مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش اکسید روی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید .....

مشخصات اکسید روی درجه یکمزایا خرید عمده اکسید روی درجه یک

مرکز پخش اکسید روی درجه یک در راستا با ارائه محصولی ارگانیک توانسته پخش زنجیره ای این محصول را به دست بگیرد. قیمت اکسید روی در این سایت پایین تر از سایت های مشابه می باشد به طوری که ما بالاترین کیفیت را برای محصولات خود تضمین می کنیم. این محصول از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است و به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف استفاده می شود.

مرکز پخش اکسید روی درجه یک

مشخصات اکسید روی درجه یک

مشخصات اکسید روی درجه یک اکسید روی از ترکیب معدنی و با فرمول فیزیکی Zno تولید می شود و یک پودر سفید است و در آب حل نمی شود. به صورت طبیعی به عنوان زینکیت معدنی می باشد ولی به صورت مصنوعی تولید می شود. ZnO یک نیمه هادی است از گروه نیمه هادی های II-VI می باشد. و از چندین خاصیت خوب برخوردار می باشد از جمله شفافیت، حرکت بالای الکتریکی و پهنای باند گسترده می باشد. الکترود های شفاف در نمایشگر ها کریستال مایع و الکترونیک به عنوان ترانزیستور های دیود های تابشی با ارزش و مهم هستند.

اکسید روی از ترکیبات روی به صورت فرآوری شده و غیر فرآوری تولید می شود که به عنوان رنگ یا پماد دارویی بسیار استفاده می شود. و در تولید محصولانی مانند پودر بچه و کرم ها، شامپو ضد شوره و پمادهای ضد عفونی کننده به عنوان ماده سازنده استفاده می شود. کارایی اکسید روی در رنگها به عنوان یک افزودنی استفاده می شود. اکسید روی اصل در برابر نور آفتاب دائمی است و.در اثر هوا حاوی گوگرد سیاه نمی شود و غیر سمی و اقتصادی می باشد. و از آنجا که Zno بسیار تمیز است و برای تهیه رنگ بسیار مهم است در بعضی مواقع در صنایع نانو ذرات اکسید روی استفاده می شود

مزایا خرید عمده اکسید روی درجه یک

مزایا خرید عمده اکسید روی درجه یک مزایای خرید اکسید روی مرغوب به صورت عمده قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن می باشد. اکسید روی عمده در بازار ها مورد داد و ستد قرار می گیرد تا از این طریق تولید کنندگان بتوانند پاسخگوی خیلی عظیم مشتریان در زمینه تامین این محصولات باشند. برای خرید عمده اکسید روی می توانید به صورت عمده از این مجموعه اقدام کنید.

قابل ذکر است خریداران اکسید روی خوب است اول در مورد قیمت محصولات اطلاعاتی کسب کنند و بعد برای خرید اقدام کنند. و دلیل این امر تنوعی است که در انواع اکسید روی وجود دارد که تاثیر مستقیم بر قیمت شان می گذارد. خریداران عمده ی سنگ روی بهتر می باشد محصولات مورد نظر خود را اعم از اکسید روی از تولیدکنندگان واقعی و به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنند چون هم از معتبر بودن آن مطمئن می شوند و هم از قیمت کمتری هم پرداخت می کنند و مقرون به صرفه می باشد

مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید