مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید اسید سولفوریک 98 درصد | تولید و عرضه آن در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید .....

خرید اسید سولفوریک 98 درصد با بهترین قیمتتولیدی و عرضه اسید سولفوریک در تهرانخریدار اسید سولفوریک 98 درصد به قیمت تولیدپخش عمده اسید سولفوریک در سراسر کشوراسید سولفوریک 98 درصد نصف قیمتمرکز فروش مواد شیمیایی در تهران فروش اسیدسولفوریک فله ای  فروش اسیدسولفوریک فله ایاسید سولفوریک در چه صنعتی مورد استفاده قراد می گیرد اسید با چه تانکری حمل شود، استیل یا آهنیتوجه به مسافت کارخانه تا مقصد تخلیه اسیدسوال کردن از خریدار در مورد روش تخلیه و برطرف نمودن موانعدر نظر گرفتن مسافت های سخت و دشوار و ... جهت کرایه حمل رانندهفروش اسید سولفوریک بسته بندیگالن های  20 لیتریظرف های 1000 لیتری IBC

اسید سولفوریک ماده ای شیمیایی است که از واکنش آب با سولفور تری اکسید ساخته می شود این ماده که در گذشته جوهر گوگرد یا هیدروژن سولفات نامیده می شد.
به عنوان (سلاطین مواد شیمیایی)خوانده می شود زیرا به دلیل کاربرد فراوان و استفاده زیاد در صنایع مختلف حجم تولید بالایی نسبت به سایر مواد شیمیایی دارد.
شرکت های تولیدی توان تولید اسید سولفوریک با غلظت های متفاوت را دارند در این گروه اسید سولفوریک 98درصد با دارا بودن غلظت بالاتری، دارای پایداری بیشتری در نگهداری در انبار می باشد. در این مقاله می خواهیم به خرید اسید سولفوریک 98 درصد و بازار تولید و عرضه آن به اختصار بپردازیم.

خرید اسید سولفوریک 98 درصد | تولید و عرضه آن در تهران

خرید اسید سولفوریک 98 درصد با بهترین قیمت

خرید اسید سولفوریک 98 درصد با بهترین قیمت

با تولید یک محصول اولین دغدغه برای تولید کننده ایجاد بازار مناسب برای فروش محصول می باشد، خریدار اسید سولفوریک 98 درصد عمدتا تولید کنندگان کود شیمیایی، پالایشگاه های نفتی و به طور کلی تمامی شرکت های صنایع  محسوب می شوند.
برای خرید اسید سولفوریک به بهترین قیمت باید از نمایندگی های معتبر و نه از واسطه ها خریداری شوند به طور کلی اسید سولفوریک 98 درصد به علت غلظت بالا نسبت به سایر اسید سولفوریک ها از قیمت بیشتری برخوردار می باشد.
یک راه مناسب دیگر برای تهیه این محصول به بهترین قیمت مراجعه به مرکز خرید اسید سولفوریک 98 درصد می باشد در هر استان مرکز خرید که مستقیما از نمایندگی در تهران خریداری می کنند وجود دارد که با بهترین قیمت این محصول را عرضه می کنند.

تولیدی و عرضه اسید سولفوریک در تهران

تولیدی و عرضه اسید سولفوریک در تهرانبه علت وجود بازار و تقاضای مناسب مهمترین و بزرگترین تولیدی و عرضه کننده و بازار اسید سولفوریک 98 درصد واقع در تهران می باشد اسید سولفوریک در تهران به صورت عمده و با قیمت مناسب به فروش می رسد.
اگر در بازار تهران به دنبال این محصول با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستید بازرگانی ناصری بیشاز چندین سال سابقه در فروش محصولات شیمیایی آماده پذیرفتن سفارشات عمده وجزئی شما می باشد.

خریدار اسید سولفوریک 98 درصد به قیمت تولید

خریدار اسید سولفوریک 98 درصد به قیمت تولیدهمانطور که بیان شد اسید سولفوریک به دلیل استفاده زیاد در صنایع مختلف خریدار خود را جذب کرده است و این خریداران به طور معمول خواهان خرید اسید سولفوریک 98 درصد به قیمت تولید و کارخانه هستند و برای خرید این محصول به قیمت تولید باید به ناچار به نمایندگی ها و مراکز فروش مراجعه کنید و همینطور به فروشگاه اسید سولفوریک 98 درصد که به صورت نمایندگی فعال درحال فعالیت هستند باید مراجعه کنید.

پخش عمده اسید سولفوریک در سراسر کشور

پخش عمده اسید سولفوریک در سراسر کشور

با رشد کارخانجات صنعتی در سراسر کشور تقاضا برای سولفوریک اسید 98 درصد در سراسر کشور افزایش یافته است به طوری که برای کارخانه ها و تولیدی های بزرگ، پخش عمده اسید سولفوریک 98 درصد در سراسر کشور مطرح شده است.
این شرکت ها بر اساس نیاز کل کشور تولیدات خود را افزایش داده و همین طور به طبع آن قیمت این محصول نیز با افزایش تقاضا در کشور با نوساناتی همراه شده است این محصول که اساس بسیاری از تولیدات کارخانه های صنعتی می باشد به طور عمده تولید و در سراسر کشور توزیع می شود.

 

اسید سولفوریک 98 درصد نصف قیمت

اسید سولفوریک 98 درصد نصف قیمت

اسید سولفوریک 98 درصد نسبت به ارزش بالایی که دارد از قیمت پایینی برخوردار است یکی از ترکیبات اصلی اسید سولفوریک گوگرد می باشد و قیمت تولید اسید سولفوریک با قیمت گوگرد رابطه مستقیم دارد اسید سولفوریک به صورت عمده و جزئی در گالن های کوچیک و بزرگ و همینطور بشکه هایی به مشتریان تحویل داده می شود به دلیل احتیاط در جابه جایی این محصول بهتر است جا به جایی آن را به تولید کننده آن واگذار کنیم.
همینطور اسید سولفوریک ضایعاتی می تواند جایگزین مناسبی برای اسید سولفوریک 98 درصد باشد به طوری که می توان  اسید سولفوریک 98درصد نصف قیمت تهیه کرد با توجه به مطالب ذکر شده می توان اسید سولفوریک 98درصد را نصف قیمت را تهیه کرد و درضمن توجه به کیفیت تولیدی این محصول نیز حائز اهمیت می باشد، خرید این محصول از شرکت هایی که فروششان نشان دهنده کیفیت محصولاتشان می باشد بهترین راه برای اطمینان از کیفیت این محصولات است.

 

مرکز فروش مواد شیمیایی در تهران

 

فروش اسید سولفوریک 98 درصد به دو صورت امکان پذیر می باشد :

 1.  فروش اسیدسولفوریک فله ای
   فروش اسیدسولفوریک فله ای

اسید سولفوریک به صورت فله ای با تانکر های 25 الی 28 تنی صورت می پذیرد. اکثر خریداران اسید سولفوریک فله ای کارخانه های تولدی هستند  از جمله کارخانه تولید روی و کارخانه های تولید کود شیمیایی و … می باشند.
همچنین واحد های بسته یندی اسید سولفوریک نیز بصورت فله ای اسید خریداری می نمایند. اسید سولفوریک صادراتی نیز اکثرا بصورت فله ای و حمل با تانکر می باشد زیرا خرید های صادراتی با حجم های بسیار بالا می باشد و فروش آن با بصورت بسته بندی هزینه ای زیادی در بر خواهد داشت.
در فروش اسید فله ای باید به چند پارامتر توجه نمود:

 • اسید سولفوریک در چه صنعتی مورد استفاده قراد می گیرد
 •  اسید با چه تانکری حمل شود، استیل یا آهنی
 • توجه به مسافت کارخانه تا مقصد تخلیه اسید
 • سوال کردن از خریدار در مورد روش تخلیه و برطرف نمودن موانع
 • در نظر گرفتن مسافت های سخت و دشوار و … جهت کرایه حمل راننده

 1. فروش اسید سولفوریک بسته بندی

فروش اسید سولفوریک 98 بسته بندی به دو صورت عرضه می شود :

 • گالن های  20 لیتری

  خرید اسید سولفوریک 98 درصد 20 لیتری

 • ظرف های 1000 لیتری IBC

  فروش اسید سولفوریک 1000 لیتری IBC
  بیشترین مصرف اسید سولفوریک 20 لیتری در مصارف کشاورزی می باشد و دلیل آن نیز سهولت در جابجایی و مصرف می باشد. کشاورزان از اسید سولفوریک در باغ های پسته، سیب زمینی، گوجه فرنگی، یونجه و … استفاده می نمایند.
  همچنین شرکت آرسیان کو جهت صادرات اسید سولفوریک 98 درصد به کشور های ارمنستان، آذربایجان، ترکیه، عراق، سوریه، افغانستان و پاکستان نیز بصورت بسته بندی های 20 لیتری و 1000 لیتری صادرات انجام می دهد.
  صادرات اسید سولفوریک به جنوب عراق و ترکیه نیز با ظرف های 1000 لیتری صورت می پذیرد و ما با توجه به قوانین کشور ها و همچنین زمینه استفاده از اسید بسته بندی های متنوعی به در خواست مشتری انجام می دهیم.
  قابل ذکر است با توجه به چگالی اسید سولفوریک 98 درصد که 1.8 می باشد، گالن های 20 لیتری اسید دارای 36 کیلوگرم و ظرف های 1000 لیتری دارای 1800 کیلوگرم وزن می باشند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید