مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش اکسید روی در همدان

آنچه در این مقاله میخوانید .....

روش تولید اکسید روی درجه یکمعتبرترین توزیع کنندگان اکسید روی همدان

اکسید روی همدان یکی از انواع اکسید روی درجه یک کشور به شمار می رود که توزیع آن در سراسر کشور توسط شرکت ارائه کننده این محصول انجام می گردد. فروش اکسید روی مورد نظر با پایین ترین قیمت ممکن توسط این شرکت انجام می ‌شود و کسانی که به این محصول به صورت عمده نیاز دارند می توانند در تماس مستقیم و بی واسطه با شرکت نسبت به ثبت و اعلام سفارش خود اقدام کنند تا در بسته بندی مناسب و حداقل زمان ممکن به آدرس آنها ارسال شود.

شرکت فروش اکسید روی در همدان

روش تولید اکسید روی درجه یک

روش تولید اکسید روی درجه یک برای تولید اکسید روی درجه یک سه روش معمول وجود دارد که به طور خلاصه به هریک از آنها اشاره می شود :

تهیه اکسید روی از کنسانتره یا روش شیمی تر و لیچینگ : در این روش که به آن روش آب یا تر نیز گفته می شود فلز روی از مواد خام آن لیچ می گردد و در نهایت به صورت هیدروکسید یا کربنات رسوب می کند این رسوب کلسیم کلسینه شده و اکسید روی از آن جدا می شود.

روش مستقیم یا تولید اکسید روی از سنگ معدن : در این روش سنگ معدن روی را با ماده کربنی همچون زغال کک مخلوط می کنند و به کوره‌های دوار مذاب منتقل می نمایند با این کار روی بخار شده و پس از انتقال به کندانسور ها به صورت پودر اکسید روی در می آید.

روش غیر مستقیم یا روش تهیه اکسید روی از فلز آن : در این روش از شمش یا قراضه های روی استفاده می شود. این فلز به کوره های با دمای ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد منتقل شده و روی در این درجه حرارت بخار می شود و طی فرآیندهایی به اکسید روی تبدیل می گردد.

معتبرترین توزیع کنندگان اکسید روی همدان

معتبرترین توزیع کنندگان اکسید روی همدان معتبرترین توزیع کنندگان اکسید روی مرغوب همدان اقدام به پخش این محصول در سراسر کشور و بین صنایع و کارخانه های مختلف نموده اند. این توزیع کنندگان بدون محدودیت مکانی نیاز خریداران این محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست آنها می رسانند و جهت آشنایی هر چه بیشتر خریداران این محصول با آن اقدام به ارائه وب سایت اختصاصی به این نموده اند تا در آن مشخصات این اکسید روی را بیان نموده و قیمت روز آن را نیز به خریداران ارائه کنند.

خریداران عمده این محصول می توانند با مراجعه به این وب سایت اطلاعات کامل در مورد این محصول را به دست آورده و به راحتی ثبت و اعلام سفارش آن را انجام دهند. برای خرید این محصول می ‌توان از روش های مستقیم و بی واسطه که توسط توزیع کنندگان آن ارائه شده است استفاده نمود. این روش ها شامل همین وب سایت و سفارش تلفنی می باشد که در آنها واسطه ها هیچ نقشی ندارند و اکسید روی با پایین ترین قیمت ممکن به دست خریداران عمده آن خواهد رسید.

مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید