مرکز خرید اسید سولفوریک گالنی

تولید کننده ها به عرضه اسید سولفوریک گالنی به صورت عمده در بازار های فرپش سراسر کشور می پردازند که علاوه بر کیفیت خوب و در سطح استاندارد ها، دارای قیمت مناسب نیز می باشد.

مرکز خرید اسید سولفوریک گالنی

همه چیز درباره اسید سولفوریک

همه چیز درباره اسید سولفوریک اسید سولفوریک خالص یکی از دسته اسید های گوگردی محسوب می شود که در خانواده اسید های معدنی قرار دارد و به صورت کلی یکی از مواد اولیه مهم در صنعت به حساب می آید که با استفاده از فرایند ها و مرحله های گوناگون می توان در تولید مواد دیگر از آن استفاده کرد.

باید در نظر داشت که سولفوریک اسید را می توان از انحلال گاز های موثری هم چون SO3 در آب به دست آورد و علاوه بر این از آن ها در آزمایشگاه ها و برای تولید مواد شیمیایی دیگر نیز استفاده می شود.

اسید سولفوریک در صنایع پتروشیمی نیز از کاربرد قابل توجهی بر خوردار است و از آن ها می توان برای ترکیب و هم چنین واکنش محصول هایی هم چون کات کبود نیز استفاده کرد اما در ابعاد کار باید تمام جوانب فنی و آزمایشگاهی در نظر گرفته شود و در محیط کاملا کنترل شده و به عبارت دیگر ایزوله تمام مراحل کار انجام شود تا از ایجاد حادثه های جانبی و خطرناک جلو گیری کند.

هم چنین این محصول شیمیایی در انواع گوناگونی می باشد که هر یک از آن ها از ویژگی های ساختاری متفاوتی بر خوردار هستند که از جمله آن ها می توان به اسید سولفوریک غلیظ اشاره داشت و ساختار آن ها به شکلی است که از وزن مولکولی بالایی بر خوردار بوده و ذره های تشکیل دهنده آن ها عموما در هم تنیده شده و به یک دیگر قفل می شوند و ساختار بالک را به وجود می آورند.

جرم مولکولی این اسید در مقایسه با نمونه های دیگر بالا می باشد و علاوه بر این از مزیت های این محصول می توان به قابلیت انحلال آن ها در آب اشاره کرد و دما های ذوب و جوش آن ها در هنگام ایجاد حرارت با یک دیگر متفاوت بوده و به ترتیب ۱۰ و ۲۹۰ درجه سانتی گراد می باشند.

آشنایی با صادرکنندگان اسید سولفوریک گالنی

آشنایی با صادرکنندگان اسید سولفوریک گالنی تولید کننده های در مکان های کاملا ایزوله به تولید اسید سولفوریک با استفاده از فرایند های مختلف پرداخته و سپس به بسته بندی آن ها در حجم های گوناگون می پردازند که مقدار لیتر به کار رفته در آن ها با یک دیگر متفاوت می باشد.

علاوه بر این صادرات اسید سولفوریک به کشور های دیگر مانند ترکیه انجام می شود که آن ها در شرکت های پترو شیمیایی خود به تهیه محصول های مختلف صنعتی از طریق این اسید می پردازند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید