مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده اسید سولفوریک 96 درصد

آنچه در این مقاله میخوانید .....

فواید اسید سولفوریک برای کشاورزیبررسی بازار اسید سولفوریک 96 درصد

اسید سولفوریک 96 درصد یکی از غلیظ ترین و خالص ترین انواع این محصول در بازار می باشد که درصد خورندگی قابل توجهی دارد. این اسید می ‌تواند بر همه مواد به جز کبالت و جیوه تاثیرگذار بوده و باعث تغییر بافت آنها شود. این اسید سولفوریک دارای کاربردهای بسیار مختلفی است و عرضه آن به شکل عمده توسط فروشنده این محصول انجام می ‌شود.
خریداران می ‌توانند برای سفارش این اسید با فروشنده ارتباط بی واسطه داشته باشند و سفارش خود را به صورت عمده اعلام نمایند تا در ظرف های مخصوص حمل اسید سولفوریک با امنیت کامل برای آنها ارسال شود.

عرضه عمده اسید سولفوریک 96 درصد

فواید اسید سولفوریک برای کشاورزی

فواید اسید سولفوریک برای کشاورزی اسید سولفوریک از جمله محصولاتی است که کاربرد فوق‌العاده‌ای در کشاورزی دارد. این محصول اغلب در گالن های ۲۰ لیتری به کشاورزان عرضه می شود تا بتوانند از آن در موارد مختلفی استفاده کنند. این محصول بیشترین کاربرد را در کشاورزی جهت تهیه انواع کودهای سولفاته دارد و نقش بسیار مهمی در افزایش تولید زمین‌های کشاورزی ایفا می کند.

از این اسید می توان به عنوان یکی از ارزان ترین مواد برای اصلاح خاک های شور و قلیا استفاده کرد. این اسید پس از این که به خاک های آهکی اضافه شد به سرعت این خاک و آهک موجود در آنها واکنش داده و خنثی می شود در این صورت آهک خنثی کرده و در نتیجه این واکنش سولفات کلسیم آبدار و سولفات منیزیم تولید می شود.

از این اسید در اصلاح خاکه ای رسی نیز استفاده می ‌شود و باعث افزایش تهویه در این خاک ها می گردد. این اسید میزان قلیایی بودن خاک و آب را که در نتیجه وجود آهک فراوان در آن ایجاد شده است کاهش می دهد. نقش این اسید در اصلاح شوری خاک اهمیت فوق‌العاده‌ای برای استان‌های جنوبی کشور به ویژه خوزستان که با مشکل شوری خاک مواجه هستند دارد.

بررسی بازار اسید سولفوریک 96 درصد

بررسی بازار  اسید سولفوریک 96 درصد اسید سولفوریک 96 درصد به دلیل میزان غلظت بالای آن و امکان رقیق سازی در درصد های پایین تر از بازار مصرف مناسبی برخوردار است و تهیه آن برای بسیاری از صنایع از نظر اقتصادی به صرفه است به همین جهت بازار اسید سولفوریک مذکور بسیار خوب بوده و کارخانه ها جهت تهیه اسید سولفوریک رقیق شده از آن استفاده می ‌کنند.

بازار این اسید منحصر به بخش داخل کشور نبوده و صادرات آن نیز ارزآوری مناسبی را برای کشور به همراه دارد. بازار داخلی این محصول به علت تعدد کارخانه‌ها و صنایعی که به اسید سولفوریک نیاز دارند بسیار مناسب است و کارخانه‌های متعددی می توانند در زمینه رقیق سازی این اسید سولفوریک صادراتی و عرضه آن به صنایع مختلف فعالیت کنند.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید