مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت صادرات اسید کلریدریک در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید .....

بزرگترین تولیدکننده اسید کلریدریک در ایرانفروش عمده اسید کلریدریک با کیفیتعرضه کننده برتر اسید کلریدریک در بازارخرید اسید کلریدریک ارزان قیمتخریدار اسید کلریدریک ارزان و درجه یکقیمت فروش اسید کلریدریک ۳۷ درصدنمایندگی فروش اسید کلریدریک با کیفیت در سراسر کشور

اسید کلریدریک یا همان جوهر نمک از سری محلول های بی رنگ و شفاف همراه با بوی تندی است که با توجه به اینکه جزو مواد شیمیایی پایه به شمار می آید؛ در نتیجه کاربرد وسیعی را می توان از آن در حوزه های مختلف صنعتی دید که همین موضوع روی افزایش فروش آن حتی در سطوح جهانی تاثیر گذاشته و در نتیجه صادرات آن را توسط انواع شرکت صادرات اسید کلریدریک در کشور رقم زده است.

شرکت صادرات اسید کلریدریک در کشور

بزرگترین تولیدکننده اسید کلریدریک در ایران

اسید کلریدریک یکی از مواد شیمیایی پرکاربردی است که اهمیت به سزائی را به همراه داشته و امروزه در حوزه های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی، به عنوان ماده اولیه برای انجام بسیاری از تولیدات و آزمایش های متعدد کوچک و بزرگ، نقش پر رنگی را ایفا می کند.
در واقع این اسید به عنوان یک ماده واکنش گر فوری عمل کرده که از خاصیت خورندگی بسیار زیادی برخوردار می باشد.

اکنون برای اینکه امکان تامین مناسبی از اسید کلریدریک در صنایع و حیطه های مصرفی گوناگون به وجود آید؛ مراکزی در کشور تحت عنوان بزرگترین تولید کننده اسید کلریدریک در ایران دست به کار شده اند.
مراکز مورد نظر که تجربه و سابقه ای درخشان را در حوزه ساخت اسیدکلریدریک داشته و این محصول را با مشخصاتی فوق العاده اثر بخش ارائه کرده اند؛ با تکیه بر چنین روش هایی اقدامات لازم برای تولید آن را انجام داده اند:

 1. روش مورد نیاز جهت تولید این اسید معدنی و صنعتی بسیار پر اهمیت، این است که از واکنش نمک معمولی با اسید سولفوریک، اسید مورد نظر به دست می آید.
 2. یکی از روش های دیگر که تولید کنندگان برای ساخت اسید کلریدریک از آن استفاده می کنند؛ روش سوزاندن کلر و هیدروژن می باشد.

اگر بخواهیم روش تولید اول را بیشتر تشریح نماییم؛ می توان در موارد زیر آنها را بیان داشت:

 • در اولین قدم تولید، نمک و اسید سولفوریک را درون کوره ای که از یک همزن برخوردار می باشد؛ می فرستند.
 • سپس مواد مورد نظر را با درجه حرارتی بسیار بالا و تنها کمی پایین تر از درجه حرارت ذوب، در معرض گرما دهی قرار می دهند.
 • بعد از آن اسید کلریدریک به دست آمده که پس از سرد و متراکم شده، از داخل جذب کننده عبور خواهد کرد و ضمناً نمک نیز از اطراف کوره خارج می گردد.

اما برای اینکه روش دوم را هم عنوان نماییم؛ به طور خلاصه خواهیم گفت که کلر با مقداری از هیدروژن سوزانده شده که در اثر آن، کلر هیدروژن تولید می گردد؛ برای این کار لازم است از کوره هایی که جنس آنها یا سیلیکاتی، یا فولادی و یا گرافیتی می باشد استفاده به عمل می آورند.

فروش عمده اسید کلریدریک با کیفیت

فروش عمده اسید کلریدریک با کیفیت

نادیده گرفتن اسید کلریدریک برای هیچ یک از صنایعی که از این محصول به عنوان ماده اولیه استفاده می نمایند؛ ممکن نبوده و بدون این اسید، عملاً نمی توان انتظار تولیدات موثری را داشت.
همین موضوع نشان از اهمیت وافر اسید کلریدریک داشته که چرخ بسیاری از صنایع بر اساس این ماده بسیار کاربردی چرخیده و در نتیجه محصولات کاربردی ای توسط آن شکل گرفته اند که به دنبال این امر می توان شاهد افزایش فروش عمده اسید کلریدریک در بخش های مختلف کشور بود.

اما لازم است کمی هم با مشخصات اسید کلریدریک که در انواع اسید کلریدریک با کیفیت تا رده های پایین تر از آن به فروش می رسد؛ آشنا شوید که به این مشخصات کلی در لیست زیر اشاره کرده ایم:

 • این اسید از فرمول شیمیایی HCI برخوردار بوده و نام های دیگری همچون هیدروژن کلراید، اسید کلرو هیدریک و کلریدریک اسید را به خود اختصاص داده است.
 • از اسید های معدنی با ساختاری قوی به شمار آمده که قابلیت حل شدن در آب را نیز دارا بوده  که کف زاست و غلظت بالا در حدود ۲۵ درصد را نیز داراست.
 • در شکل هایی مانند اسید کلریدریک بی رنگ یا کمی زرد رنگ مشاهده می شود.
 • جزو مایع های فرار به حساب آمده که سنگین تر از هوا ظاهر گشته است.
 • اسید مورد نظر اگر در نوع محلول یا مرطوب باشد؛ قادر است تا ماده آبی رنگ را به رنگ قرمز تبدیل نماید.
 • قابلیت ترکیب با هیدروکسید یا فلزات دیگر را به همراه داشته و ضمناً از مواد غیر قابل اشتعال محسوب می گردد.
 • شاید به تنهایی از اسید های غیر آتش زا به حساب آید؛ اما زمانی که با فلزات ترکیب می گردد؛ ممکن است گاز هیدروژن تولید کرده که ممکن است در اثر ترکیب با هوا، حتی تا مرز انفجار هم پیش برود.

عرضه کننده برتر اسید کلریدریک در بازار

عرضه کننده برتر اسید کلریدریک در بازار

با توجه به درخواست های فراوانی که سمت اسید کلریدریک از سوی خریداران که صنایع مختلف باشند؛ حواله شده است؛ در نتیجه مراکز زیادی را می توان دید که به عنوان مرکز عرضه کننده اسید کلریدریک در بازار به پا خاسته تا بتوانند عرضه به موقعی از این محصول را برای صنایع گوناگون به انجام برسانند.
خوشبختانه با تلاش و مساعدت همه جانبه عرضه کنندگان برتر اسید های معدنی، اقداماتی مناسب در راستای توزیع این اسید صورت گرفته که در نتیجه‌ی آن می توان انتظار تحقق تولید بسیاری از محصولات صنعتی و رواج آنها در بازار را داشت.

اما برای اینکه بدانید از اسید کلریدریک، امروزه در چه صنایع و یا زمینه هایی استفاده به عمل می آید؛ می توانید با دنبال کردن گزینه های زیر، اطلاعاتی را در این مورد کسب نمایید:

 1. همانطور که گفته شد؛ این اسید دارای خاصیت خورندگی بسیار زیادی بوده و همین خاصیت هم موجب شده تا بتوان از آن برای پاک کردن انواع سطوح فلزی استفاده کرد.
 2. جهت ساخت بسیاری از ترکیبات آلی معدنی مانند پی وینیل کلراید، دی کلرواتان و سنتز بی فنول از اسید کلریدریک به وفور کاربرد به عمل می آورند.
 3. ترکیبات غیر آلی که در صنعت تصفیه آب به کار می روند؛ همگی توسط این اسید قابل تهیه و شکل گیری خواهند بود.
 4. جهت تولید انواع روان کننده و روغن های صنعتی به یکی از مواد اولیه ضروری مانند اسید کلریدریک نیاز می باشد.
 5. مواد شیمیایی خانگی و صنعتی را با استفاده از این اسید می سازند.
 6. انواعی از صنایع مانند صنایع معادن، صنایع آرایشی، صنایع سوخت های زیستی و … از اسید کلریدریک بهره فراوانی می برند.
 7. صنایع تولید محصولات آبکاری شده و گالوانیزه، صنایع نساجی و صنعت دباغی نیز از مصرف کنندگان رده اول این محصول به شمار می آیند.

خرید اسید کلریدریک ارزان قیمت

خرید اسید کلریدریک ارزان قیمت

اسید کلریدریک در انواع اسید های صنعتی و آزمایشگاهی قابل خریداری بوده و اکنون به لطف وجود برخی از مراکز فروش مستقیم، امکانی برای خرید اسید کلریدریک ارزان قیمت به وجود آمده است.
لازم به ذکر این اسید در شکل یا بسته بندی های متعددی قابل خریداری می باشد که از جمله آنها می توان به اسید کلریدریک با بسته بندی گالنی، بسته بندی تانکر که شامل تانکر هایی با پوشش داخلی اپوکسی یا وینیل استر می شوند؛ اشاره کرد.
این مواد با وجود خورندگی ای که دارند؛ بهتر است داخل تانکر های نامبرده که از پوشش ضد اسید نیز تشکیل یافته اند؛ جای گرفته که در این صورت حمل و نقل آنها برای خریداران با اطمینان و راحتی بیشتری انجام خواهد گرفت.

اما در کنار این موارد لازم است نکات بسیار مهمی را که مربوط به رعایت موارد ایمنی در زمان نگهداری یا استفاده از این اسید هستند؛ خدمت شما خریداران گرامی ذکر نماییم که آگاهی از آنها برای همه لازم و ضروری می باشد:

 • به هیچ وجه نباید اسید کلریدریک را در مجاورت فلزات قرار داد که در این صورت می تواند منجر به اتفاقات خطرناک مانند آتش سوزی شود که البته محض اطمینان می توان اسپری خنک کننده آب را برای ظروفی که حاوی این ماده هستند؛ به کار برد.
 • در هنگام استفاده از این اسید حتماً باید از پوشش های ایمنی و مراقبتی مانند ماسک استفاده کرد که بوی تند آن نتواند در ریه نفوذ کرده و در نتیجه مشکلات تنفسی را ایجاد نماید.
 • اسید مورد نظر اصلاً نباید با پوست تماس مستقیم پیدا کند که اگر ناخواسته این اتفاق افتاد؛ می توان قسمتی که آلوده به آن شده را تا حتی نیم ساعت هم با آب ولرم شستشو داد؛ البته بعد از آن هم مراجعه به پزشک، الزامی است.
 • بلعیدن اسید کلریدریک می تواند عواقب بسیار مضر و گاهاً بسیار ناراحت کننده ای از قبیل استفراغ، اسهال و حتی بیهوشی و مرگ را در پی داشته باشد.
 • خیلی باید توجه کرد که این اسید با چشم تماس پیدا نکند که حتی یک قطره از آن می تواند باعث سوزش شدید چشم شده و حتی با تحریکات بالای خود باعث کوری هم خواهد گشت.

خریدار اسید کلریدریک ارزان و درجه یک

خریدار اسید کلریدریک ارزان و درجه یک

اکنون درخواست ها جهت خرید اسید کلریدریک ارزان و درجه یک در سطح بالایی قرار داشته و می توان این اسید را ضمن انتخاب مسیر هایی مناسب، دقیقاً با همان شرایط ذکر شده خریداری نمود.
اما برای شما که خریدار اسیدکلریدریک درجه یک و عالی هستید؛ لازم است بدانید که از این نوع اسید ها در فرآیند های تولیدی متفاوتی استفاده می گردد.

یکی از زمینه های مصرفی مربوط به این محصول، اسید شویی که چنین مزایایی را با خود به همراه خواهد آورد:

 1. اگر دما و غلظت در یک سطح قرار داشته باشند؛ اما خواهیم دید که در این حوزه، اثر اسید کلریدریک چند برابر بیشتر از نمونه های دیگری همچون اسید سولفوریک خواهد بود.
 2. این اسید قادر به حل کردن اسید بیشتری بوده و از همین رو سطوح تمیز تری را ایجاد خواهد کرد.
 3. این اسید برای کار، نیازمند به دمایی کمتر از اسید سولفوریک بوده که در نتیجه می توان آن را دارای مزیت بیشتری در این خصوص دانست.

همه این مزایا و البته مشخصات دیگری که در اسید مربوطه جای گرفته اند؛ باعث شده تا روز به روز بر درصد خریداران این محصول اضافه شود که البته این موضوع از طرفی به نفع تولید کنندگان بوده و از سوی دیگری برای توزیع کنندگان و فروشندگان این ماده نیز منافعی شکل خواهند گرفت.

قیمت فروش اسید کلریدریک ۳۷ درصد

قیمت فروش اسید کلریدریک ۳۷ درصد

یکی از نمونه های موجود از اسید کلریدریک که بسیار پر استفاده ظاهر شده و اهمیتی بیشتر از سایر اسید های آزمایشگاهی را دارا می باشد؛ اسید کلریدریک ۳۷ درصد است.
این ماده از مواد مورد استفاده در آزمایشگاه های شیمیایی بوده و با توجه به اینکه توسط شرکت ها و برند های مختلف ارائه شده و در بسته بندی های متعدد جای گرفته است؛ می توان رده های گوناگونی از قیمت فروش این اسید را در بازار شاهد بود.

خوب است بدانید که این ماده جهت خنثی نمودن برخی از ترکیبات آلی، ساخت محصولات شیمیایی، اسید شویی فلزات و … مهم واقع شده و کاربرد های جزئی تری به این شرح را به خود اختصاص داده است:

 • از این اسید که به شکل مایع می باشد؛ در صنایع چرم سازی و به منظور پرداخت انواع محصولات چرمی، استفاده های زیادی را به عمل می آورند.
 • برای اینکه بتوانند چاه های نفتی را مورد اسیدی کردن قرار دهند؛ حتماً از اسید کلریدریک مورد نظر بهره می برند.
 • برای ساخت انواع پاک کننده و تمیز کننده اعم از نوع خانگی یا صنعتی، اسید مربوطه نقش مهمی را بازی می کند.
 • برای اینکه مواد جرم گیر سطوح مختلف مثل کاشی و سرامیک را تولید نمایند؛ این ماده را استفاده می نمایند.
 • به منظور خالص نمودن نمک خوراکی، ساخت داروهای درمانی، تهیه اتیلن های صنعتی و … اثر زیادی را از این اسید می توان دید.

نمایندگی فروش اسید کلریدریک با کیفیت در سراسر کشور

بدون شک اثر گذاری و بازدهی اسید کلریدریک با کیفیت، بسیار بیشتر از نمونه های رده پایین تر این محصول می باشد؛ چرا که در ساخت آن از ترکیبات موثر تری استفاده کرده که در نهایت منجر به شکل گیری و پیدایش چنین اسیدی شده است.
اکنون این دسته از اسید ها نسبت به سایر اسیدهای کلریدریک، پرفروش تر ظاهر شده و در هر یک از نمایندگی های فروش واقع در سراسر کشور به چشم می خورند.

اما سوالی که برای خریداران پیش می آید و ممکن است ذهن شما را هم مشغول نماید؛ این است که چگونه و چطور می توان سریع تر به اسید کلریدریک مورد نظر دسترسی پیدا کرد؟
در پاسخ باید گفت که جهت دسترسی به این اسید فوق العاده کاربردی می توان از مراکز معتبری همچون مجموعه پیش رو که خود یکی از نمایندگی های فعال اسید کلریدریک به شمار می آید؛ اقدامات لازم جهت سفارش و تهیه این محصول را انجام داد.
در این صورت است که می توان هم مشاوره های لازم برای خرید را از سوی کارشناسان خبره فروش دریافت کرد و هم اینکه امکانی بسیار فوری در دسترس قرار خواهد گرفت برای اینکه بتوان انواعی از حجم اسید مورد نظر را که در بر گیرنده درصد های ۳۰ تا ۳۸ درصد است را مورد خریداری قرار داد.
در نهایت هم محصولی که عاید شما خریداران خواهد شد؛ اسید کلریدریک با کیفیت و اصل با بهترین کارایی و تاثیر خواهد بود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید