مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت بازرگانی اسید سولفوریک عمده

آنچه در این مقاله میخوانید .....

ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻏﻠﻈﺖ ﺍﺳﻴﺪ ﺳﻮﻟﻔﻮﺭﻳﮏ ﺩﺭ ﺣﺬﻑ ﻣﺲفروش ویژه اسید سولفوریک عمده

اسید سولفوریک یکی از محلول هایی است که در بسیاری از موارد مختلف کاربرد دارد و در بسیاری از صنایع از آن استفاده زیادی می شود. شرکت بازرگانی اسید سولفوریک عمده محصولات خود را به صورت عمده و با بهترین کیفیت و بهترین قیمت که برای خریداران بسیار مناسب و به صرفه می باشد به فروش می رساند. افرادی که قصد خرید اسید سولفوریک را به صورت عمده دارند و یک محصول با کیفیت نیاز دارند می توانند این محصولات را خریداری نمایند.

شرکت بازرگانی اسید سولفوریک عمده

ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻏﻠﻈﺖ ﺍﺳﻴﺪ ﺳﻮﻟﻔﻮﺭﻳﮏ ﺩﺭ ﺣﺬﻑ ﻣﺲ

ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻏﻠﻈﺖ ﺍﺳﻴﺪ ﺳﻮﻟﻔﻮﺭﻳﮏ ﺩﺭ ﺣﺬﻑ ﻣﺲ در زمانی که کار تصفیه الکترولیتی در فرايند توليد مس انجام می شود، مس حل می شود و بر روی کاتد باعث تشکیل رسوب می شود. بعضی ناخالصی ها به همراه مس در ته سلول الكتروليز ته نشین می شوند. به اين رسوب های تشکیل شده، لجن آندی می گویند. در اين لجن ساير فلزات گرانبها مانند، نقره، طلا، سلنيم، تلوريم و… وجود دارد.

بقيه لجن آندی را فلزاتی مانند، مس، نيکل سرب و… تشکيل می دهد. جهت بازیابی اين فلزات از روش های هیدرومتالورژی و پیرومتالورژی استفاده می نمایند که در بیش تر اين روش ها اول از همه مس موجود در لجن آندی را جدا می کنند و بازیابی می نمایند و پس از آن، عناصر دیگر آن را بازیابی می نمایند. غلظت اسيد سولفوريک يکی از پارامتر های مهم و با تاثیر در حذف مس است.

اول از همه لجن آندی آناليز می شود و مقدار مس های موجود در آن و بقیه ی عناصر با ارزش دیگر در آن آنالیز می شود و پس از آن در غلظت های مختلف اسيد سولفوريک تست می شود و با توجه به شرایطی مانند دما، بهترين زمان غلظت اسيد سولفوريک برای حذف بیشترین مقدار مس را به دست می آورند.

فروش ویژه اسید سولفوریک عمده

فروش ویژه اسید سولفوریک عمده در فروش ویژه اسید سولفوریک عمده اسید سولفوریک قوی و اسید سولفوریک صنعتی نیز به فروش می رسد افرادی که قصد خرید یک اسید سولفوریک خوب را به صورت عمده دارند می توانند این محصولات را خریداری نمایند و استفاده نمایند این محصولات دارای کیفیت بسیار عالی می باشند و هم چنین تست شده می باشند.

این محصولات به صورت ویژه به فروش می ‌رسند. افرادی که توانایی خرید این محصولات را به صورت حضوری ندارند باید بدانند که فروشندگان این محصول در فروش ویژه این محصولات امکان خرید را به صورت آنلاین برای خریداران خود فراهم کرده اند. افرادی که وقت کافی برای خرید حضوری را به هر دلیلی ندارند، می توانند به صورت آنلاین این محصولات را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری نمایند.

افراد باید در میان محصولات درصد مورد نظر خود را پیدا کرده و پس از سفارش محصول و پرداخت هزینه محصول و پس از گذشت مدت معین محصول خود را هر کجا که بخواهند تحویل بگیرند افراد می ‌توانند خیال شان از بابت کیفیت بالای محصولات و همین طور قیمت بسیار خوب محصولات مطمئن باشد و اطمینان خاطر کامل داشته باشند.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید