مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش انواع اسید سولفوریک ۲۰ لیتری به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید .....

عرضه اسید سولفوریک با بسته بندی های مختلفتجارت انواع اسید سولفوریک در کشوربازار با کیفیت ترین اسید سولفوریک آرسیان کوکشورهای خریدار اسید سولفوریک ایرانعرضه کننده اسید سولفوریک صنعتی زیر قیمت بازارشرکت های فروشنده اسید سولفوریک ۹۸ درصدخرید مستقیم اسید سولفوریک از کارخانه تولید کننده

اسید سولفوریک ۲۰لیتری که در بازار به وفور دیده می شود معمولا در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با این گونه بسته بندی بیشتر مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. چون جابه جایی آن راحت تر است و این مورد قابلیت این را دارد که بتوان در حد نیاز آن را تهیه کرد. چرا که بسته بندی های کوچک تر این ماده معمولا گران هستند و در صورت خرید این ماده با حجم بالا امکان نگهداری آن سخت است و این موضوع در برخی از صنعت ها که کمتر از اسید سولفوریک استفاده می کنند کمی مشکل ساز است. در نتیجه اندازه و مقداری که در این نوع بسته بندی وجود دارد بیشتر به فروش می رسد.

فروش انواع اسید سولفوریک ۲۰ لیتری به صورت عمده

عرضه اسید سولفوریک با بسته بندی های مختلف

عرضه اسید سولفوریک با بسته بندی های مختلفدر ابتدا مبحث باید بگویم که اسید سولفوریک در واقع یک نوع اسید معدنی بسیار قوی است که توسط شرکت ها و کارخانجات مخصوص در این زمینه تولید می شود. تولید کنندگان این ماده به دلیل این که در صنعت های زیادی از آن استفاده می شود همیشه توجه و دقت زیادی دارند تا کیفیت و مرغوبیت محصول را به بهترین شکل حفظ کنند و این امر را در رده مهم کار خود قرار دهند. این عامل نیز نتیجه کار را با افزایش خرید و فروش ماده مورد نظر برآورد کرده است.

اما سوالاتی زیادی در این زمینه پرسیده می شود که کاربرد های این ماده در چه صنایعی است که این همه پیشرفت در عرصه تولید اسید سولفوریک اتفاق افتاده است؟ اگر بخواهم به این سوال پاسخ کلی بدهم باید این گونه عنوان کنم که این ماده به خاطر این که خاصیت خورندگی دارد علاوه بر کارایی در کارخانجات و شرکت های مختلف در منزل هم از این ماده استفاده می شود که در عنوان کردن کاربرد های این ماده تقریبا همه موارد نام برده می شود که این نمونه ها عبارت اند از:

 • مواد منفجره ای و مهماتی که ساخته می شود این ماده را در ساختار خود جای داده اند.
 • اسید سولفوریک برای آبکاری کردن فلزاتی همچون مس، طلا، نقره، روی، کروم، قلع و… زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.
 • برای خارج کردن فلزات از سنگ های معدنی از این امده بسیار استفاده می شود.
 • از ترکیب این ماده با مواد شیمیایی می توان بهره فراوانی برد.
 • پالایشگاه های نفت و گاز از این ماده به وفور استفاده می کنند.
 • این ماده برای فاضلاب هایی که دچار گرفتگی شده اند و یا باید تصفیه شوند بسیار اهمیت دارد و می توان به راحتی مشکلات این چنینی را برطرف کرد.
 • باطری هایی که در انواع وسایل نقلیه وجود دارند از این ماده به عنوان الکترونیک بهره می برند.
 • شوینده هایی که امروزه در بازار به نمونه های متفاوتی مشاهده می شوند در مرحله ساخت و تولید اسید سولفوریک را در ترکیبات خود قرار داده اند.
 • برای تصفیه انواع روغن از این ماده استفاده می شود.
 • این ماده در تولید کود های شیمیایی که برای کشاورزی استفاده می شود نقش مهمی را ایفا می کند.
 • حشره کش های که در فروشگاه ها و مغازه ها دیده می شوند با استفاده از ین ماده ساخته می شوند
 • در صنعت کاغذ سازی که شامل: دستمال کاغذی، روزنامه، جعبه های مقوایی، کاغذ های تحریر و …. می شوند از این ماده زیاد استفاده می کنند.
 •  و بسیاری از موارد دیگر

استفاده این محصول در این موارد تولید کنندگان را بر این داشته که محصولات خود را با بسته بندی های مختلفی در بین مشتریان عرضه کنند که نحوه بسته بندی اسید سولفوریک به صورت گالن های 20 لیتری، تانکر های 1000 لیتری، بشکه های 220 لیتری و نمونه های آزمایشگاهی این ماده به صورت گالن های 5/2 لیتری است تا مصرف کنندگان بتوانند در حدی که به این ماده احتیاج دارند آن را تهیه کنند.

تجارت انواع اسید سولفوریک در کشور

اسید سولفوریک در کشور ما در شهرهای بزرگی همچون زنجان، تهران، سمنان، ارومیه و … تولید می شود. این ماده نمونه های متعددی دارد که با توجه خالصی هایی که دارند از آن ها استفاده می شود و این عوامل زمینه خرید و فروش را در داخل و خارج از کشور فعال نموده است. انواع این ماده شامل:

 1. اسید سولفوریک 98%
 2. اسید سولفوریک 35%
 3. اسید سولفوریک 50%
 4. اسید سولفوریک آزمایشگاهی

می شوند. تمام این نمونه هایی که ذکر شد کاملا بی رنگ و بو هستند. این ماده خصوصیات مهمی در اقتصاد کشور دارد چرا که شرکت های تولید کننده برای افزایش تولیدات خود آن را به نمایندگی ها و فروشگاه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ارائه می دهند و این اماکن به صورت جزئی و عمده این ماده را توزیع می کنند تا متقاضیانی که در ساختار محصولات خود به این ماده احتیاج دارند بتوانند به آسانی آن را تهیه کنند تا فعالیت های دیگر تولیدات در کشور دچار اختلال نشود. هم چنین تجارت اسید سولفوریک باعث می شود که چرخه تولیداتی و اقتصادی شرکت های متخصص در این عرصه افزایش پیدا کند که در نتیجه این کار شهرت و آوازه این ماده در دنیا می پیچد که این برای ایران اهمیت بسزایی دارد.

بازار با کیفیت ترین اسید سولفوریک آرسیان کو

بازار با کیفیت ترین اسید سولفوریک آرسیان کوشرکت آرسیان کو یکی ازشرکت های تولید کننده اسید سولفوریک است. این شرکت توانسته یک ماده با کیفیت و مطلوب را تولید کند که امروزه در بازار داخل و خارج کشور مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. این شرکت انواع مختلف این ماده را تولید و عرضه می کند که از نمونه های با کیفیت این ماده نوع 98% در صدی آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته و طرفدار زیادی دارد.

با کیفیت ترین اسید سولفوریک آرسیان کو که درجه خالصی آن 98% است بسیار غلیظ می باشد که به خاطر همین عامل نگهداری آن آسان است چون که پایداری و دوام بالایی در محفظه و انبار ها دارد. این ماده شیمیایی بسیار خورنده است که در صورت برخورد با فلزات به سرعت از خود واکنش نشان می دهد و هر چه دمای محیط بالا باشد واکنشی را که این ماده از خود نشان می دهد بیشتر می شود.

اما با جمع آوری اطلاعات از این نمونه آگاهی که به دست آمد این بود که اسید سولفوریک 98% به طور عمده در در تولید و ساخت کود های شیمیایی به کار می رود چون که می تواند میزان اسیدی بودن خاک و آب کشاورزی را تنظیم کند و این موضوع نقش مهمی در رشد درختان و گیاهان دارد.

ماده اولیه که شرکت آرسیان کو برای تولید این ماده استفاده می کند گوگرد است. فلزاتی هم چون مس، آهن و نقره در این ماده حل می شوند و نیز برای رسوب زدایی و  رفع زنگ زدگی این فلزات از ماده مورد نظر استفاده می شود.

کشورهای خریدار اسید سولفوریک ایران

اسید سولفوریک یک ماده اسیدی است که در مرحله تولید سایر اسید ها نقش مهمی را ایفا می کند. این ماده توسط شرکت ها و کارخانجات متعددی در ایران ساخته می شود. ساخت اسید سولفوریک طی چند مرحله انجام می شود که این مراحل عبارت اند از:

 1. خارج کردن گوگرد
 2. تبدیل نمودن گوگرد اصلی به گوگرد دی اکسید
 3. تبدیل گوگرد دی اکسید به گوگرد تری اکسید
 4. تبدیل گوگرد تری اکسید به اسید سولفوریک

که یکی از مهم ترین و ضروری ترین منبع هایی که گوگرد از آن تهیه می شود، نفت و گاز طبیعی هستند. تمام این موارد باعث گردیده که اسید سولفوریک خالص ایران از نظر بسیاری از مصرف کننده های داخلی و خارجی با کیفیت تولید و عرضه شود.

در رابطه با این عوامل مهم کشور های زیادی درخواست این ماده را می کنند که این موضوع باعث شده تا تولید کنندگان ایرانی محصول خود را در رده صادرات قرار دهند. کشور های عراق، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و … از خریداران مهم این ماده هستند. عملکرد  صادرات اهمیت فراوانی که دارد این است که رقابت در بازار های جهانی به وجود می آید و کیفیت محصول که صادر شده است بالا می رود و این موضوع در کل کشور های دنیا مطرح می شود تا نام و شهرت ایران به همه آنان ثابت گردد.

عرضه کننده اسید سولفوریک صنعتی زیر قیمت بازار

عرضه کننده اسید سولفوریک صنعتی زیر قیمت بازاراسید سولفوریک صنعتی که امروزه یک محصول با ارزش و مهم برای کشور محصوب می شود در شرکت های متعددی تولید و توزیع می شوند که این اماکن برای رقابت در بازار هر کدام به شیوه های مختلفی سعی بر این دارند تا بیشترین فروش را داشته باشند که اکثر آن ها لنج قیمت متفاوتی را برای ارائه محصولات خود در نظر گرفته اند تا بتوانند با عرضه این ماده زیر قیمت بازار مشتریان زیادی برای خود جلب نمایند.

این موضوع برای کارخانجاتی که از این ماده در حد زیادی مصرف می کنند اهمیت فراوانی دارد که به عنوان مثال اسید سولفوریک کشاورزی بیشترین به کار گیری را دارد چون کود های شیمیایی پتاسیم و فسفاته که بیشترین کاربرد را در باغات و زمین های کشاورزی دارند از وجود این ماده در ترکیبات خود بهره می برند.

شرکت های فروشنده اسید سولفوریک ۹۸ درصد

خرید و فروش اسید سولفوریک در ایران از طریق نمایندگی ها و فروشگاه هایی که مخصوص این کار هستند، انجام می شود. بعضی از این اماکن تحت نظر شرکت تولید کننده فعالیت می کنند که با توجه به میزان درخواست و تقاضایی که مشتریان دارند آن ها را ارائه می دهند. با توجه به مقداری که مصرف کنندگان این ماده نیاز داشته اند و آن ها را خریده اند این نتیجه به دست آمده است که خرید اسید سولفوریک 98% درخواست بیشتری نسبت به سایر نمونه داشته است.

این نمونه توسط شرکت های زیادی از جمله:

 • شرکت پتروشیمی رازی
 • شرکت صنایع مس ایران
 • شرکت تعاونی تولید سولفات پتاسیم
 • شرکت ذوب روی بافق
 • پتروشیمی ارومیه
 • شرکت مس سر چشمه

و …. تولید می شوند. که این اماکن تولید این ماده را به دو صورت تولید می کنند که تولید یه عنوان یک محصول اصلی و تولید به عنوان محصول جانبی از این دو روش است. در مرحله اول این مکان ها یک قسمت از محیط کار خود را به این اختصاص می دهند که بهترین و با کیفیت ترین محصول را ارائه دهند. چون در حالت تولید به عنوان محصول اصلی گوگرد و سنگ پیریت مهم ترین نقش را در ساخت این ماده دارند که طی این مراحل گوگرد باید سوزانده شود و سنگ پیریت هم باید حرارت ببیند که درجه کیفی افزایش یابد و بازیافت ماده زیر نظر کارکنان شرکت باید درست انجام گیرد. اما موضوع که در این صورت وجود دارد این است که تولید به اختیار خود شرکت است و وقتی محصول خود را در رده فروش قرار می دهند میتوانند به اختیار خود برای آن قیمت تعیین کنند و یا آن را تغییر دهند.

در مرحله دوم تولید به عنوان یک محصول جانبی گروه های که در زمینه تولید هستند سعی دارند برای این که محصول خود را رواج دهند ضایعاتی که طی مراحل فرآوری به وجود می آید را کم کنند و محلی را ایجاد کرده اند که بخار هایی که از این ماده به وجود آمده است به محیط های دیگر سرایت نکند و در این روش حتما باید محصول تولید گردد.

حال با این همه سعی و کوششی که کارخانجات اسید سولفوریک دارند نیاز بسیاری از افراد به این ماده برطرف شده است چون این شرکت ها محصول خود را به فروش می رسانند که این برای خود آن ها بسیار اهمیت دارد چون با این حمایت ها چرخه تولیدات افزایش یافته و می توانند پیشرفت زیادی در این زمینه کنند.

خرید مستقیم اسید سولفوریک از کارخانه تولید کننده

خرید مستقیم اسید سولفوریک از کارخانه تولید کنندهاسید سولفوریک در واقع یکی از موارد پر کاربرد در صنایع مختلف کشور می باشد که صنایع معدنی از جمله مس و تولید کود های شیمیایی بیشترین مصرف این ماده را دارند. با توجه به کارایی فراوان این ماده بسیاری از افراد که تجربه و آگاهی بسیاری دارند طی انجام مراحل اداری اقدام به ساخت کارخانه ها و شرکت هایی کردند که بتوانند در آن ها اسید سولفوریک را با کیفیت و حجم بالایی تولید کنند که این امر باعث شده تا این ماده در کشور به آسانی یافت شود و حتی زمینه صادرات این ماده هم برای کشور یک موضوع مهم محسوب شود.

البته این اماکن بیشترین محصول تولیدی خود را در بازار های داخلی در رده فروش قرار داده اند چون مقدار زیادی از این ماده در خود کشور کاربرد دارد. این شرکت ها ماده ای را که تولید کرده اند از طریق فروشگاه های متخصص در این زمینه آن را به مشتریان و مصرف کنندگان خود ارائه می دهند. ولی به خاطر این که دسترسی به ماده مورد نظر برای برخی از افراد آسان نیست این نمایندگی ها و فروشگاه سایت های اینترنتی را راه اندازی کرده اند تا کسانی که نمی توانند خریداسید سولفوریک را به صورت حضوری انجام دهند با استفاده از این روش محصول خود را به دست آورند.

طبق گزارشاتی که در این زمینه به دست آمده خرید مستقیم این ماده چنان بی اهمیت نبوده بلکه از این امر به طور گسترده ای هم استقبال شده است چون این روش مزیت فراوانی را در بر دارد. چرا که در پرداخت هزینه های اضافی واسطه ها و رفت و آمد صرفه جویی می شود و هم این که در این مورد لازم نیست که وقت خود را صرف این کار کنید و فقط باید با مراجعه به این فروشگاه های اینترنتی محصولی را که مد نظر است درخواست کنید و این موضوع به زمان معینی احتیاج ندارد چون که فروشندگان در این عرصه تمام اوقات آماده پاسخگویی به نیاز های مصرف کنندگان هستند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید