مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع اسید سولفوریک رقیق

آنچه در این مقاله میخوانید .....

استفاده از اسید سولفوریک در گلخانهسفارش انواع اسید سولفوریک رقیق

اسید سولفوریک ماده ای معدنی و بسار پر کاربرد می باشد این ماده بدون بو می باشد. این ماده طی شرایط خاصی رقیق می شود. اسید سولفوریک رقیق ماده ای قوی می باشد. این ماده دارای خاصیتی اسیدی می باشد. این ماده از رقیق سازی سولفوریک اسید به دست می آید. قیمت انواع اسید سولفوریک رقیق با توجه به شرایطی متغیر می باشد.

قیمت انواع اسید سولفوریک رقیق

استفاده از اسید سولفوریک در گلخانه

استفاده از اسید سولفوریک در گلخانه اسید سولفوریک در تهیه کود های شیمیایی، صنعت معدن فلز، سنتز مواد شیمیایی، تولید باتری های اتومبیل و آب باتری به کار می رود. یکی از ویژگی های برجسته ی این محصول استفاده از اسید سولفوریک در گلخانه می باشد. از این اسید در گلخانه ها برای از بین بردن شوری با قلیایی استفاده می شود.

با ترکیب اسید سولفوریک در خاک این ماده با آهک موجود درخاک ترکیب می شود و سدیم موجود درخاک با کلسیم جابه جا می شوند و سدیم در مرحله شست و شوی خاک به مرور همراه با آب از ریشه گیاه دور می شود. این سدیم کم کم از خاک خارج می شود. اسید سولفوریک دارای انواع مختلفی می باشد که از انواع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

اسید سولفوریکی که در مواد غذایی استفاده می شود اسید سولفوریک خوراکی می باشد. این ماده صنعتی می باشد. اسید سولفوریک خوراکی از فرایند پخته شدن تری اکسید گوگرد به دست می آید. اسید سولفوریک اولئوم نام دیگر اسید سولفوریک دود کننده می باشد.

سفارش انواع اسید سولفوریک رقیق

سفارش انواع اسید سولفوریک رقیق رقیق سازی اسید سولفوریک دارای شرایط خاصی می باشد. از شرایط این رقیق سازی این می باشد که حتما باید اسید به آب اضافه شود و برعکس این اتفاق نیفتد زیرا امکان بروز خطرات شدیدی شود. شرط دیگر این است در شرایطی که رقیق سازی حتما باید انجام شود از نمودار استفاده شود.

نمودار تعیین دمای محلول نهایی برای جلوگیری از آسیب مخازن در اثر افزایش دمای بسیار این محلول می باشد. این دمای نهایی با توجه به جنس مخزن های رقیق سازی متغییر است. اسید سولفوریک دارای روانی بسیار زیاد می باشد که باعث می شود با هر نسبت آب ترکیب شود.

این ماده در تماس با فلزات به سرعت واکنش می دهد و هرچه دما بیشتر باشد سرعت واکنش افزایش می یابد. اما جیوه و سرب از این قائده مستثنی می باشند. سفارش انواع اسید سولفوریک رقیق از سایت های آنلاین و فروشگاه های فرروش این ماده امکان پذیر می باشد.

قیمت این ماده با توجه به میزان حجم، درصد خلوص آن، بسته بندی ها و کاربرد این ماده تعیین می شود اسید سولفوریک را به صورت عمده و جزئی می توان سفارش داد. این ماده با توجه به کاربرد آن بسیار ارزان می باشد و همچنین دسترسی به آن آسان می باشد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید