکر شد صنایع مختلفی وجود دارند که از این ماده استفاده می کنند ولی باید برآورد کرد که بیشترین مصرف کنندگان این ماده را به شیوه عمده تهیه می کنند و با توجه به پیشرفت در زمینه توریع اسید سولفوریک این امر دربازار بیشتر شهر ها صورت می گیرد.

خرید بدون واسطه اسید سولفوریک در بازار

اسید سولفوریک یک ماده پر کاربرد است که در صنعت های مختلفی از آن استفاده می شود. این ماده توسط شرکت ها و کارخانجات متععدی تولید می شود. این محیط ها پس از آن که محصول نهایی را به دست آوردند آن را از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های متخصصی که در این عرصه فعالیت می کنند در شهر های مختلف توزیع و در درجه فروش قرار می دهند.

خرید اسید سولفوریک علاوه بر فروشگاه های شهری به صورت غیر حضوری از طریق سایت های اینترنتی انجام می شود. به طور کامل در این بازار ها خرید عمده و خرده نقش بسزایی دارد.

افراد و مشتریان این ماده با توجه به داشتن اطلاعات کافی و کسب هر گونه راهنمایی می توانند با کیفیت ترین محصول را تهیه کنند. افراد متخصص و آگاهی که در زمینه خرید و فروش کاربلد هستند اکثر پیشنهاد می کنند که جهت تهیه محصول اقدام به خرید بدون واسطه شود. در خرید مستقیم این مزیت وجود دارد که هیچگونه واسطه ای در کار نمی باشد و البته علاوه بر اشاره این مورد خصوصیات دیگری هم در این روش وجود دارد مثلا این که مشتری می تواند بدون هدر دادن وقت خود این محصول را خریداری کند و در هزینه های اضافی رفت و آمد و واسطه ها صرفه جویی می شود چرا که بعضی از افراد هستند که می خواهند با صرفه جویی در این امر هزینه آن را صرف محصول با تناژ بالا کنند.

عرضه کننده انواع اسید سولفوریک مرغوب در بازار جهانی

عرضه کننده انواع اسید سولفوریک مرغوب در بازار جهانیاسید سولفوریک مایع یک ماده اسیدی است که کاربرد های فراوانی دارد. این ماده در مرحله تولید با خالصی های متفاوتی تولید می شود که هر کدام از آن ها با

توجه به میزان خاصی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلف این ماده شامل: اسید سولفوریک98% ،50%، 35% می شوند.

که به عنوان مثال نوع 98 درصدی این ماده غلظت بسیار بالایی دارد و از پر مصرف ترین نوع ماده در آزمایشگاه ها و صنایع شیمیایی می باشد. نوع 50 درصدی این ماده یک اسید سولفوریک رقیق است که رقیق کردن آن طی مراحلی که ماده را تولید می کنند طبق نظر کارشناسان انجام می شود همچنین این ماده بیشتر در زمینه آبکاری کردن، ساختن مواد شوینده، و در ساخت و ساز استخر ها مورد استفاده قرار می گیزد. اما نوع دیگری از ماده وجود دارد میزان خالصی آن 35 درصد می باشد و کارایی آن مثل ماده 50% عمل می کند.

در این بین با توجه به ساختن چنین محصولاتی مرغوبی تولید کنندگان توانسته اند آن را در بازار های جهان عرضه کنند تا متقاضیان و مشتریان بتوانند از آن بهره مند شوند. این امر یک مزیت مهمی که دارد این است که تولیدات ماده را با افزایش چشمگیری روبه رو می کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید