مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده اسید سولفوریک پودری

آنچه در این مقاله میخوانید .....

مشخصات انواع اسید سولفوریکفروش مستقیم اسید سولفوریک پودری

خرید عمده اسید سولفوریک پودری با میزان خلوص بالا را می توان از مجموعه ای انجام داد که بهترین ها را ارائه می دهد. البته در این بین، امکان خرید اسید سولفوریک ایرانی در بسته بندی های گوناگون وجود دارد. این را هم باید عنوان نماییم که اسید سولفوریک صنعتی را بیشتر به شکل کلی شرکت های تجاری و همینطور کارخانه جات متعدد می خرند که از نظر اقتصادی به صرفه می باشد.خرید عمده اسید سولفوریک پودری

مشخصات انواع اسید سولفوریک

مشخصات انواع اسید سولفوریک اسید سولفوریک نوعی ماده پرکاربرد است و از سویی، معیار صنعتی شدن کشورهای جهان را بر اساس استفاده از این ماده بررسی می نمایند. جالب است بدانید که کاشف آن نیز شخصی ایرانی به نام جابر بن حیان بود. البته در گذشته به نام جوهر گوگرد از آن یاد می کردند. اما می دانید مشخصات کلی انواع اسید سولفوریک چیست؟

این ماده را در اصل به دو نوع پودری و مایع می توان تهیه کرد. هر کدام از آنها دارای درصدهای خالص ویژه ای می باشند که در زیر ما چند نمونه را معرفی می کنیم:

  • 98 درصد
  • 75 درصد
  • 50 درصد
  • 35 درصد

آنها بر اساس غلظت هایی که دارند خرید و فروش می شوند. گفتنی است که چنین موادی به صورت بی رنگ یا قهوه ای تیره عرضه می گردند. روغنی شکل بوده و متراکم هستند. بی بو نیز می باشند. آنها خاصیت خورندگی بالایی داشته و به همین علت در هنگام حمل، در بسته های مخصوصی قرار می گیرند تا به کسی آسیب نرساند.

انواع مایع را اصولاً در بطری های کوچک و بشکه های بزرگ قرار می دهند که کیپ شده بوده و در هنگام حمل و نقل از آن خارج نمی گردد. نمونه های پودری نیز در کیسه های لمینت دار بیشتر عرضه می شوند.

فروش مستقیم اسید سولفوریک پودری

فروش مستقیم اسید سولفوریک پودری برای این که بتوانید بهترین نمونه از اسید سولفوریک پودری را به شکل عمده به دست آورید، باید به محلی که فروش مستقیم را در پیش گرفته، مراجعه نمایید. به این شکل واسطه ای وجود نداشته و شما در غلظت های متفاوتی قادر هستید تا محصولی درجه یک را بخرید.

فراموش ننماید‌ که به این صورت، قیمت ها نیز کاهش چشمگیری پیدا می نمایند. از جهتی، زمینه را فروشنده اصلی طوری ایجاد کرده تا همه مشتریان از سراسر کشور بتوانند سفارش شان‌ را به راحتی ثبت کنند.

این ماده شیمیایی را عرضه کننده به شیوه آنلاین به فروش می رساند. پس کارخانه جات و شرکت های بازرگانی متعدد قادر بوده تا از نقاط متفاوت کشور محصولاتی درجه یک را بخرند. البته برای کسب معلومات دقیق، پیشنهاد ما این است تا با واحد پشتیبانی تماس برقرار کرده پرسش هایی که دارید را مطرح نمایید.

مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید