مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم اسید سولفوریک ایرانی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

آشنایی با خطرات کار با اسید سولفوریکبررسی بازار داخلی اسید سولفوریک ایرانی

اسید سولفوریک ایرانی که با نام جوهر گوگرد نیز شناخته می شود نوعی اسید قوی با حلالیت بالا به شمار می رود که در صنایع مختلف فلزی و تهیه کودهای شیمیایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت این محصول به عوامل متعددی بستگی دارد، اما عرضه مستقیم این محصول به ویژه اگر به صورت آنلاین انجام گیرد از مزیت های بیشماری برخوردار می باشد که از مهمترین آنها می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره نمود.

عرضه مستقیم اسید سولفوریک ایرانی

آشنایی با خطرات کار با اسید سولفوریک

آشنایی با خطرات کار با اسید سولفوریک لازم به ذکر است که کلیه افرادی که به نوعی با اسید سولفوریک سر و کار دارند جهت حفظ نکات ایمنی و جلوگیری از خطرات احتمالی آشنایی را لازم را در هنگام مصرف و یا جابه جایی این ماده شیمیایی به دست آورند.

اسید سولفوریک اسیدی فوق العاده قوی و قابل اشتعال و گرمازا است، لذا در هنگام مصرف یا نگهداری و حمل آن به توصیه های زیر دقت بفرمایید:

  • تماس این اسید با چشم، دهان و پوست سبب بروز سوختگی و آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد، لذا در هنگام کار با این ماده شیمیایی حتما از ماسک و دستکش مخصوص استفاده نمایید.
  • به دلیل قدرت اشتعالزایی بالای آن از تماس این اسید با مواد آلی نظیر چوب جدا بپرهیزید.
  • ظروف نگهداری اسید باید کاملا ایمن بوده و فاقد هر گونه درز و شکاف باشند تا از نشت بخارات سمی آن به بیرون و خطر انفجار در محیط جلوگیری نماید.
  • از قرار دادن این اسید در کنار سایر مواد شیمیایی و اکسیدکننده و آتش زا بپرهیزید.
  • فضای کار باید از تهویه مناسبی برخوردار باشد.
  • از سیگار کشیدن و یا استفاده موادی که ایجاد شعله و آتش می نمایند در هنگام کار بپرهیزید.

بررسی بازار داخلی اسید سولفوریک ایرانی

بررسی بازار داخلی اسید سولفوریک ایرانی در یک بررسی کلی درباره بازار داخلی اسید سولفوریک ایرانی باید خدمتتان عرض نماییم که میزان تولید و فروش این محصول در کشور به دلیل منابع بالایی که در ایران وجود دارد نسبت به دیگر کشورها بیشتر می باشد.

ایران به دلیل داشتن منابع فراوان و شرکت های متعدد پتروشیمی در امر تولید ماده اسید سولفوریک نسبت به دیگر کشورها پیشروتر می باشد.

اما متاسفانه به دلیل تحریم هایی که طی سال های اخیر در ایران به وجود آمده میزان صادرات این محصول به دیگر کشور روند کاهشی به خود گرفته است که این امر سبب کاهش تولید داخلی این محصول و افزایش قیمت در بازارهای داخلی شده است.

قیمت اسید سولفوریک در بازارهای داخلی علاوه بر میزان تولید و وضعیت بازار صادرات به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همانطور می دانید در تولید اسید سولفوریک خالص عنصر گوگرد نقش اساسی دارد، بنابراین قیمت اولیه این عنصر نقش زیادی در قیمت نهایی محصول دارد.
  • روش خرید و سفارش در قیمت نهایی محصول اهمیت ویژه ای دارد، فروش اسید سولفوریک عمده یا فله در کاهش قیمت تمام شده محصول از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.
مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید