مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید و فروش عمده اکسید روی با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید .....

ساخت چوب و سیمان با کمک اکسید رویمراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهران

قیمت خرید و فروش عمده اکسید روی در سطح  مراکز فروش موجود بوده است. اکسید روی مورد نیاز خود را به راحتی می توانید از مراکز فروش مورد نظر تهیه کرده و از آن اکسید به منظور نیازهای خاص خود استفاده کنند.اکسید روی یک ترکیب معدنی با فرمول ZnO است. اکسید روی  یک پودر سفید است که در آب نامحلول است و در مواد و محصولات بیشماری از جمله لاستیک، پلاستیک، سرامیک، شیشه، سیمان، روان کننده، رنگ، پماد، چسب، درزگیر، رنگدانه، به عنوان ماده افزودنی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مواد غذایی، باتری، فریتس، مهار آتش و نوارهای کمکهای اولیه به کار گرفته می شود.

قیمت خرید و فروش عمده اکسید روی با بهترین کیفیت

ساخت چوب و سیمان با کمک اکسید روی

ساخت چوب و سیمان با کمک اکسید روی

این نیمه هادی دارای چندین خاصیت مطلوب است از جمله شفافیت خوب، تحرک زیاد الکترون، شکاف باند پهن و لومینسانس شدید دمای اتاق. این خصوصیات در برنامه های در حال ظهور برای الکترودهای شفاف در نمایشگرهای کریستال مایع، ویندوزهای صرفه جویی در مصرف انرژی یا گرما، و الکترونیک به عنوان ترانزیستورهای فیلم نازک و دیودهای تابشی با ارزش هستند.

Pure ZnO یک پودر سفید است، اما در طبیعت به عنوان زینکیت معدنی کمیاب اتفاق می افتد، که معمولاً حاوی منگنز و ناخالصی های دیگری است که رنگ زرد تا قرمز را به وجود می آورد.

اکسید روی به دو شکل اصلی متبلور می شود ، ورتزیت شش ضلعی  و روی مکعب روی. ساختار ورتریت در شرایط محیط پایدار است و بنابراین متداول است. شکل روی را می توان با رشد اکسید روی بسترهای دارای ساختار شبکه مکعب تثبیت کرد.

در سطح کشور از اکسید روی برای حاصلخیز کردن خاک های آهکی نیز استفاده به عمل می آید تا به این صورت بتوان میزان تولیدان محصولات کشاورزی را در این گونه خاک ها افزایش داد. اکسید روی در ساختار خاک نیز تاثیر گذار بوده است و باف خاک را تا حدودی یکنواخت می کند.

نانو ذرات در میزان بازدهی محصولات کشاورزی نیز موثر عمل می کنند و با به کارگیری این تکنولوژی به راحتی می توان میزان بازدهی محصولات را به صورت چشمگیری افزایش داد. با به کار گیری نانو ذرات روی دیگر لازم نیست از کودهای شیمیایی در تولید محصولات کشاورزی خود استفاده کنید. چون این مواد نانو از کودهای مورد نظر کارایی خوبی را از خود نشان می دهند.

مراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهران

مراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهرانمراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهران برای مصرف کنندگان این ماده به راحتی می تواند صورت می گیرد. این مراکز همیشه با کم ترین هزینه محصولات خود را به مشتریان خود عرضه می دهند. اکسید روی و چوب نیز در زمینه های متعددی قابل استفاده بوده است.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید