مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع اکسید روی خارجی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

5 کاربرد مهم اکسید رویسفارش عمده اکسید روی خارجی

روی یکی از عناصری است که در جدول تناوبی حضور داشته و در طبیعت معمولا به صورت اکسید روی دیده می شود که می توان آن ها را از کانی های خود استخراج کرده و سپس به مصرف رسانید.

عرضه انواع اکسید روی خارجی توسط شرکت برتر وارداتی ما انجام می گردد و از این راه می توان بهترین اکسید های روی تولید شده را تامین کرده و بسیاری را مشتاق تهیه آن ها نمود.

عرضه انواع اکسید روی خارجی

5 کاربرد مهم اکسید روی

5 کاربرد مهم اکسید روی اکسید روی به زور کلی دارای کاربرد های بسیار مهمی است که در ادامه به پنج مورد از آن ها اشاره ای خواهیم نمود؛

  1. اولین کاربرد آن ها این است که از آن ماده ای به نام توتیا ساخته می شود، توتیا در واقع به شکل یک سنگ است و از آن می توان در بسیاری از امور استفاده کرد، برای مثال در ساخت فلز برنج استفاده از آن متداول شده است.
  2. دومین کاربرد مهم آن این است که از آن در صنایع تولید دارو ها استفاده می شود، چرا که ثابت شده ترکیبات حاصل از آن به طور مثال برای درمان بسیاری از امراض چشم کاربرد دارد.
  3. کاربرد دیگر آن در صنایع مربوط به تولید مواد آرایشی و بهداشتی بوده و به همین دلیل است که در ترکیبات ضد آفتاب ها معمولا نام آن ها دیده می شود و دلیل آن توانایی دفع اشعه های خورشیدی توسط آن است.
  4. در تولید پلاستیک که یکی از مهم ترین تولیدات چند قرن اخیر است نیز کاربرد دارد و تا حدودی توانسته است که جایگزین پلیمر های مثل پلی اتیلن گردد.
  5. ساخت سرامیک و کاشی های بسیار مستحکم و مقاوم به طوری که وزن سبکی داشته باشد از دیگر کاربرد های مهم آن در یکی دو قرن اخیر می باشد.

سفارش عمده اکسید روی خارجی

سفارش عمده اکسید روی خارجی سفارش عمده اکسید روی فله ای روز به روز بیش تر می شود، چرا که کاربرد های زیادی از آن شناخته می شود و بسیار از صنایع هم به آن احتیاج دارند.

در سفارش آن معمولا صنایع بالای ده کیلو از آن سفارش می دهند تا بتواند پاسخگوی نیاز های آن ها باشد و از طرفی هزینه کمتری هم بگیرد.

می توان از این مرکز، اکسید روی وارداتی هم درخواست نمود تا از این طریق بتوان بهترین اکسید های موجود در جهان را برای صنایع خود به کار برد.

این اکسید ها معمولا به شکل پودر سفارش داده می شوند که درون کیسه های نایلونی مخصوص پلمپ می شود تا در حین حمل و نقل سالم به مقصد برسند و از بین نروند و ارسال آن ها به همه نقاط کشور به شیوه ای کاملا رایگان انجام می گیرد.

مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید