مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه انواع اسید سولفوریک خوراکی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

بررسی اسید سولفوریک از نظر کاربردمرکز توزیع اسید سولفوریک خوراکی

اسید سولفوریک محصولی است که اغلب به شکل مایع بی رنگ و بی بو می باشد. از انواع بسیار متنوعی این اسید می ‌توان به اسید سولفوریک خوراکی اشاره کرد که در صنایع غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه انواع این اسید سولفوریک اقدام به ارائه آن با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب کرده است و خریداران می توانند در ارتباط مستقیم و بدون واسطه با این فروشگاه آن را برای آدرس مورد نظر خود را درخواست نمایند.

فروشگاه انواع اسید سولفوریک خوراکی

بررسی اسید سولفوریک از نظر کاربرد

بررسی اسید سولفوریک از نظر کاربرد اسید سولفوریک در کشاورزی بیشترین کاربرد را دارد به طوری که بیشتر از ۶۰ درصد کاربرد این محصول در تهیه انواع کودهای شیمیایی فسفاته می باشد. از این اسید در تولید کودهای سولفات آمونیوم و سوپر فسفات استفاده می شود همچنین برخی از کودهای مایع نیز حاوی اسید سولفوریک هستند.

این اسید در صنایع استخراج مس، اورانیوم و وانادیوم مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند برای آماده سازی فلزات جهت پوشش و رنگ کاربرد داشته باشد.

کاربرد اسید سولفوریک در غلظت های مختلف جهت سنتز ترکیب های شیمیایی از قبیل اسید فلوریک، متیل متاکریلات، اسید کلریدریک، اسید سیتریک و بسیاری از موارد دیگر است همچنین این اسید برای تصفیه روغن موتور و تولید آب باطری نیز کاربرد زیادی دارد و از آن در صنعت تصفیه آب نیز به مقدار زیادی استفاده می شود.

نوع اسید مورد استفاده در هر یک از این صنایع ممکن است کاملاً متفاوت باشد و غلظت و چگالی آن می تواند نقش های متفاوتی را در هر یک از این موارد ایفا کند.

مرکز توزیع اسید سولفوریک خوراکی

مرکز توزیع اسید سولفوریک خوراکی مرکز توزیع اسید سولفوریک خوراکی این محصول ویژه را جهت استفاده در کارخانه های مختلف صنایع غذایی فراهم آورده و آن را به طور مستقیم در اختیار این کارخانه ها قرار می دهد همچنین کسانی که به صادرات انواع مختلف اسید سولفوریک خالص و غیره اشتغال دارند می توانند نیاز خود به این نوع خاص از اسید از مرکز توزیع آن تهیه کنند.

این مرکز برای ارائه مستقیم اسید از طریق همین وب سایت این محصول را به خریداران ارائه و توزیع می ‌کند. خریداران این اسید خوراکی می توانند در مراجعه به بخش فروش این سایت نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنند همچنین می ‌توانند از شماره تماس های موجود در صفحه اول این سایت نیز استفاده کرده و در تماس تلفنی مستقیم با مرکز توزیع آن را درخواست نمایند.

این مرکز می تواند سفارشات عمده برای اهداف مختلف را نیز در تناژ بالا تامین کنند و محصول را با تانکر حمل اسید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست خریداران آن در کشور برساند.

مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید