مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اسید سولفوریک صادراتی به عنوان تولیدکننده ماده شیمیایی در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید .....

آرسیان کو تولید کننده | تامین کننده و توزیع کننده اسید سولفوریک در ایرانمشخصات کلی اسید سولفوریک صادراتیبرای ذخیره موفقیت آمیز اسید سولفوریک چه مواردی لازم است؟توزیع کننده مواد شیمیایی فله ای در ایران توسط شرکت آرسیان کواولین کارخانه تولید مواد شیمیایی با قابلیت فله
اسید سولفوریک صادراتی

اسید سولفوریک صادراتی پرمصرف ترین ماده شیمیایی در کاربردهای صنعتی از جمله تولید بنزین، کود، مواد شیمیایی، رنگ، باتری و بسیاری موارد دیگر است. با خواص متعدد اسیدی، واکنش پذیری و خورندگی، این محصول را تقریبا در هر فرآیند صنعتی در جهان بسیار متنوع می کند. اسید سولفوریک همچنین برای خدمات توزیع مواد شیمیایی فله و خدمات Minibulk موجود است.

توزیع کننده اسید سولفوریک در ایران

آرسیان کو تولید کننده | تامین کننده و توزیع کننده اسید سولفوریک در ایران

شرکت آرسیان کو محل خرید اسید سولفوریک است. این مجموعه تجاری اسید سولفوریک را به صورت فله و در بسته بندی های متعدد و همچنین در درجه های مختلف حمل می کند. و به عنوان یک توزیع کننده اسید سولفوریک، ما طیف گسترده ای از غلظت ها و گزینه های بسته بندی را حمل می کنیم. اسید سولفوریک در صنایع متعددی مانند تصفیه آب، حفاری نفت، میدان نفتی، صنعتی و بسیاری دیگر استفاده می شود. مجموعه آرسیان کو به عنوان تامین کننده پیشرو اسید سولفوریک می تواند آنچه را که به دنبال آن هستید در اختیار شما قرار دهد.

یکی از نقاط قوت کلیدی آرسیان کو این است که دقیقا آنچه را که نیاز دارید و برش ترکیبات سفارشی مطابق با مشخصات شما ارائه می کند.

آرسیان کو به عنوان یک صادر کننده اسید سولفوریک با ذخیره سازی قابل توجه، پایانه های متعدد و دسترسی ریلی، اسید سولفوریک صادراتی را به شرکت های مختلف برای کاربردها و مصارف مختلف عرضه می کند. مشتریان ما برای تامین مداوم و مقرون به صرفه اسید سولفوریک به آرسیان کو وابسته هستند. آرسیان کو تیمی دارد که به تضمین کیفیت اسید سولفوریک که ما عرضه می کنیم اختصاص دارد.

مشخصات کلی اسید سولفوریک صادراتی

شکل ظاهری: محلول شفاف، بی رنگ تا زرد کم رنگ به رنگ سفید آب

بو: بی بو

مترادف: روغن ویتریول

فرمول شیمیایی H 2 SO 4

وزن مولکولی: 98.08

شماره CAS: 7664-93-9

نمرات و غلظت :درجه ذوب

اسید سولفوریک 66 درجه

درجه مشعل

اسید سولفوریک 96٪ – درجه PC

اسید سولفوریک 93٪ – درجه PC

اسید سولفوریک 78% – درجه مشعل

اسید سولفوریک 66 درجه – سولفات کم

اسید سولفوریک 66 درجه – درجه مشعل

اسید سولفوریک 66 درجه – جیوه پایین – درجه مشعل

اسید سولفوریک 50%

اسید سولفوریک 50% W/W

درجه مشعل

اسید سولفوریک 50% V/V Tech

اسید سولفوریک 50% V/V PC

اسید سولفوریک 50%

اسید سولفوریک 40%

اسید سولفوریک 36%

اسید سولفوریک 30% (باتری)

اسید سولفوریک 30% – درجه فنی

اسید سولفوریک 20%

اسید سولفوریک 16٪ – مخلوط

اسید سولفوریک 10%

جهت فروش اسید سولفونیک و آخرین قیمت اسید چاه بازکن در بازار با مجموعه ما تماس حاصل نماید.

مشخصات کلی اسید سولفوریک صادراتی

برای ذخیره موفقیت آمیز اسید سولفوریک چه مواردی لازم است؟

 • مخازن HDPE می توانند با موفقیت طیف کاملی از غلظت اسید سولفوریک را ذخیره کنند، اما برای کاربردهای زیر 10000 گالن توصیه می شود.
 • مخازن فولاد کربنی برای مقادیر H2SO4 بیش از 10000 گالن معمول هستند.
 • گرمای تولید شده از واکنش ها، اختلاط یا رقیق کردن H2SO4 باید در نظر گرفته شود، کنترل شود و به درستی نظارت شود.
 • مواد واشر، اتصالات و پیچ باید برای سناریوی ذخیره سازی خاص بر اساس غلظت H2SO4  انتخاب شوند.
 • درجه وزن مخصوص تانک باید برابر یا بیشتر از 1.9 باشد
 • مخازن دو جداره برای مخازن پلی اتیلن توصیه می شود
 • اقدامات مهار ثانویه برای سناریوهای ذخیره سازی اسید سولفوریک مورد نیاز است
 • هنگامی که بیش از(4000 گالن ≥ 94% H2SO4 یعنی اسید سولفوریک غلیظ) ذخیره می شود، باید یک بررسی  توسط مهندس متخصص انجام شود.

توزیع کننده مواد شیمیایی فله ای در ایران توسط شرکت آرسیان کو

ما همچنین به مشتریان عمده خود امکان استفاده از مواد وارداتی و اسید مس را ارائه می دهیم. مجموعه ما این توانایی را دارد که مواد را فراتر از مرزهای ما تهیه کند. بسیاری از اوقات مشتریان ما صرفه جویی را قابل توجه می دانند و کیفیت را اگر بهتر از تامین کنندگان فعلی آنها نباشد، به خوبی می دانند.

اگر شما یا شرکت شما با هر یک از سناریوهای ذکر شده در زیر مواجه شده اید، از شما دعوت می کنیم محصولات شیمیایی و فیلتراسیون تگزاس  را بررسی کنید و در مورد توانایی های ما بیشتر بدانید.

روی یک پروژه جدید کار می کنید؟

به دنبال تغییر تامین کنندگان هستید؟

به پس انداز پول علاقه مندید؟

به خدمات مشتری پاسخگوتر نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید تا بیشتر بدانید که چگونه می‌ توانیم در هزینه شما صرفه‌جویی کنیم بدون اینکه کیفیت را به خطر بیندازیم.

توزیع مواد شیمیایی فله (BCD) که در تولید با خلوص بالا استفاده می شود، مواد شیمیایی پردازشی حیاتی را از ظروف حجیم بزرگ به نقاط استفاده می رساند. اجزای BCD مانند مخازن ذخیره سازی و لوله کشی از رزین های تفلون برای حفظ خلوص در سراسر سیستم استفاده می کنند.

لوله و لوله کشی

رزین های تفلون پرفلوئوروآلکوکسی (PFA)، PFA HP و HP Plus، از آلودگی سیالات فوق خالص در لوله ها و سیستم های لوله در سراسر تاسیسات ساخت جلوگیری می کند. تولید کنندگان می ‌توانند رزین‌های تفلون PFA را اکسترود کنند تا لوله‌های بدون پشتیبان یا سیستم‌های لوله‌ کشی فلزی را که از طریق جوشکاری یا با اتصالات فلز به هم وصل شده‌اند، تشکیل دهند. ساختارهای محفظه دوگانه همچنین محافظت بیشتری در برابر نشت و آلودگی ایجاد می کنند.

مخازن و کانتینرها

هر دو رزین تفلون ™ PFA HP/HP Plus و تفلون ™ پلی تترا فلوئورواتیلن (PTFE) می توانند مخازن و ظروفی را تشکیل دهند که مایعات فرآیند فوق خالص و تهاجمی را ذخیره و توزیع می کنند. از بطری های در مقیاس آزمایشگاهی گرفته تا مخازن بزرگ، فلوروپلیمرهای تفلون ™ ذخیره سازی و حمل و نقل ایمن مواد شیمیایی خطرناک و با خلوص بالا را امکان پذیر می کند.

اجزای انتقال مایعات

سیستم های BCD از اتصالات ساخته شده یا روکش شده با رزین های تفلون ™ PFA و PTFE با خلوص بالا استفاده می کنند تا از بالاترین یکپارچگی اتصالات حیاتی اطمینان حاصل کنند. رزین های Chemours حفاظت مورد نیاز در برابر آلودگی را برای پمپ ها، تنظیم کننده های فشار، دبی سنج ها و شیرها فراهم می کنند.

فیلترها

فلوروپلیمرهای تفلون PTFE در غشاهای فیلتراسیون با خلوص بالا ضروری هستند که برای از بین بردن آلودگی ذرات از سیالات فرآیند بسیار مهم هستند. رزین های تفلون PFA HP و HP Plus نیز می توانند پردازش شوند و به عنوان محفظه و اتصالات فیلتر استفاده شوند.

حسگرها

حسگرهای خازنی محافظت شده توسط رزین های تفلون ™ PFA با خلوص بالا، سطوح مایع مواد شیمیایی خشن و واکنش پذیر را در مخازن سیستم BCD کنترل می کنند. فلوروپلیمرهای تفلون، اجزای الکتریکی و کابل ها را عایق می کنند و محافظت بیشتری در برابر خوردگی و آلودگی ایجاد می کنند.

کارخانه تولید مواد شیمیایی با قابلیت فله

اولین کارخانه تولید مواد شیمیایی با قابلیت فله

شرکت بازرگانی آرسیان کو قادر است مواد شیمیایی مایع را به صورت فله، با استفاده از قراردادهای منشور حمل و نقل خود با فرستندگان مواد شیمیایی فله وارد کند. این به مشتریان اجازه می دهد تا موجودی خود را در سایت خود کاهش دهند و پول نقد را برای سایر عملیات خود آزاد کنند. شرکت بازرگانی آرسیان کو اولین توزیع کننده مواد شیمیایی و اسید سولفوریک صادراتی با قابلیت فله در ایران است.

توزیع شیمیایی

مجموعه ما، تجهیزات، خدمات پشتیبانی و تخصص فنی را برای رفع نیازهای کاربردی در طراحی و ساخت سیالات با خلوص بالا و پایین، ترکیب شیمیایی و سیستم های دوغاب پیشرفته برای صنایع نیمه هادی، خورشیدی و علوم زیستی ارائه می دهد. سیستم های توزیع سیال ما فرآیندها را بهبود می بخشد، فضای کف را بهینه می کند، زمان خرابی را به حداقل می رساند و عمر محصول را افزایش می دهد و هزینه کلی مالکیت را کاهش می دهد.

راه حل های محصول توزیع شیمیایی ما عبارتند از:

 • سیستم های شیمیایی فله (تانکر خارج از بار)
 • سیستم های درام تک یا چندگانه
 • سیستم های تانک (گریز از مرکز و پنوماتیک)
 • سیستم های مخازن تحت فشار

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.