مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت خرید اسید سولفوریک صادراتی در بازار داخلی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

کشور های تولید کننده اسید سولفوریک کشاورزیقیمت اسید سولفوریک رقیق ارزانبهترین مارک اسید سولفوریک کشاورزی ایرانی و خارجیخرید اسید سولفوریک فله ای با قیمت مناسببازار اسید سولفوریک ۹۸ درصدحداقل و حداکثر قیمت اسید سولفوریک در بازارصادرات اسید سولفوریک درجه یک به کشور روسیهموارد استفاده از اسید سولفوریکمراحل ساخت و تولید اسید سولفوریک غلیظفروشنده با کیفیت ترین اسید سولفوریک در بازار

اسید سولفوریک یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی به شمار می آید که کاربردهای بسیار زیادی در حوزه های مختلف دارد. مصرف بالای اسید سولفوریک در سراسر جهان باعث شده است که علاوه بر بازار داخلی، خریداران بسیار زیادی در بازارهای صادراتی نیز داشته باشد که قیمت اسید سولفوریک صادراتی در بازار داخلی متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند غلظت و رقیق بودن آن بستگی دارد.

قیمت خرید اسید سولفوریک صادراتی در بازار داخلی

کشور های تولید کننده اسید سولفوریک کشاورزی

کشور های تولید کننده اسید سولفوریک کشاورزی اسید سولفوریک به عنوان یکی از مهم ترین مواد شیمیایی، کاربرد بسیار بالایی در صنعت کشاورزی نیز دارد و از آن برای مواردی مانند تهیه انواع کودهای شیمیایی استفاده می شود که باعث تقویت خاک و جذب بهتر مواد معدنی در خاک و محصولات می شود.
یکی دیگر از کاربردهای مهم اسید سولفوریک در کشاورزی، کنترل PH آب است که در آبیاری کاربرد بسیار زیادی دارد.
اسید سولفوریک به عنوان یکی از نیازهای اساسی در کشاورزی است که هر سال حجم بسیار بالایی از آن در درصدهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و ایران یکی از اصلی ترین کشورهای تولیدکننده اسید سولفوریک کشاورزی می باشد که توانسته در سال های اخیر محصولاتی متنوع با کیفیت بالا را تولید کند که علاوه بر مصرف آن در داخل کشور، حجم بسیار بالایی نیز به صورت صادرات در بازارهای خارجی عرضه می شود.
از دیگر کشورهای تولید کننده اسید سولفوریک می توان به کشورهایی مانند آمریکا، مراکش، استرالیا، آلمان و بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر اشاره کرد که از تولیدکننده های اصلی این محصول در سراسر جهان به شمار می آیند.

قیمت اسید سولفوریک رقیق ارزان

قیمت اسید سولفوریک رقیق ارزان اسید سولفوریک در ایران توسط شرکتهای زیادی در بسیاری از شهرهای صنعتی تولید می شود که تنوع بسیار بالایی دارد و دلیل آن هم کاربرد بالای این محصول و همچنین نیازهای متفاوت مشتریان است.
قیمت اسید سولفوریک به صورت مستقیم به قیمت گوگرد که مواد اولیه آن است بستگی دارد و در صورتی که قیمت گوگرد دچار تغییرات شود، بر روی قیمت اسید سولفوریک هم تاثیر می گذارد که در چند سال اخیر به دلیل شرایط مختلفی مانند تحریم هایی که بر کشور اعمال شده است، قیمت این ماده شیمیایی در داخل نیز افزایش پیدا کرده ولی همچنان نسبت به تولید در بسیاری از کشورها از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.
اسید سولفوریک تولید شده توسط شرکتهای تولیدی تنوع بالایی دارد و بعضی از آنها با غلظت پایین تری تولید می شوند که در این صورت قیمت اسید سولفوریک رقیق نسبت به نمونه های غلیظ تر، قیمت پایین تری دارند.
البته اسید سولفوریک رقیق توسط تمام شرکتهای تولید کننده این محصول در بازار عرضه می شود که هرکدام با توجه بسته بندی یا فله ای بودن محصول و شرایط موجود در بازار عرضه با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند که قیمت ارزان تری دارند و برای خریدارانی که قیمت برای آنها مهم است انتخاب بسیار مناسبی است.

بهترین مارک اسید سولفوریک کشاورزی ایرانی و خارجی

بهترین مارک اسید سولفوریک کشاورزی ایرانی و خارجی تعداد کارخانه های پتروشیمی در داخل ایران بسیار زیاد است و همین امر باعث شده است که مواد اولیه تولید اسید سولفوریک که گوگرد است به مقدار زیاد وجود داشته باشد و تولیدکنندگان این محصول از لحاظ تهیه مواد اولیه آن در داخل کشور کمبودی ندارند که همین امر سبب شده است کشور ایران یکی از تولیدکننده های اصلی این محصول در جهان باشد.
تعداد شرکتهای تولیدی این ماده شیمیایی در سراسر جهان بسیار زیاد است و به دلیل کاربرد بالای آن در حوزه کشاورزی، اسید سولفوریک کشاورزی بیشترین خرید و فروش را در بازار دارد که برندهای بسیار زیاد ایرانی و خارجی در این حوزه محصولات خود را عرضه می کنند.
امروزه کیفیت اسید سولفوریک کشاورزی که در داخل ایران تولید می شود بسیار بالا است و خریداران این محصول به راحتی می توانند محصول مورد نظر خود را از هرکدام از برندهای معتبر ایرانی تهیه کنند.
تنوع برندهای خارجی تولید کننده اسید سولفوریک در بازار داخلی نیز بسیار زیاد است که می توان هر کدام از انواع اسید سولفوریک کشاورزی را با توجه به کیفیت و نوع برند آن در قیمت های مختلف تهیه کرد.

خرید اسید سولفوریک فله ای با قیمت مناسب

خرید اسید سولفوریک فله ای با قیمت مناسب عرضه اسید سولفوریک از طرف شرکتهای تولیدکننده بسیار زیاد است و با توجه به نیاز مشتری در حجم ها ی مختلف تولید و عرضه می شود که البته حجم خرید اسید سولفوریک باعث تغییر فاکتورهایی مانند قیمت می شود که برای بسیاری از خریداران این محصول اهمیت بسیار بالایی دارد.
کسانی که می خواهند این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنند می توانند با خرید اسید سولفوریک فله، محصول را با قیمتی بسیار مناسب از تولیدکننده خریداری کنند.
یکی دیگر از مواردی که روی قیمت اسید سولفوریک تاثیر گذار است، هزینه های حمل و نقل این محصول می باشد که برای خریدارانی که بتوانند این مشکل را حل کرده و خودشان محصول را منتقل کنند، می توانند اسید سولفوریک را در خریدهای فله ای و عمده با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنند.
تولید کننده ها علاوه بر عرضه فله ای این محصول، نمونه های بسته بندی شده اسید سولفوریک را نیز در بازار عرضه می کنند که قیمت بالاتری نسبت به عرضه این محصول به صورت فله ای دارند چون هزینه های بسته بندی و شارژ کردن محصول نیز روی قیمت و هزینه ها اعمال می شود.
بهترین پیشنهاد برای خریدار اسید سولفوریک که از تانکرهایی با حجم های بالا برخوردار است، خرید فله ای اسید سولفوریک است.

بازار اسید سولفوریک ۹۸ درصد

بازار اسید سولفوریک ۹۸ درصد اسید سولفوریک از اجزای گوگرد، هیدروژن و اکسیژن تولید شده است که در گذشته به آن جوهر گوگرد نیز گفته می شد.
این اسید به شدت خورنده است و با هر نسبتی در آب قابل حل است و به هنگام واکنش نیز مقدار زیادی گرما تولید می کند که در بسیاری از فرآیندهای معدنی و صنعتی بسیار پرکاربرد است.
اسید سولفوریک تهیه شده غلظت های مختلفی دارد ولی نوع خاص آن که همان ۹۸ درصد است و بیشترین کاربرد و عرضه را در بازار دارد و یکی از دلایل عرضه اسید سولفوریک ۹۸ درصد، پایداری بالای آن است چون با فناوری که هم اکنون وجود دارد امکان تولید این محصول با درصد ۱۰۰ وجود دارد ولی مقداری از آن در اثر گرما تجزیه شده و با درصد ۹۸ به نام اسید سولفوریک صنعتی عرضه می شود.

فروش اسید سولفوریک ۹۸ درصد توسط بسیاری از شرکتهای تولیدی در داخل و خارج از کشور انجام می شود که رونق خرید و فروش بسیار بالایی دارد و دلیل ان هم نوع خالص این محصول است که به دلیل غلظت بالا و خالصی که دارد می توان به شکل های مختلف مورد استفاده قرار داد.
در داخل ایران نیز اسید سولفوریک ۹۸ درصد مشتریان بسیار زیادی دارد و خریداران آن در سراسر کشور هر سال حجم های مختلفی از این محصول را با توجه به نیاز خود از تولیدکننده ها خریداری می کنند.

حداقل و حداکثر قیمت اسید سولفوریک در بازار

حداقل و حداکثر قیمت اسید سولفوریک در بازار یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت اسید سولفوریک، قیمت گوگرد است چون به عنوان مواد اولیه اصلی که در تولید این محصول به کار می رود و در صورتی که قیمت آن دچار تغییرات شود، اسید سولفوریک نیز از لحاظ قیمتی دچار تغییرات اساسی می شود.
در فروش سولفوریک اسید، غلظت محصول نیز بسیار مهم است و معمولا نمونه هایی که غلظت خالصی دارند دارای حداکثر قیمت این محصول در بازار هستند و نمونه های رقیق تر نیز از قیمت پایین تری برخوردار هستند.
تعداد عرضه کننده و فروشنده اسید سولفوریک در سراسر کشور بسیار زیاد است و هر کدام از آنها در هنگام عرضه محصولات خود به مواردی مانند کیفیت و غلظت محصول، حجم خرید محصول، شرایط بازار در عرضه آن و نوع عرضه آن که به صورت بسته بندی و یا فله ای باشد توجه می کنند و قیمت آن را با توجه به این موارد مشخص می کنند.
هزینه حمل و نقل نیز یکی از مهم ترین موارد در قیمت تمام شده اسید سولفوریک است که نزدیک به 20 درصد از هزینه ها را حمل و نقل این محصول شامل می شود که در قیمت تمام شده تاثیرگذار است.

صادرات اسید سولفوریک درجه یک به کشور روسیه

صادرات اسید سولفوریک درجه یک به کشور روسیه صادرات اسید سولفوریک یکی از موارد بسیار مهم است که در چند سال اخیر توسط بسیاری از شرکتهای تولید کننده در این حوزه انجام می شود و ایران به دلیل دارا بودن مواد اولیه آن از جمله گوگرد، هر سال حجم بالایی از این محصول را به راحتی تولید و عرضه می کند.
کیفیت اسید سولفوریک تولید شده در ایران بسیار بالا است و قیمت آن نیز بسیار مناسب می باشد که همین امر باعث شده است تا بسیاری از کشورها از جمله روسیه خریدار اسید سولفوریک درجه یک ایران باشند.
تمام کشورهای همسایه و منطقه خاورمیانه پتانسیل عرضه اسید سولفوریک تولید شده در ایران را دارند ولی کشور روسیه به دلیل پیشرفت بالایی که در حوزه صنعت دارد یکی از اصلی ترین کشورها برای صادرات این محصول به شمار می آید.
موقعیت جغرافیایی ایران با کشور روسیه بسیار مناسب است و تولیدکننده ها می توانند این محصول را به راحتی از طریق بنادر شمالی کشور در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه به کشور روسیه صادر کنند.

موارد استفاده از اسید سولفوریک

موارد استفاده از اسید سولفوریک اسید سولفوریک به عنوان یکی از مهم ترین مواد شیمیایی، کاربردهای بسیار زیادی در حوزه های مختلف دارد که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
یکی از کاربردهای اسید سولفوریک، استفاده از آن در حوزه نساجی است که باعث تثبیت رنگ پارچه، رقیق شدن و شفافیت رنگ آن می شود و هنگام شستشوی پشم با مواد قلیایی نیز بسیار پرکاربرد است.
کاربرد اسید سولفوریک در تصفیه انواع روغن های صنعتی و کارخانه های روغن نباتی و خوراکی نیز بسیار زیاد است.
به عنوان مثال در روغن های موتور کارکرده از اسید سولفوریک برای تصفیه آن استفاده می کنند و در کارخانه های روغن های نباتی نیز برای برای آماده کردن تفاله دانه های روغنی برای خوراک دام و طیور و همچنین تمیز کردن دستگاه ها از روغن های اضافه، از اسید سولفوریک استفاده می کنند.
علاوه بر موارد ذکر شده از اسید سولفوریک در حوزه های مختلفی مانند کشاورزی، صنایع و مواد شوینده، صنعت باطری سازی، معادن و استخراج فلزات، صنعت چرم سازی و بسیاری از حوزه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و هر روز نیز نیاز به این ماده شیمیایی در حوزه های مختلف افزایش پیدا می کند.

مراحل ساخت و تولید اسید سولفوریک غلیظ

مراحل ساخت و تولید اسید سولفوریک غلیظ اسید سولفوریک به عنوان یکی از مواد اولیه ضروری در تهیه بسیاری از مواد شیمیایی و صنعتی، در بسیاری از کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل تولید و عرضه آن در سراسر جهان به ویژه در داخل کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
این محصول با درصدهای مختلفی تولید می شود که هرکدام از آنها کاربرد مخصوص به خود را دارند ولی برای ساخت اسید سولفوریک غلیظ که کاربردی ترین نوع این محصول است، به صورت مستقیم از گوگرد استفاده می کنند.
منبع اصلی تولید گوگرد، گاز و نفت طبیعی است که ایران از این لحاظ مشکلی ندارد و به راحتی می تواند مواد اولیه آن را تهیه کند ولی برای تبدیل گوگرد به اسید سولفوریک چهار مرحله شیمیایی انجام می شود که عبارتند از:
مرحله اول استخراج کردن گوگرد است.
سپس تبدیل کردن گوگرد به گوگرد دی اکسید صورت می گیرد.
در مرحله سوم گوگرد دی اکسید با انجام فرآیندهای شیمیایی به گوگرد تری اکسید تبدیل می شود.
در نهایت تبدیل گوگرد تری اکسید به اسید سولفوریک غلیظ است که با درصد 98 در بازار عرضه می شود.
به غیر از منابع نفت و گازی که برای تهیه گوگرد استفاده می شود، از تصفیه فلزات نیز می توان گوگرد را تهیه کرد.

فروشنده با کیفیت ترین اسید سولفوریک در بازار

فروشنده با کیفیت ترین اسید سولفوریک در بازار اسید سولفوریک توسط بسیاری از شرکت های تولیدی در داخل کشور عرضه می شود که به دلیل دارا بودن ایران از مواد اولیه آن، این محصول در کیفیت های بسیار بالا عرضه می شود که همین امر باعث شده است بسیاری از کشورهای خارجی نیز خواهان خرید این محصول تولید داخلی باشند.
برای خرید اسید سولفوریک ارزان و با کیفیت در بازار، بهترین راه ارتباط با تولیدکننده های اصلی این محصول است، چون باعث می شود بسیاری از هزینه های اضافی و قیمت های واسطه گری حذف شود و خریدار از کیفیت و قیمت خرید خود مطمئن باشد.
البته امروزه تولیدکننده ها از روش های مختلفی برای عرضه محصولات خود استفاده می کنند که یکی از این روش ها، استفاده از فضای مجازی و اینترنت می باشد و این سایت نیز به عنوان یکی از راه های خرید و فروش غیرحضوری این محصول فعالیت می کند و سعی دارد محصول را با بهترین کیفیت به دست خریداران برساند.
اسید سولفوریک با غلظت بالا به عنوان با کیفیت ترین نوع این محصول توسط تولیدکننده های بسیاری در بازار داخلی عرضه می شود که از آن در بسیاری از حوزه های صنعتی، کشاورزی و غیره استفاده می کنند و مخاطبان بسیار زیادی در سراسر جهان دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید