قیمت خرید و فروش عمده اکسید روی با بهترین کیفیت

قیمت خرید و فروش عمده اکسید روی در سطح  مراکز فروش موجود بوده است. اکسید روی مورد نیاز خود را به راحتی می توانید از مراکز فروش مورد نظر تهیه کرده و از آن اکسید به منظور نیازهای خاص خود استفاده کنند.اکسید روی یک ترکیب معدنی با فرمول ZnO است. اکسید روی  یک پودر سفید است که در آب نامحلول است و در مواد و محصولات بیشماری از جمله لاستیک، پلاستیک، سرامیک، شیشه، سیمان، روان کننده، رنگ، پماد، چسب، درزگیر، رنگدانه، به عنوان ماده افزودنی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. مواد غذایی، باتری، فریتس، مهار آتش و نوارهای کمکهای اولیه به کار گرفته می شود.

قیمت خرید و فروش عمده اکسید روی با بهترین کیفیت

ساخت چوب و سیمان با کمک اکسید روی

ساخت چوب و سیمان با کمک اکسید روی

این نیمه هادی دارای چندین خاصیت مطلوب است از جمله شفافیت خوب، تحرک زیاد الکترون، شکاف باند پهن و لومینسانس شدید دمای اتاق. این خصوصیات در برنامه های در حال ظهور برای الکترودهای شفاف در نمایشگرهای کریستال مایع، ویندوزهای صرفه جویی در مصرف انرژی یا گرما، و الکترونیک به عنوان ترانزیستورهای فیلم نازک و دیودهای تابشی با ارزش هستند.

Pure ZnO یک پودر سفید است، اما در طبیعت به عنوان زینکیت معدنی کمیاب اتفاق می افتد، که معمولاً حاوی منگنز و ناخالصی های دیگری است که رنگ زرد تا قرمز را به وجود می آورد.

اکسید روی به دو شکل اصلی متبلور می شود ، ورتزیت شش ضلعی  و روی مکعب روی. ساختار ورتریت در شرایط محیط پایدار است و بنابراین متداول است. شکل روی را می توان با رشد اکسید روی بسترهای دارای ساختار شبکه مکعب تثبیت کرد.

در سطح کشور از اکسید روی برای حاصلخیز کردن خاک های آهکی نیز استفاده به عمل می آید تا به این صورت بتوان میزان تولیدان محصولات کشاورزی را در این گونه خاک ها افزایش داد. اکسید روی در ساختار خاک نیز تاثیر گذار بوده است و باف خاک را تا حدودی یکنواخت می کند.

نانو ذرات در میزان بازدهی محصولات کشاورزی نیز موثر عمل می کنند و با به کارگیری این تکنولوژی به راحتی می توان میزان بازدهی محصولات را به صورت چشمگیری افزایش داد. با به کار گیری نانو ذرات روی دیگر لازم نیست از کودهای شیمیایی در تولید محصولات کشاورزی خود استفاده کنید. چون این مواد نانو از کودهای مورد نظر کارایی خوبی را از خود نشان می دهند.

مراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهران

مراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهرانمراکز تولید اکسید روی درجه یک در تهران برای مصرف کنندگان این ماده به راحتی می تواند صورت می گیرد. این مراکز همیشه با کم ترین هزینه محصولات خود را به مشتریان خود عرضه می دهند. اکسید روی و چوب نیز در زمینه های متعددی قابل استفاده بوده است.

فروشگاه تخصصی انواع اسید سولفوریک

فروشگاه اسید سولفوریک می تواند اینترنتی هم به خرید و فروش اسید سولفوریک غلیظ و رقیق بپردازد. حتی می تواند به صادرات اسید سولفوریک هم بپردازد.

حلال اسید سولفوریک آب است و به میزان زیادی در آب حل می شود. این اسید خیلی قویست و مایعی بی رنگ و خورنده هست و در هنگام استفاده باید بسیار مواظب بود تا با بدن برخورد نداشته باشد چون خورندگی آن باعث زخمی شدن و تاول زدن پوست می شود.

در فروشگاه می توان این اسید را در وزن ها و حجم های مختلف سفارش داد. با مشاوره با کارشناسان می توان از بسته بندی آنها مطمئن شد.

امکان ارسال فله ای و عمده و حتی تکی این ماده وجود دارد.

فروشگاه تخصصی انواع اسید سولفوریک

معرفی انواع اسید سولفوریک موجود در بازار

معرفی انواع اسید سولفوریک موجود در بازار

در بازارهای داخلی و خارجی دو نوع اسید سولفوریک غلیظ و رقیق داریم.

هر قدر آبی که در اسید سولفوریک حل شده بیشتر باشد، خاصیت اسیدی آن کمتر می باشد و اسید ضعیف تر است. در باتری های اتومبیل از این ترکیب بیشتر استفاده می شود.

هر قدر آب موجود در اسید سولفوریک کمتر باشد آن مایع اسیدی تر و قوی تر است و خاصیت خورندگی بیشتری دارد. از این اسید قوی در صنایعی مثل استخراج فلزات استفاده می کنند.

چون اسید سولفوریک اسید خطرناکی است که پوست را می سوزاند و حتی استنشاق گاز آن باعث ایحاد مشکل در راه تنفسی و ریه می شود، باید در بسته بندی های مناسب و محکم عرضه شود تا هیچ شخصی با آن تماس نداشته باشد.

شاید تصور کنیم که غلط است ولی اسید سولفوریک را در خوراکی ها و مواد غذایی به عنوان نگهدارنده  استفاده می کنند بدون آنکه تغییری در مزه ایجاد کند.

اسید سولفوریک از خودگازی متصاعد می کند که چشم ها در مجاورت با ان آسیب دیده و می سوزند و همینطور ریه شخصی که این گاز متصاعد شده را استنشاق کرده ممکن است آسیب دائمی ببیند و شخص دچار سرفه و تنگی نفس مادام العمر شود.

با توجه به توضیحات بالا باید متوجه شد که با چه ماده خطرناکی طف هستیم و حتی برای استفاده های کاربردی و مفید هم باید مواظب خودمان باشیم.

صادرات اسید سولفوریک به روسیه

بشر برای انجام خیلی از کارها به اسید سولفوریک نیاز دارد به همین دلیل این ترکیب شیمیایی که یک اسید است در زندکی روزمره انسان ها پر کاربرد و مهم است.

در ساختن انواع کودهای کشاورزی مانند کود سولفات آمونیوم یا سوپر فسفات از انواع اسید سولفوریک استفاده می کنند. کشور روسیه هم برای انجام دادن و پیشبرد صنایع مختلف نیاز به این ماده دارد.

تقاضای صادرات برای تولید و ارسال اسید سولفوریک به روسیه به دلیل کاربرد فراوانش همیشه وجود دارد. تا به امروز روسیه و کشورهای دیگر به دلیل کیفیت بالای اسید سولفوریک ایران خواستار صادرات به این کشورها هستند.

در کنار کیفیت بالا قیمت مناسب آن هم در افزایش و جذب مشتری بین المللی بی تاثیر نبوده است.

کاربرد اسید سولفوریک ۹۸ هم در این کشور ها مانند ایران است و در صنایع مختلف کشاورزی، تولید کود، مصارف دارویی و استخراج فلزات استفاده می شود.

برای نگهداری اسید سولفوریک باید آنرا در جای خشک و خنک قرار داد. زیرا گرما ممکن است باعث ایجاد واکنش و متصاعد شدن گاز از آن شود که برای چشم و پوست و ریه بسیار مضر است. انتخاب محل خشک هم به این دلیل است که اسید در برابر آب غلیان می کند و پاشش آن خطرناک است.

ارائه کننده انواع اسید سولفوریک مرغوب وارداتی

ارائه کننده انواع اسید سولفوریک مرغوب وارداتی

این سایت ارائه کننده انواع اسید سولفوریک وارداتی است که می توان در تمام کودها و یا تهیه مواد شوینده از آنها بهره برد. این اسید دارای درجه خلوص بالایی است و مواد اضافی دیگری در خود ندارد.

در صنایع استخراج آهن و روی هم از این اسید استفاده می شود. در کارخانجات مختلف برای روان سازی دستگاه ها و از بین بردن جرم ها و ضایعات هم کاربرد ویژه ای دارد.

امروزه ایران و برخی از کشورهای دیگر حوزه خلیج فارس از اسید سولفوریک مرغوب وارداتی استفاده می کنند و بعد از خرید از سایر کشور ها آنها را بین کارخانجات و مصرف کننده های داخلی پخش می کنند.

اسید سولفوریک به قدری خورنده است که در تماس با پوست اگر غلظتش زیاد باشد باعث سوختگی شدید می شود. حتی نوع ضعیف آن که با آب رقیق شده هم در برخورد با پوست باعث التهاب، سوزش و قرمزی می شود.

سولفوریک اسید در باتری های اتومبیل به عنوان الکترولیت استفاده می شود. همینطور در صنایع غذایی و دارویی هم پرکاربرد است.

به دلیل خاصیت خورندگی این اسید در گالن های پلاستیکی با کیفیت بالا نگهداری می شود. برای استفاده از این اسید باید آنرا در سایز مناسب و مورد نیاز سفارش داد.

به دلیل اهمین بالای اسید سولفوریک در صنایع مختلف داخلی و خارجی میزان رشد تولید آن در طی سال را می توان به عنوان رشد اقتصادی کشور در نظر گرفت.

در کارخانجات تولیدی اسید سولفوریک ایمنی لازم را جه از نظر تهویه و جه از نظر پوشش کارکنان در نظر می گیرند تا آسیب پذیری را پایین بیاورند.

نماینده فروش اسید سولفوریک در سراسر کشور

با توجه به اینکه امروزه اکثر کالاها اینترنتی خرید و فروش می شود و افراد برای کسب اطلاعات و گرفتن قیمت به سایت مراجعه می کنند، خرید و فروش اسید سولفوریک هم اینترنتی انجام می شود و نماینده فروش اسید سولفوریک در سایت می تواند اسید سولفوریک مصرفی شما را برایتان بفرستد.

کارشناس سایت شما را در مورد انتخاب نوع اسید سولفوریک یاری می دهد. البته براساس کاربرد و مصرف شما، نوع اسید سولفوریک هم متفاوت است.

اسید سولفوریک را می توان گالنی، بشکه ای و تانکری خریداری کرد. اگر مصرف کارخانه ای بالا باشد به جای ارسال بشکه های پنج لیتری می توان از گالن های بیست لیتری و یا تانکر های هزار لیتری استفاده کرد این بستگی به درخواست مشتری دارد.

ارسال سفارش به درب منزل و تحویل سالم و بدون مشکل آن به مشتری گامی است در جهت اعتماد سازی و ادامه فعالیت با وی.

چون اسید سولفوریک مایع است آنرا با لیتر اندازه گیری می کنند.

فروشگاه های باتری فروشی و باتری سازی از این اسید البته به صورت مخلوط شده با آب و به عنوان الکترولیت استفاده می کنند تا باتری های انواع خوردوها شارژ شود و کار کند.

در نظافت محیط و باز کردن لوله های فاظلاب هم این اسید کاربرد دارد.

اسید سولفوریک با بسته بندی های مختلف البته با ظروف قابل حمل، محکم و باکیفیت که خورندگی اسید نتواند آنرا از بین ببرد امکان ارسال به تمام نقاط ایران را دارد. سایزهای ظروف از سه لیتری تا بشکه های هزار لیتری وجود دارد البته بیشتر درخواست ها در بشکه های بیست لیتری و کمتر است.

کارخانجاتی که از این اسید استفاده می کنند در خواست های بیشتر دارند و معمولا به صورت گالنی و بشکه های هزار لیتری سفارش می دهند و استفاده می کنند. این کارخانجات معمولا از این اسید در تهیه کالا استفاده می کنندمثل کارخانحات تولید دارو، ماده خوراکی و کود شیمیایی.

راهنمای خرید اسید سولفوریک غلیظ

راهنمای خرید اسید سولفوریک غلیظ

اسید سولفوریک ترکیب شیمیایی است که نام دیگر آن جوهر گوگرد است. از مهمترین ترکیباتی است که در زندگی بشر و جود دارد چون در بسیاری از صنایع از آن استفاده می شود.

اسید سولفوریک در باتری های اتومبیل، استخراج فلزاتی مثل مس، ضدیخ اتومبیل و حشره کش ها وجود دارد.

به هنگام خرید سولفوریک اسید باید از بسته بندی محکم و قابل قبول آن توسط فروشنده مطمئن شد چون این اسید بسیار خورنده است و با اکثر مواد واکنش می دهد.

خورندگی آن در حدی است که با برخورد به پوست باعث تاول و ورم آن می شود..

حتی در هنگام رقیق کردن اسید با آب باید کم کم آب را به اسید اضافه کرد زیرا با آب هم واکنش می دهد و باعث پاشیدن و جوشیدن آب می شود و ممکن است به سر و صورت انسان بپاشد.

خریدار اسید سولفوریک ۹۸ بر این امر واقف است که ماده خطرناکی می خرد که حتی در ساخت مواد منفجره از آن استفاده می کنند. ولی بیشتر خریدارها از این ماده اسیدی در ساخت مواد محترقه استفاده نمی کنند و کاربردهای مفید آنرا در نظر می گیرند.

خریدار بعد از مراجعه به سایت و انتخاب محصول با کارشناس مربوطه تماس می گیرد و موجودی محصول را چک می کند و بعد از توافق بر سر قیمت می تواند درخواست ارسال محصول را به تمام نقاط کشور بدهد و اکثرا پرداخت درب منزل است ولی می توان اینترنتی و غیر حضوری هم نسبت به پرداخت اقدام کرد.

کاربرد اسید سولفوریک ۹۸درصد در صنعت

در صنعت کشاورزی استفاده های بسیاری از اسید سولفوریک می شود. عمده مصرف این ماده در تهیه کودهای شیمیایی است.

وقتی کشاورز در خاک کاشت و برداشت می کند، مواد مغذی خاک از دست رفته و طی سال ها کاهش پیدا می کند. اضافه کردن کودهایی مثل سوپر فسفاته باعث می شود تا مواد مغذی آن به خاک نفوذ کند و خاک غنی شود.

در برخی صنایع دیگر هم مثل فلزات مانند مس و اورانیوم از این ماده استفاده می شود. اولین بار زکریای رازی به صورت دستی این ماده را کشف کرد.

در صنایع دارویی هم برای تهیه و تولید برخی اقلام دارویی از این اسید هم به عنوان ماده اولیه و هم به عنوان کاتالیزور استفاده می کنند.

در مزارع پسته برای درشت تر شدن میوه درخت، کود فسفاته که از اسید سولفوریک تهیه می شود به خاک اضافه می کنند. این کار باعث غنی شدن خاک از مواد آلی و معدنی می شود و موادی مثل روی، منگنز، آلومینیوم و کبالت به خاک اضافه می شود و چون این مواد از مواد اصلی رشد گیاه است بعد از اینکه در دسترس گیاه قرار گرفت رشد خوبی خواهد کرد.

البته این کودها PH خاک را نیز تنظیم و متعادل می کنند یعنی وقتیکه خاک گیاه حالت اسیدی خود را از دست داده بود برای تنظیم اسیدیته خاک به آن انواع کود شیمیایی متناسب با نیاز خاک اضافه می کنند.

در تولید صیفیجاتی مثل گوجه و خیار چون کم کم و طی مدتها املاح خاک کم و کمتر می شود با اضافه کردن کودهای فسفاته که دارای آهن و املاح هستند به پرورش صیفیجات باکیفیت و درشت کمک می کنیم. بسیاری از کشاورزان اینرا نمی دانند و به اشتباه به خاک آهک اضافه می کنند که باعث می شود ph خاک به هم بخورد و نتیجه لازم عاید کشاورز نمی شود. بهنرین مار مشورت با کارشناسان سایت است تا افراد را در استفاده بهتر و مناسب تر از این اسید راهنمایی کنند.

اگر نوع خالص و غلیظ آن روی بدن بریزد پوست را از بین می برد و ترمیم آن هم  ممکن است و مشکل خواهد بود و اثرش مثل اثر سوختگی است.

این مایع را به روش صنعتی از جوشاندن تری اکسید گوگرد به دست می آورند چون در حالت معمولی در محیط واکنش نشان نمی دهد و کند است ماده اولیه که گوکرد تری اکسید است را در مقابل یک کاتالیزور که تسریع دهنده واکنش است قرار می دهند تا به اسید سولفوریک تبدیل شود.

خریدار اسید سولفوریک به قیمت تولید

خریدار اسید سولفوریک به قیمت تولید

طی ده سال اخیر، مصرف اسید سولفوریک و استفاده آن در صنعت چند درصد داشته است. در اصل مصرف اسید سولفوریک باعث راحت تر شدن زندگی شده است. در استخراج فلزاتی مثل اورانیوم و مس حرف اول را می زند و باعث جداسازی مواد زاید از فلز اصلی می شود.

چون این اسید ضدچربی است، در تهیه مواد شوینده هم پرکاربرد است.

اسید های دیگری هم مثل اسید اولئوم، اسید سیتریک و اسید نیتریک وجود دارند ولی هیچ کدام اثر خورندگی و قدرت پاک کنندگی اسید سولفوریک را ندارند. به همین دلیل در صنایع مختلف طالب و خواهان زیاد دارد.

تقاضا برای تولید اسید سولفوریک به دلیل کاربرد فراوانش همیشه وجود دارد. تا به امروز به دلایلی که ذکر شد خرید و فروش آن بهتر از اسیدهای دیگر انجام می شود.

هر قدر خلوص این اسید بیشتر باشد وزن بالاتری هم دارد. مثلا در گالن های هزار لیتری با درجه خلوص ۹۸ درصد، اسید داخل آن ۹۸۰ لیتر وزن دارد که موقع خرید باید به این مورد دقت کرد.

هر قدر اخلوص اسید بیشتر باشد سفارش باصرفه تر است البته ممکن است مشتری درجه خلوص کمتر و نوع ضعیف تر آنرا نیاز داشته باشد که در این صورت بعد از صحبت با کارشناس مربوطه می تواند درخواست خود را ثبت نماید.

چون جوهر گوگرد یا اسید سولفوریک نود و هشت درصد ماندگاری بالاتر و بهتری دارد به همین دلیل بسته بندی ها بیشتر شامل این درجه خلوص هستند و افراد هم اکر خلوص کمتر و رقیق تر لازم داشته باشند ولی به دلیل ماندگاری بهتر، از نوع خلوص بالا سفارش می دهند و سپس بعد از دریافت خودشان آنرا رقیق می کنند و مورد استفاده قرار می دهند.

فروش عمده اسید سولفوریک با مناسب ترین قیمت

اسید ها به عنوان یکی از مواد پرکاربرد در زندگی انسان شناخته شده اند که در بین آن اسید سولفوریک بیشتر از سایر موادی که در این گروه قرار می گیرند در صنایع گوناگون استفاده شده است. امروزه فروش اسید سولفوریک به تمامی متقاضیان آن به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت ممکن انجام می پذیرد.

فروش عمده اسید سولفوریک با مناسب ترین قیمت

قیمت خرید اسید سولفوریک ۱۰۰۰ لیتری

قیمت خرید اسید سولفوریک ۱۰۰۰ لیتریاسید سولفوریک نام علمی این ماده است که در حال حاضر نیز بیشتر به همین نام معروف است ولی در گذشته به آن جوهر گوگرد نیز می گفتند که البته هنوز تعداد زیادی از مردم از همین نام استفاده می کنند.
این ماده قابلیت انحلال در داخل آب را دارد و می توان آن را با کمک آب رقیق تر کرد تا میزان اسیدی بودن آن تا مقداری که مدنظر است کاهش پیدا کند و کنترل شود.
میزان اسیدی یا بازی بودن هر ماده ای با شاخصی به نام پی اچ سنجیده می شود که از عدد صفر تا چهارده درجه بندی می شود و موادی که خنثی هستند دارای پی اچ هفت هستند.
بر همین اساس اعداد زیر هفت نشان دهنده اسیدی بودن و بالای هفت بیان کننده میزان قلیایی بودن ماده است که اسید سولفوریک عدد پنج را در این رده بندی به خود اختصاص داده که ثابت می کند یک اسید قوی است.
با توجه به ساختار مناسبی که در اسید سولفوریک وجود دارد بسیاری از صنایع برای تکمیل فرایند تولید خود از آن کمک می گیرند و به همین جهت باید سعی کنند که بهترین محصول را در این زمینه شناسایی و تهیه کنند.

در داخل یک واحد صنعتی که به تولید مواد مختلف می پردازد در طول یک روز مقدار زیادی از اسید سولفوریک مصرف می شود که برای تامین آن باید این محصول را به صورت عمده خریداری نمود تا بتوان تا مدت ها از آن بهره برد.
با توجه به حساسیت و کاربرد ویژه ای که این ماده دارد معمولا بسیاری از صنایع سعی می کنند که خرید اسید سولفوریک ۱۰۰۰لیتری را در دستور کار خود قرار دهند و تا مدت ها دیگر نیازی به صرف هزینه و خرید دوباره نداشته باشند.
با توجه به اینکه خرید در حجم بالایی صورت می گیرد مسلما قیمت نهایی این محصول نیز کمتر خواهد بود و به فرد امکان می دهد تا بتواند با بودجه کمتری این ماده ارزشمند و کاربردی را تهیه کند.

خریداران اسید سولفوریک درجه یک

پیوند هایی که بین اتم ها اسید سولفوریک دیده می شود از نوع هیدروژنی است که بسیار محکم بوده و همین موضوع باعث شده که نقطه جوش در این ماده بالا باشد.
با توجه به اینکه نقطه جوش اسید سولفوریک بالا است به راحتی می توان آن را در محیط های داغ صنعتی که دمای زیادی نیز دارند استفاده کرد بدون اینکه هیچ مسئله متوجه آن شود.
یکی دیگر از شاخص هایی که می توان کیفیت و درجه یک بودن محصول را تایید کند میزان گرانروی این اسید است زیرا به صورت طبیعی اسید سولفوریک دارای ویسکوزیته بالایی است و هر چقدر گرانروی بیشتری در این ماده دیده شود، می توان گفت که محصول نهایی کیفیت بالاتری نیز خواهد داشت.
اسید درجه یک که غلظت زیادی نیز دارد به شدت آب دوست است و در صورتی که در مجاور آب قرار بگیرد به شدت با آن واکنش نشان می دهد که باید احتیاط های لازم را در این مورد انجام داد.

معمولا واکنش آب با این اسید می تواند میزان گرمای بالایی نیز تولید کند و افرادی که در اطراف این ماده قرار دارند باید به گونه ای عمل کنند که این اسید اجازه ترکیب با آب را پیدا نکند.
کسی که خریدار اسید سولفوریک درجه یک است باید با بعضی از اصول اولیه نگهداری آن نیز آشنا باشد تا بتواند بهترین کارایی ممکن را از طریق این ماده به دست آورد.
به هر حال اسید سولفوریک درجه یک محصولی شیمیایی است که برای به کار بستن و مصرف آن باید بعضی از موارد را رعایت کرد تا مشکلی برای شخصی ایجاد نگردد.

بزرگترین تولید کننده اسید سولفوریک ۹۸درصد

بزرگترین تولید کننده اسید سولفوریک ۹۸درصددر صورتی که آب به داخل اسید سولفوریک راه پیدا کند یک واکنش شدید شکل می گیرد که گرمای زیادی ایجاد می کند و قطرات داغ آب در هوا پخش می شوند که اگر کسی در نزدیکی آن باشد ممکن است آسیب ببیند پس در هنگام مصرف این ماده حتما باید نکات ایمنی را مدنظر قرار داد.
اسید ها تعداد و تنوع زیادی دارند ولی بدون شک بیشترین مصرف آنها در صنعت مربوط به سولفوریک اسید است که در بخش عمده ای از صنایع به عنوان یک ماده اولیه مصرف می شود.
بسیاری از دارو هایی که امروزه تولید شده بخشی از این ماده را در ساختار خود دارند که این موضوع نشاندهنده نقش ارزشمند این اسید در تولید انواع دارو های مفید و کاربردی است.
هر ساله تحقیقات زیادی در زمینه کاربرد اسید سولفوریک در دارو ها صورت می گیرد که عمدتا منجر به ایجاد دارو های جدید می شود و بخش بزرگی از بیماری ها توسط آن درمان می گردد.

یکی از فاکتور های مهمی که در هنگام ساخت و تولید این اسید مدنظر قرار می گیرد غلظت آن است که می تواند بر اساس نوع کارکردی که برای آن تعریف شده دچار تغییر شود.
برای اینکه بشود راحت تر این میزان غلظت را تشخیص داد از درصد بندی برای این کار استفاده می کنند که هر صنعت بر اساس سبک فعالیتی که دارد یک درصد خاص از این محصول را انتخاب می کند و برای تولید محصول خود از آن کمک می گیرد.
بخش اعظمی از صنایع برای تولید فراورده های خود به اسید هایی با خلوص بیشتر از نود درصد نیاز دارند که برای رفع این نیاز، تولید اسید سولفوریک ۹۸درصد باید با تمام قدرت صورت بپذیرد.

نماینده فروش اسید سولفوریک خالص

به طور کلی اسید ها قدرت زیادی در تجزیه مواد مختلف دارند که در مورد مواد آلی مثل چربی ها، پروتئین و سایر مواد غذایی این موضوع با تمام توان صورت می گیرد و اسید سولفوریک به راحتی آن ها را از بین خواهد برد.
نکته جالب این است که اسید معده نیز از همین ماده تشکیل شده و به همین علت می تواند تمامی موادی که به داخل معده وارد می شود را تجزیه و هضم نماید و یکی از قسمت های مهم دستگاه گوارش انسان محسوب می شود.
در حال حاضر در ساختار بسیاری از شوینده ها اسید سولفوریک به کار رفته است زیرا می تواند تمامی لکه هایی که ناشی از روغن یا سایر مواد غذایی است را به خوبی پاک کند و از بین ببرد.
البته باید در نظر گرفت که این اسید بیشتر در داخل شوینده هایی دیده می شود که سطوح سخت را پاکسازی می کنند که از مهم ترین آن ها می توان به انواع جرم گیر اشاره کرد.

با توجه به مصرف و کارایی بالای مواد شوینده و بهداشتی باید همواره سعی شود که از اسید سولفوریک خالص برای تولید استفاده شود زیرا در این حالت می توان از کیفیت شوینده اطمینان کافی را حاصل کرد.
در حال حاضر قیمت اسید سولفوریک برای صنایع مواد شوینده به گونه ای تعیین شده که این افراد می توانند با هزینه تمام شده کمتر، حجم بالاتری از محصول را تولید کنند و با قیمت مناسبی در اختیار مردم برای مصرف قرار دهند.
نماینده فروش اسید سولفوریک به صورت کامل با دغدغه های صنعتگران عزیز آشنا است و همواره تلاش می کند که با در نظر گرفتن شرایط خاص آنها، این فراورده را در حجم مناسب و یک بهای منصفانه در اختیارشان قرار دهد.

حداقل و حداکثر قیمت اسید سولفوریک در بازار

حداقل و حداکثر قیمت اسید سولفوریک در بازاربرای تولید انواع نوشت افزارهایی که از کاغذ ساخته شده اند از اسید سولفوریک به عنوان یک ماده اولیه استفاده شده است و هر ساله با کمک این ماده صنعت کاغذسازی چند هزار تن محصول تولید می کند و به بازارها عرضه می نماید.
البته باید این موضوع را در نظر داشت که در هر صنعتی به غلظت خاصی از  این اسید نیاز است و در بعضی از موارد استفاده از اسید سولفوریک ضعیف نیز می تواند نقش موثر و کاملی را در تولید داشته باشد.
یکی از عواملی که به صورت مستقیم بر روی قیمت نهایی اسید سولفوریک تاثیر می گذارد غلظت آن است به طوری که اگر میزان غلظت در یک محصول بالاتر برود به  همان نسبت نیز بهای آن با افزایش همراه خواهد بود.

با توجه به این موضوع اسید های سولفوریک با درصد خلوص پایین می توانند با قیمت کمتری معامله شوند که امروزه بخش زیادی از صنایع از همین محصولات استفاده می کنند.
با این حال در بعضی دیگر از واحد های صنعتی که انواع شوینده ها را تولید می کنند باید غلظت و درصد خلوص اسید سولفوریک بالاتر باشد که به همین دلیل قیمت در این حالت به صورت حداکثری در میاید.
برای اینکه هر کس بتواند بهترین محصول را مطابق با میزان نقدینگی خود تهیه کند بهتر است که حداقل و حداکثر قیمت اسید سولفوریک در بازار را بررسی نماید و با توجه به توانایی مالی خود یک محصول مطمئن و باکیفیت را تهیه کند.

بازرگانی فروش اسید سولفوریک رقیق در کل کشور

نفت و تمامی صنایعی که به آن مربوط می شود توانسته اند حجم عظیمی از تولیدات پلاستیکی که امروزه در بین انسان ها دیده می شود را به وجود بیاورند.
یکی از مواد اولیه ای که در روند تولید محصولات نفتی به کار می رود اسید سولفوریک است که با خاطر مزایای زیادی که دارد، به بخشی جدایی ناپذیر از پالایشگاه های نفت تبدیل شده است.
البته معمولا برای اینکه اثر این اسید در پالایشگاه ها به خوبی کنترل شود، آن را به صورت رقیق شده در می آوردند تا بتوانند به راحتی با کمک آن انواع محصولات جدید در حوزه پتروشیمی را تولید کنند..
مسلما اگر اسید سولفوریک درجه یک در اختیار صنعت نفت قرار، بگیرد می توان پیشرفت های زیادی را در بخش تولید محصولات نفتی به وجود آورد و بازار داخلی را به خوبی تامین نمود.

فرآیند رقیق سازی در اسید سولفوریک به صورت کاملا دقیق و اصولی صورت می گیرد و تمامی زمینه ها و اطلاعات برای این کار از قبل فراهم می شود.
ابتدا هر صنعت باید این موضوع را مشخص کند که چه میزان غلظت و پی اچ را مد نظر دارد و سپس با توجه به آن، اقدام به اضافه کردن مواد و رقیق سازی بکند.
در حال حاضر فروش اسید سولفوریک رقیق برای هر یک از صنایع انجام می شود و تمامی اندازه گیری ها به نحو احسن انجام شده و خریدار می تواند با اطمینان از کیفیت، این محصول را خریداری کرده و استفاده کند.
برای اینکه صنایع گوناگون برای تهیه این محصول دچار مسئله نشوند، بازرگانی فروش اسید سولفوریک سعی کرده که خرید و فروش ها را به صورت مستقیم نظارت کند و چنانچه فردی به حجم بالایی از این محصول نیاز داشت در زمان کوتاهی آن را فراهم نماید.
خوشبختانه امکان توزیع اسید سولفوریک در کل کشور فراهم است و مجموعه های صنعتی در هر نقطه ای از ایران که باشند می توانند در کوتاهترین زمان ممکن به این محصول دسترسی پیدا کنند.

بازار خرید و فروش انواع اسید سولفوریک فله

بازار خرید و فروش انواع اسید سولفوریک فلهدر کنار تمام مواردی که برای کاربرد اسید سولفوریک در صنعت بیان شد باید به این موضوع نیز اشاره کرد که این ماده توانسته میزان تولید محصولات کشاورزی را نیز به شکل موثری بالا ببرد.
انواع کودهای شیمیایی که در حال حاضر در بخش کشاورزی به کار می رود به کمک اسید سولفوریک تولید شده اند که این موضوع ثابت می کند که کارایی این اسید می تواند بر روی قسمت های مختلف زندگی انسان تاثیرگذار باشد.
معمولا این اسید در صنایع در حجم های زیاد و چند هزار لیتری به کار می رود که به همین منظور بهتر است که به صورت اسید سولفوریک فله ای در اختیار این افراد قرار داده شود.
مسلما تهیه فله ای این محصول می تواند برای خریدران آن مزایای زیادی به همراه داشته باشد زیرا قیمت نهایی محصول در این حالت بسیار پایین تر می آید و می توان حجم بالاتری از محصول را خریداری کرد.

یکی از کاربرد های مهم دیگر اسید سولفوریک کمک به تصفیه آب آلوده است که به همین علت در اکثر تصفیه خانه های آب آشامیدنی می توان این ماده را مشاهده کرد.
توصیه ای که به تمامی صنایع می شود این است که اگر می توانند انواع اسید سولفوریک فله را در مقداری زیادی تهیه کنند زیرا در این حالت تا مدت زمان زیادی از خرید دوباره بی نیاز خواهند بود و دچار نوسانات قیمتی نخواهند شد.
در حال حاضر با بررسی بازار خرید و فروش اسید سولفوریک می توان به این نکته رسید که به صورت روزانه هزاران معامله در این زمینه صورت می گیرد و با توجه به کیفیت بالای این محصول، فروش آن به صورت تصاعدی در حال رشد است.

فروش عمده اسید سولفوریک با بهترین قیمت

اسید سولفوریک یکی از پر کاربردترین مواد شیمیایی است که برای تهیه کود های شیمیایی از آن استفاده می شود. فروش عمده اسید سولفوریک با بهترین قیمت به همراه ارسال رایگان برای مشتریان در سراسر کشور مقدور می باشد.

فروش عمده اسید سولفوریک با بهترین قیمت

قیمت اسید سولفوریک ۹۸درصد در بازار داخلی

قیمت اسید سولفوریک ۹۸درصد در بازار داخلیاسید سولفوریک یکی از پر مصرف ترین مواد شیمیایی در سراسر جهان است که به سلطان مواد شیمایی شهرت دارد. از خواص این ماده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اسیدی
 • چگالی بالا
 • بی رنگ
 • قوی
 • حلال در آب
 • نقطه جوش بالا
 • ویسکوز

این ماده از قوی ترین اسید ها به شمار می رود که حین کار با آن باید تمام نکات ایمنی را رعایت نمود و از دستکش، لباس آزمایشگاهی، عینک و… استفاده کرد. این اسید از واکنش آب با سولفور تری اکسید به دست می آید.

برای آگاه شدن از به روز ترین لیست قیمت اسید سولفوریک ۹۸درصد در مدل ها و انواع مختلف در بازار داخلی، باید با کارشناسان فروش در این زمینه ارتباط برقرار کرد. مواد شیمیایی در مدل های مختلفی از نظر کاربرد وجود دارند. البته شیوه فروش نیز در این زمینه نقش مهمی ایفا می کند. مثلا اسید سولفوریک که یکی از محبوب ترین مواد مورد استفاده برای تمام افراد می باشد، به صورت کیلویی ارزان تر است.

برای اطلاع از آخرین و جدیدترین لیست قیمت فروش این محصول در بازار های ایران و جهان، یا کسب آگاهی در خصوص ویژگی و موارد کاربرد این محصولات و تولید کنندگان و سازندگان آن ها در دنیا، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به فروشنده آن مراجعه کنید. در مرکز فروش آنلاین می توانید به راحتی و در کمترین زمان به دریایی از اطلاعات در این باره دست یابید.

سهم اروپا از اسید سولفوریک ۹۸درصد ایرانی

ساختار مولکولی اسید سولفوریک به شرح زیر است:

 • ۱ اتم گوگرد
 • ۴ اتم اکسیژن
 • ۲ اتم هیدروژن

این اسید هم در مقیاس آزمایشگاه تولید می شود و هم به صورت طبیعی از گاز های خارج شده از آتشفشان به دست می آید. این ماده شیمیایی در دسته مواد گرمازا قرار دارد و یک مرتبه ترکیب آن با آب کافی می باشد. این ماده خورنده است و در لیست مواد شیمیایی خطرناک قرار می گیرد.

فروش انواع اسید سولفوریک ۹۸ درصد ایرانی در بازار های گوناگون خارجی به خصوص اروپا سهم بالایی را به خود اختصاص داده است. در واقع این مصرف کنندگان هستند که با دریافت این محصولات نقش ویژه ای را در این امر مهم داشته اند. این مواد شیمیایی به خاطر تقاضای بالای مصرف کنندگان در خارج از کشور وارد این حیطه شده اند.

پس گستردگی این کالاها در بازار از رنج افزونی برخوردار هستند و ایران در این دامنه توانسته که دست به صادرات فراوانی بزند. هم چنین باید اشاره کرد که کشورهای  فعال بسیاری هستند که کارخانجات داخلی ما حاضر شده تا طیف عظیم مواد شیمیایی به خصوص این ماده را برای آنها صادر کند.

در خاتمه امر می توان گفت که این صادرات توانسته به بازارهای اروپایی دست یابد. در واقع تولید کننده و مهندسان صنایع شیمیایی با کیفیت بالایی که در تولید این محصول به کار برده اند توجه این مشتریان را به خود جلب نموده اند.

نماینده فروش اسید سولفوریک در تهران

نماینده فروش اسید سولفوریک در تهراناسید سولفوریک کاربرد های فراوانی دارد که به تعدادی از آنها در زیر اشاره شده است:

 • تهیه کود شیمیایی فسفاته
 • استفاده در صنایع معدنی و فلزی
 • سنتز مواد شیمیایی
 • تصفیه روغن موتور
 • تولید باتری های خودرو و آب باتری
 • تصفیه آب

این موارد از مهم ترین مصارف اسید سولفوریک هستند و کاربردهای دیگری نیز وجود دارد. به جرات می توان گفت ۶۰ درصد از اسید سولفوریک تولید شده صرف تولید و تهیه کود های شیمیایی می شود که در امور کشاورزی بسیار کاربرد دارند.

تهران دارنده نماینده فروش اسید سولفوریک رقیق در کشور می باشد. یکی از معیار های تقسیم بندی انواع مواد شیمیایی قیمت آن می باشد که به نوبه خود عاملی مهم محسوب می شود.
با جستجو در بازار می توان انواع اسید ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت را مشاهده نمود. تولید کنندگان این محصول با تولید ارقام ارزان قیمت، توان مالی اکثر مردم را برای خرید در نظر گرفته و به همین سبب به تولید مواد مناسب و نه چندان گران می پردازند.
خریداران ممکن است فروشگاه های کوچک باشند که با خرید عمده این محصول به کار عرضه آن می پردازندگروه دیگری از خریداران نیز افرادی هستند که به صورت جزئی اقدام به خرید می نمایند و تقاضا و نیاز آنها اساس خرید آنها محسوب می شودخریداران در هنگام مراجعه به این نمایندگی تنوع قیمت و کیفیت را مشاهده می کنند و بر اساس نیاز خود و مهمتر از آن بودجه مالی که برای این کار اختصاص داده اند به خرید انواع بسته بندی اسید سولفوریک می پردازند.

راهنمای خرید اسید سولفوریک کشاورزی

اسید سولفوریک کشاورزی که موجب تولید انواع کود شیمیایی می شود که نام آنها در زیر عنوان شده است:

 • کود اسید فسفریک
 • کود سولفات آمونیوم
 • کود سوپر فسفات نرمال (ساده)

این کود ها موجب فسفاته و آمونیاک دار شدن خاک کشاورزی می شوند که وجود آنها برای گیاهان ضروری است. اسید سولفوریک به صورت مستقیم نیز می تواند به عنوان یک کود عمل کند. کود های نام برده شده بخش بزرگی از کاربرد و مصرف اسید سولفوریک را به خود اختصاص می دهند که نشان از اهمیت بالای آن دارد.

اسید سولفوریک کشاورزی نیز مانند هر کالای دیگری با تنوع قیمت و کیفیت همراه است. اسید های درجه یک معیار هایی دارند که آنها را از دیگر انواع مشابه خود متمایز می سازندعرضه کنندگان این محصول کسانی هستند که با نمونه تولیدات داخلی یا برند های مختلف خارجی آن آشنایی دارند و می توانند اطلاعات لازم را در صورت نیاز به مشتریان ارائه نمایند.

عرضه کنندگان همچنین به شیوه های متنوعی به عرضه و خرید اسید سولفوریک کشاورزی می پردازند. برخی نیز عرضه اینترنتی را در کنار فروش حضوری در برنامه کاری خود دارند و در واقع فرصت فروش محصولات خود را به این طریق افزایش می دهند. با مراجعه به مرکز حراجی می توان از ارزان ترین اسید ها بهره برد و حتی به صورت عمده و با هزینه کمتر به تهیه آنها پرداخت.

شرکت و فروشگاه عمده فروشی مواد شیمیایی در بازار بزرگ کشور، انواع و اقسام گوناگون اسید سولفوریک داخلی و خارجی را در حجم وسیعی به مشتریان خود عرضه می کنند. مشتری می تواند محصول مورد نیاز خود را در هر اندازه و مقداری که می خواهد به صورت کیلویی یا فله ای خریداری کند.

 

در خرید کیلویی اسید ها قیمت های بسیار ارزان تری نسبت به انواع دیگر خرید ارائه می گردد. این روش مخصوص خرده فروشان و صاحبان فروشگاه های کوچک است که به حجم زیادی از کالا نیاز دارند. در این حالت میزان سود فروش به حداقل خواهد رسید و اجناس به قیمت تولیدی و درب کارخانه معامله می شوند.

 

عوامل موثر در قیمت اسید سولفوریک غلیظ

عوامل موثر در قیمت اسید سولفوریک غلیظاسید سولفوریک بعد از تهیه کود های شیمیایی در صنایع فلزی و معدنی بیشترین مصرف را دارد. این ماده با تمام فلزات به جز سرب و جیوه واکنش می دهد و هر چه دمای فلزات بالا برود سرعت واکنش پذیری آن بیشتر می شود.

در واقع از این ماده شیمیایی برای آماده سازی فلزات جهت رنگ و پوشش استفاده می شود. سنگ استخراج شده از معادن که دارای روی، سرب و مس است با استفاده از این اسید انجام می شود.

قیمت اسید سولفوریک غلیظ مانند بسیاری از دیگر مواد شیمایی به خاطر عوامل موثری در حال تغییر می باشد و ثبات ندارد. این عوامل می تواند شامل کیفیت، نوع کاربرد، میزان غلظت، نوع بسته بندی، نام برند و… شود.

برای خرید محصول ارزان در انواع مختلف و با قیمت های متنوع می توانید به فروشگاه آنلاین سری بزنید. در این فروشگاه تنوع بسیار بالایی از نظر کاربرد و برند پیش چشم شما قرار دارد که گاها انتخاب را برای شما سخت خواهد کرداگر در نظر دارید اسید کیلویی بخرید به دنبال فروشگاهی باشید که در طول سال به مناسبت های مختلف انواع مدل های خود را در حراج با قیمت های بسیار مناسبی ارائه می دهند.

قیمت این محصولات در زمان حراج بسیار پایین تر از قیمت بازار بوده به طوری که بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند در این زمان ها خرید خود را انجام دهند. افرادی که متقاضی و خریدار اسید ارزان قیمت هستند، باید برای تامین نیاز خود به سراغ شرکت پخش عمده این محصولات بروند.

فروش اسید سولفوریک ضایعاتی به صورت عمده

از دیگر صنایعی که از اسید سولفوریک به وفور استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد:

 1. صنعت چرم سازی جهت پاک کردن چربی از چرم
 2. صنعت آماده سازی، رنگ آمیزی و ریسندگی پشم حیوانات
 3. صنعت لاستیک سازی اتومبیل
 4. صنعت نساجی جهت تثبیت رنگ نخ و پارچه
 5. صنعت دام و طیور
 6. صنعت لوله فاضلاب و آب
 7. صنعت تولید کاغذ برای زدودن ناخالصی ها

این موارد تنها بخشی از کاربردهای اسید سولفوریک را نمایش می دهند؛ چرا که این ماده بسیاری از صنایع را درگیر کرده و علاوه بر مصرف آن به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات، برای شستشو و زدودن چربی و روغن ها از ماشین آلات استفاده می شود.

فروش عمده اسید سولفوریک ضایعاتی توسط فروشگاه بزرگ به صورت غیر حضوری انجام می شود. این فروشگاه انواع مختلفی از اسید های تولید ایران را با کیفیت های مختلف و قیمت های مناسب به خریداران عرضه می کنند. 

خرید برند های خارجی هم در کنار اجناس ایرانی رونق خود را دارد و البته برخی مشتریان به دلیل کیفیت های بالای این محصولات ترجیح می دهند نمونه های داخلی را خریداری نمایند. آجیل هایی که تولید کنندگان داخلی آن را تولید می کنند بسیار با کیفیت بوده و قابل رقابت با نمونه های مشابه می باشداگر قصد خرید به صورت عمده و یا حتی جزئی این محصول را دارید بهتر است به فروشگاه اینترنتی سری بزنید. 

معتبرترین فروشگاه اینترنتی در کشور به صورت فعال در زمینه ارائه آخرین و به روزترین تولید اسید سولفوریک در برند های مختلف داخلی فعالیت می کند. این مرکز توانسته است در بازار رقابتی امروز به پشتوانه مدیران هوشمند خود و ارائه با کیفیت ترین محصولات و ارائه بالاترین تنوع در مدل ها و کاربرد های عرضه شده، مشتریان زیادی را به سوی خود جلب کند.

خرید از این فروشگاه بسیار ساده است. کافیست اسید مورد نظرتان را انتخاب و با یک کلیک آن را سفارش دهیداین فروشگاه اینترنتی در طول سال و به مناسبت های مختلف و با ایجاد حراج های تابستانه یا زمستانه محصولات خود را زیر قیمت بازار به مشتریان عرضه می کند. اگر وقت کافی برای خرید حضوری ندارید و یا در بازار محصول دلخواهتان را پیدا نمی کنید بهتر است سری به این مرکز بزنید

 

انواع بسته بندی اسید سولفوریک موجود در بازار

انواع بسته بندی اسید سولفوریک موجود در بازاراسید سولفوریک با توجه به حساسیت بالایی که دارد معمولا در گالن ها و بشکه ها بسته بندی می شود از این جهت که اسید موجب خوردن این پکیج ها نمی شود. جالب است بدانید این ماده شیمیایی با وجود خطرناک بودن با مواد پلاستیکی واکنش نمی دهد و برای همین برای بسته بندی از آنها استفاده می کنند.

گالن ها باید کاملا دربسته باشند و از ورود هوا و دیگر گاز ها خودداری شود. اسید سولفوریک نباید به طور مستقیم در برابر نور خورشید قرار بگیرد و در محیط آزمایشگاهی بهتر است در جای تاریک از آن نگهداری شود.

فروش انواع بسته بندی اسید سولفوریک موجود در بازار از نمایندگی تعیین شده توسط کارخانه های متعددی در کشورمان انجام می شود. این نوع محصول به دلیل خواص خود و کیفیت بالایی که دارد و همچنین به این جهت که بسیار پر مصرف می باشد و بسیاری از تولیدی های صنایع از آن در تهیه محصولات متفاوت استفاده می کنند توسط فروشگاه رسمی به مشتری ها ارائه می گردد.

بازار فروش اسید سولفوریک به دلیل استفاده از این محصول در تهیه بسیاری از کالاها که طرفدار های زیادی دارند از رونق زیادی برخوردار است. مرکز فروش بر اساس سلیقه و علاقه مشتری های خود آن ها را برای فروش از تولیدی ها به فروشگاه خود منتقل می نماید. به این ترتیب مردم می توانند نوع مد نظرشان را برای خرید انتخاب کنند.

در شرکت پخش محصول مستقیما از کارخانه و به قیمت تولیدی به فروش می رسد و کمترین میزان سود و ارزش افزوده به نرخ آن اضافه می گردد. بنابراین خرید از این مرجع می تواند برای مصرف کننده صرفه اقتصادی خیلی زیادی داشته باشد.

مخصوصا وقتی سفارش در حجم بالا و به صورت عمده صورت گیرد تخفیف های قابل توجهی به او تعلق خواهد گرفت. ولی وقتی مشتری خرید خود را از فروشندگان خرده پا در بازار های سطح شهر انجام می دهد، باید چندین درصد سود که ممکن است حتی دو برابر نرخ اصلی آن هم باشد را بپردازدمرکز خرید اینترنتی مواد شیمیایی نیز به حراج محصولات خود در سراسر کشور می پردازد. 

فروش انواع اسید سولفوریک با قیمت مناسب

اسید سولفوریک یکی از مواد بسیار پر کاربرد در صنعت و باغداری می باشد. این ماده با غلظت های مختلف و مصارف مختلفی که دارد بسیار پر فروش است. در حال حاضر تولید این ماده در کشور با کیفیت بسیار مطلوبی انجام می شود و شما می توانید به راحتی آن را تهیه کنید. در مقاله زیر همه چیز در مورد انواع اسید سولفوریک توضیح داده شده است. پس با ما همراه باشید.

فروش انواع اسید سولفوریک با قیمت مناسب

فروشنده با کیفیت ترین اسید سولفوریک در بازار

فروشنده با کیفیت ترین اسید سولفوریک در بازاراسید سولفوریک با نرخ بسیار بالایی فروخته می شود. فروشنده اسید سولفوریک این محصول را با کیفیت بسیار مناسب برای مصارف مختلف در بازار ارائه می دهد. به راحتی می توانید آن را در غلظت های مختلف آماده کنید.

۹۸٪ اسید سولفوریک یک اسید معدنی بسیار قوی است. این محصول در گذشته به عنوان گوگرد شناخته می شد. این ماده شیمیایی مشتریان زیادی در بازار دارد اما مسئله مهمی که پیش می آید کیفیت این محصول است.

چگونه می دانید نمونه خریداری شده از بهترین کیفیت برخوردار است؟ فروش اسید سولفوریک ۹۸٪ با بهترین کیفیت و حجم سفارشی به طور مستقیم توسط سازندگان آن انجام می شود، زیرا با از بین بردن واسطه ها می توانید این محصول را با ارزانترین قیمت خریداری کنید. اسید سولفوریک خالص عمدتا در گالن های چند هزار لیتری برای مصارف بالای صنعتی به فروش می رسد.

برای اطلاع از قیمت ۹۸٪ اسید سولفوریک صنعتی با فروش تضمین شده می توانید در مراکز عرضه چهره به صورت یا آفلاین برای این محصول جستجو کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان فنی و کاربردی در این زمینه دریافت کنید.

تضمین فروش محصولات، خطر تولید را از بین می برد و تولید کنندگان را در شرایط ایمن تر قرار می دهد. ۹۸٪ اسید سولفوریک اسید سولفوریک غلیظ نامیده می شود. این نوع اسید سولفوریک که در کارخانه ها برای مصارف صنعتی تولید می شود، برای ذخیره سازی نیز با ثبات تر است.

شرکتهای تأمین کننده اسید سولفوریک با حجم بالا انواع اسید سولفوریک را برای مقاصد صنعتی، دارویی، شیمیایی، کشاورزی و موارد دیگر تهیه می کنند. توزیع حجم بالا به تأمین کنندگان اجازه می دهد تا قیمت اسید سولفوریک را کاهش دهند. در نتیجه، می تواند برای خریداران مقرون به صرفه باشد.

قیمت انواع اسید سولفوریک در بازار داخلی

هرچه مواد خالص تر و کیفیت بهتری داشته باشند، قیمت در بازار بالاتر می رود. فروشنده انواع اسید سولفوریک غلیظ را با ناخالصی های زیاد ارزانتر از گونه های خالص به فروش می رساند. در نتیجه هرچه خلوص اسید سولفوریک بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

برای به دست آوردن قیمت هر لیتر اسید سولفوریک غلیظ در بازار، توصیه می شود با تهیه و فروش مواد صنعتی و آزمایشگاهی از بازار مرکزی شروع به کار کنید تا از قیمت دقیق این محصول مطلع شوید. در این مراکز قادر خواهید بود از قیمت انواع مختلف این ماده مطلع شوید و بالاترین کیفیت را با قیمت پایین ارائه دهید.

همچنین می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی قیمت این محصول را پیدا کنید. قیمت ۹۸٪ اسید سولفوریک بستگی به کیفیت تولید آن دارد که کیفیت ویژه ای در هر شرکت تولیدی محسوب می شود.

البته قیمت بالاترین کیفیت اسید سولفوریک کمی گرانتر از سایرین است. با این حال، این محصول را می توان از طریق آژانس های بزرگ سفارش داد که آن را با هزینه کمتری دریافت کنند، زیرا آنها بدون واسطه، محصولاتی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. بنابراین برای دریافت اسید سولفوریک به این مرکز معتبر بپیوندید. اسید سولفوریک در بشکه ها، گالن ها، لیتر ها فروخته می شوند.

بیشتر گروه های تجاری مرتبط با این ماده در سراسر کشور آماده فروش ۹۸٪ اسید سولفوریک به مشتریان با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در حجم های مختلف هستند. قیمت عمده فروشی اسید سولفوریک در تأمین کنندگان نسبتاً با قیمت گوگرد است. در حقیقت، درجه سختی و غلظت و عملکرد اسید سولفوریک منجر به تغییرات قیمت می شود.

کاربرد اسید سولفوریک غلیظ

کاربرد اسید سولفوریک غلیظاسید سولفوریک کاربردهای بسیاری دارد. این ماده خطرناک، بی رنگ و بدون بو بطور گسترده در اکثر صنایع از جمله تولید مواد پاک کننده خانگی، باتری و مواد شوینده استفاده می شود. در بازار مواد صنعتی می توانید ارزانترین قیمت ۹۵٪ تا ۹۸٪ اسید سولفوریک غلیظ را مشاهده کنید و اگر از کیفیت آن راضی هستید می توانید خرید خود را نیز انجام دهید. قیمت ۹۵٪ تا ۹۸٪ اسید سولفوریک غلیظ در بازار ایران به عوامل مختلفی از جمله کیفیت و خلوص آن بستگی دارد.

برای اطلاع از قیمت این محصولات می توانید مستقیماً به کارخانه ها و تولید کنندگان معتبر مراجعه کرده و از کیفیت و قیمت آن مطلع شوید. روش های مختلفی برای ساخت ۹۸٪ اسید سولفوریک وجود دارد. بهترین راه خرید خرید مستقیم از کارخانه است، به طوری که دلالان و واسطه ها از بین بروند و قیمت نهایی خریدار کاهش یابد.

البته امکان خرید مستقیم از کارخانه محدود به فیزیکی نیست، به لطف پیشرفت فناوری و گسترش اینترنت، فروش اسید سولفوریک ۹۸ می تواند به دو صورت مجازی و فیزیکی انجام شود، به طوری که علاوه بر این برای حضور فیزیکی در کارخانه می توانید به وب سایت مراجعه کنید.

بازدید و خرید خود را به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه انجام دهید. برای خرید اسید سولفوریک، در مورد نوع فعالیتی که می خواهید انجام دهید اطلاعات کاملی کسب کنید. سپس با مراجعه به یک مرکز توزیع و فروش اسید سولفوریک با کیفیت، محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

این مراکز با بیشترین تنوع و تخصص در ارائه محصولات می توانند خریدی ایمن و با کیفیت را برای مشتریان رقم بزنند. بنابراین، ما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید محصولی را که می خواهید حضوری بخرید، خود را محدود به دانش خود نکنید و از اطلاعات ارائه شده توسط تهیه کنندگان استفاده کنید.

تولید اسید سولفوریک در تهران

اسید سولفوریک که در شرکتهای مختلف تولید می شود دارای غلظت بالایی است. به عنوان مثال، این محصول در غلظت های مختلفی از درصد کم تا زیاد تولید می شود که هر کدام از اینها خاصیت خاص خود را دارند. با این وجود هرچه درصد غلظت بیشتر باشد، زودتر در آب حل می شود و تأثیر فوق العاده ای خواهد داشت.

به راحتی می توانید اسید سولفوریک با کیفیت را از تهران دریافت کنید. اسید سولفوریک غلیظ که ۹۸٪ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، اگر می خواهید با شرکت های معتبر تولید اسید سولفوریک غلیظ متمرکز شوید، با این آژانس تماس بگیرید.

اسید سولفوریک ۹۸٪ از بهترین و پرمصرف ترین اسید موجود در بازار تهران و سایر شهرها است که یکی از مهمترین کاربردها در تولید کودهای شیمیایی است. قیمت این محصول در بازار به نوع بسته بندی و کیفیت آن بستگی دارد که در هر مارک کمی متفاوت است. با این حال، اسید سولفوریک نیز می تواند با بهترین قیمت به سود مشتری به دست آید.

خریدار اسید سولفوریک معمولاً با قیمت های مختلفی روبرو می شود. پیشنهاد ما این است که مشتریان برای تهیه این محصول به نمایندگی های فروش مراجعه کنند تا بتوانند آن را با مناسب ترین قیمت دریافت کنند. امروزه فروش اسید سولفوریک به صورت آنلاین از طریق نمایندگی ها به عنوان بهترین راه برای خرید شناخته می شود.

قبل از سفارش، خریداران می توانند از قیمت و کیفیت محصول مطلع شوند. اسید سولفوریک یکی از مهمترین مواد شیمیایی جهان است که برای اولین بار توسط جابر معرفی شده است. این ماده بی رنگ یک اسید بسیار متراکم و بسیار قوی است که به هر میزان در آب حل می شود. این ماده در جهان با نامهای مختلفی از جمله جوهر گوگرد و سولفات هیدروژن شناخته شده است.

اسید سولفوریک کاربردهای زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. آنها توسط بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی تولید می شوند که انواع مختلفی دارند. قیمت ۹۸٪ اسید سولفوریک ارزان قیمت توسط تولید کنندگان آنها در هر کشور تعیین می شود که قیمت های متفاوتی دارند و سپس آن را آماده کنید.

صادرات اسید سولفوریک غلیظ به کشور های همسایه

صادرات اسید سولفوریک غلیظ به کشور های همسایهصادرات اسید سولفوریک به کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه ما انجام می شود. این محصول با کیفیت بسیار خوب صادر می شود. در سالهای اخیر، کشور ما پیشرفت چشمگیری در زمینه تولید مواد شیمیایی داشته است.

بسیاری از کارخانه ها و واحدهای تولیدی در کشور توانسته اند اسید سولفوریک صنعتی را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کنند و با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مواد اولیه پیشرفته و به روز و با استفاده از دانش آن را به بازارهای سراسر کشور عرضه کنند.

کارشناسان داخلی این محصول علاوه بر تأمین نیازهای داخلی کشور، به کشورهای دیگر دنیا نیز صادر می شود. با توجه به کیفیت و کیفیت اسید سولفوریک صنعتی ایران در بازارهای بین المللی، تقاضا برای این محصول بسیار زیاد است.

عرضه اسید سولفوریک در بازارهای جهانی علاوه بر گسترش رونق تجارت و رونق اقتصادی، باعث افزایش ارزآوری ارز در کشور شده است. اسید سولفوریک محصولی است که از لحاظ کاربردهای خاص بازار هدف خاص خود را دارد. اسید سولفوریک خالص به صورت فله و فقط در شرکت های بزرگ تولید می شود.

خریدار ۹۸٪ اسید سولفوریک یا اسید سولفوریک غلیظ، باید توجه زیادی به توانایی و درصد اسید سولفوریک در این شرکت ها برای تولید این محصول داشته باشد. زیرا درصد بالای فروش می تواند تأیید کننده کیفیت بالای این محصول باشد.

توزیع و پخش انواع اسید سولفوریک رقیق

توزیع اسید سولفوریک رقیق در کشور به خوبی انجام شده است. با پیشرفت علم در زمینه مواد صنعتی، شاهد تولید اسید سولفوریک خوراکی و کشاورزی توسط شرکت ها و مراکز داخلی هستیم، مراکز مختلفی که وظیفه توزیع اسید سولفوریک را نیز بر عهده دارند.

افرادی که مایل به خرید این مواد غذایی و محصولات کشاورزی هستند می توانند به این مراکز مراجعه کنند اما باید به انتخاب فروشنده توجه کافی داشته باشید و با شخصی که در این زمینه تخصص دارد مشورت کنید. شرکت های توزیع اسید سولفوریک خوراکی و کشاورزی در سراسر کشور فعال هستند.

نمایندگی ها این محصولات را به مشتریان خود می فروشند و در صورت نیاز به خرید اسید سولفوریک فله و فله، این شرکت این مواد صنعتی را برای آنها تهیه می کند. توزیع عمده اسید سولفوریک ایران نقش مهمی در بازارهای بین المللی ایفا می کند. در ایران، استفاده از اسید سولفوریک با تخمین های جهانی متفاوت است.

بررسی ها نشان می دهد که ۹۸٪ تجارت اسید سولفوریک به کشورهای همسایه مانند هند، پاکستان، عراق و ترکیه می تواند یک بازار هدف خوب و مفید را برای کشور ما به ارمغان آورد. با توجه به اینکه ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول است، می تواند آن را با قیمتی مناسب به بازار جهانی عرضه کند.

این روزها استفاده از اسید سولفوریک از صنعت چرم گرفته تا کودهای شیمیایی به طرز چشمگیری افزایش یافته است. اسید سولفوریک ۹۸٪ همیشه از سایر غلظتها مهمتر است و معمولاً با قیمت بالاتری همراه است.

با این حال، همان اسید سولفوریک به تنهایی در چندین کیفیت وجود دارد که می توان از مراکز فروش بدست آورد. عوامل مهمی وجود دارد که باعث می شود لیست قیمت روزانه اسید سولفوریک ۹۸ درصد تغییر کند. این عوامل عبارتند از:

 • کیفیت ارائه شده
 • مارک تولید شده
 • روش تولید اسید سولفوریک
 • نحوه خرید
 • نوع بسته بندی

معمولاً اینها بیشترین تأثیر را در فراز و نشیب قیمت ها دارند. بنابراین، برای دریافت قیمت دقیق و سایر اطلاعات مهم در مورد اسید سولفوریک با غلظت ۹۸٪، می توانید با مشاورین تماس بگیرید.

بازار خرید و فروش اسید سولفوریک کشاورزی

بازار خرید و فروش اسید سولفوریک کشاورزیبازار این ماده به دلیل کاربرد گسترده آن در صنایع کشاورزی و باغداری رونق دارد. اسید سولفوریک کشاورزی یک ماده بسیار مهم و حیاتی در صنعت کشاورزی است که عدم وجود آن تولید محصولات زراعی را دشوار می کند.

با توجه به حساسیت و ماهیت شیمیایی این ماده، توصیه می شود هنگام خرید با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید و در هنگام خرید اسید سولفوریک کشاورزی باید نوع درجه یک تهیه شود و نهایت دقت را در خرید داشته باشید و فروش نتیجه را رضایت بخش بگیرید.

افرادی که روزانه با این ماده در تماس هستند قطعاً می توانند به شما در درک قیمت اسید سولفوریک کشاورزی کمک کنند و شما را به خرید با کیفیت و قیمت ارزان با راهنمایی دقیق راهنمایی می کنند. هرچه مواد خالص تر و کیفیت بهتری داشته باشند، قیمت آن در بازار بیشتر می شود، به این معنی که هرچه خلوص اسید سولفوریک کشاورزی بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

برای به دست آوردن قیمت این مواد، توصیه می شود که برای تهیه قیمت دقیق این محصول با خرید و فروش مواد صنعتی و کشاورزی از بازار مرکزی یا سایتهای معتبر اینترنتی شروع کنید. خاک پایه درختان میوه معمولاً بعد از گذشت چند سال خاصیت خود را از دست می دهد و دیگر جذب مواد معدنی نمی شود.

برای احیاء این خاک روشهای مختلفی برای بهبود شرایط خاک و بهبود وضعیت آن توصیه می شود. یکی از راه های انجام این کار استفاده از اسید سولفوریک است که باعث اسیدی شدن خاک می شود.

این ماده سالهاست که در کشورهای مختلف دنیا و در بعضی از مناطق کشور ما برای بهبود خاک باغات پسته و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد که مورد رضایت باغبانان به ویژه باغهای پسته و گلخانه ها و مهمترین کاربرد آن است. اسید سولفوریک در گلخانه ها. اسید سولفوریک کشاورزی دارای خواص قابل توجهی است که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • تخریب خاک و کنترل آفات را از بین ببرید
 • نفوذپذیری خاک را افزایش دهید
 • کاهش قلیایی خاک و آب
 • بهبود وضعیت خاک
 • امکان تشکیل سولفات های آلی در خاک و آب

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک صادراتی

قیمت اسید سولفوریک صادراتی نسبت به نمونه هایی که در داخل کشور ارائه می شود گران تر است اسید سولفوریک از پرکاربردترین ماده در صنایع کشاورزی و .. می باشد مهمترین کاربرد این محصول می توان تولید کود شیمیایی را اشاره کرد این کود در باغات و کشاورزی بسیار پرکاربرد می باشد.

قیمت خرید و فروش اسید سولفوریک صادراتی

قیمت اسید سولفوریک در بازار جهانی و بازار ایران

قیمت اسید سولفوریک در بازار جهانی و بازار ایراناسید سولفوریک ماده ای می باشد که امروزه تولید آن در ایران با کمک تولیدی ها محصول افزایش یافته است این محصول با کاربرد زیادی که در صنعت دارد یک ماده با ارزش نامیده شده است که آن را به کشور های مختلفی صادرات می کنند.  اسید سولفوریک در بازار جهانی ایران قیمت ارزان تری را به همراه دارد اسید سولفوریک در صنعت کاربرد دارد و تا حالا برای مصرف در خانه از آن استفاده نشده است.
سپس با حجم بالایی از تولید را که دارد خریداران و مصرف کنندگان محصول را به صورت عمده تهیه می کنند. یک نکته مهم که باید در خرید محصول  اسید سولفوریک توجه داشت.
این مسئله می باشد که ما بتوانیم از مرکزهایی که با کارخانجات در ارتباط هستند و رابطه مستقیمی به محصول دارند محصول مورد نظر خود را تهیه کنیم این روش خرید می تواند قیمت کم تری را بابت محصول پرداخت کنیم.
صادرات اسید سولفوریک به کشور های همسایه با قیمت های بالا تری عرضه می شود این صادرات باعث می شود تا سرمایه با ارزشی در ایران ماندگار شود.

اسید سولفوریک چیست؟

در گذشته اسید سولفوریک را جوهر گوگرد می شناختند اسیدی بسیار قوی می باشد که با هر درصدی در آب حل می شود.
اسید سولفوریک با آب واکنش نشان می دهند همچنین گرمازا می باشد. هیچ وقت آب را به اسید سولفوریک غلیظ اضافه نکنید این کار خطر بسیار بزرگی را به همراه دارد.
به این خاطر که حرارتی که از اسید و آب به وجود می آید آب داغ به اطراف پراکنده می شود. بنابراین باید به آرامی اسید را به آب اضافه کنید.
این ماده در صنعت خوراکی، غذایی، صنعتی ، شوینده و کشاورزی به کار گرفته می شود.

کاربرد اسید سولفوریک غلیظ در صنعت کشاورزی

کاربرد اسید سولفوریک غلیظ در صنعت کشاورزیاسید سولفوریک یک اسید معدنی می باشد که با استفاده از گوگرد، اکسیژن و هیدروژن شکل می گیرد این اسید در گذشته روغن سوزاننده شناخته می شده است.
به هر طریقی در آب حل می شود و ترکیبی بدون رنگ و بو به دست می آید که به شدت زیاد خورنده بوده است در مواقعی که از خود واکنش نشان می دهد نیز مقدار زیادی گرما را آزاد می کند.
کاربرد اسید سولفوریک غلیظ در معدن و صنعت بسیار زیاد است همچنین قیمتی که به همراه دارد ارزانتر از اسیدهای دیگر می باشد.
آنقدر این محصول مهم می باشد که تولید آن در کشوری به معنای قدرت صنعت در آن کشور می باشد کشف این محصول اسیدی بسیار با ارزش توسط دانشمند بزرگ ایرانی که به نام پدر شیمی شناخته می شود انجام گرفت.
همانطور که در بالای مطلب عرض کردیم میزان تولید اسید سولفوریک با شاخص صنعت کشور دیگری در ارتباط می باشد.  قسمت زیادی از اسید سولفوریک تولید شده به طریق اتاقکی برای تهیه اسید فسفریک و با استفاده از کود های شیمیایی انجام می شود.
از دیگر کاربرد این اسید می توان به تولید هیدروژن اشاره ای کرد در پاک کننده های صنعت از این اسید استفاده می شود همچنین در صنعت نفت و گاز به عنوان آب باتری در باتری هایی که در خودرو قرار گرفته است استفاده می شود.
از این اسید می توان در خانه هم استفاده کرد اما آن هم به صورت بسیار کم برای پاک کردن روغن، باز کردن، تمیز کردن لوله های ساختمان بسیار کاربرد خوبی را به همراه دارد.
اسید یک مواد اولیه ای می باشد که برای تجهیزات هر آزمایشگاهی شیمی و … به عنوان مواد معدنی به حساب می آید.
. کاربرد اسید سولفوریک: . آب باتری اتومبیل . صنایع معدن و فلز . مواد منفجره . کشاورزی . چرم سازی . نظافت در ساختمانها،
. شوینده . لاستیک سازی . نساجی و … اگر بخواهید اسید سولفوریک را رقیق کنید مواظب باشید چرا به این خاطر که وقتی با آب مخلوط می شود.
گرما و بخارهای زیادی را از خود تولید می کند و این امکان را دارد که اسید به اطراف پخش شود. امیدواریم شما مصرف کننده عزیز بتوانید به درستی از این محصول استفاده کنید.

قیمت خرید عمده اسید سولفوریک خالص

اسید سولفوریک با توجه به نیازی که در صنعت دارد در درصد های مختلفی تولید می گردد بالاترین درصد این محصول ۹۸ درصد می باشد.
این ۹۸ درصد به عنوان اسید خالص یاد آور می شود به یاد داشته باشید که اسید سولفوریک عوارض هایی را به همراه دارد که خیلی باید مواظب خود بود.
این موارد عبارتند از، سوزش، زخم پوستی، اسهال، استفراغ، درد شکم، سرگیجه، خشکی مری، مشکلات تنفسی، سوراخ شدن معده و کوری همانطور که گفتیم این موارد عوارض هایی می باشد که اسید سولفوریک به همراه دارد.
ظروفی که دارای اسید می باشد دور از دست کودکان قرار دهید همچنین باید آن را در جاهای خشک و دور از نور آفتاب قرار دهید.
خرید اسید سولفوریک خالص آن هم به صورت عمده در شرکت های بزرگ که اقداماتی در این زمینه انجام می دهند این محصول فروش بسیار زیادی را برای کشور ایران به همراه داشته است.
قیمت گذاری هایی که برای محصول در نظر می گیرند فروش با ارزشی را دارا می باشد اسید سولفوریک غلیظ شده ۹۸ درصد و رقیق شده آن ۵۰ درصد در گالن های چند هزار لیتری به صورت عمده به فروش می رسد.
همچنین می توانید محصول را از درب کارخانه سفارش دهید و بعد از چند ساعاتی آن را در جلوی درب خانه خود تحویل بگیرید.
اسیدی که غلظت بالایی را دارا باشد می توان تا مدت زمان طولانی از آن نگهداری کرد و اما اگر اسیدی که دارای غلظت بالا نباشد و غلظت آن کم باشد کم تر نمایان می شود.

عوامل موثر در قیمت اسید سولفوریک

عوامل موثر در قیمت اسید سولفوریکآیا محصول اسید سولفوریک در کشور با قیمت ارزان می باشد یا قیمت بالایی را به همراه دارد؟ محصول اسید سولفوریک مواد اولیه مهم در صنعت می باشد.
که شما می توانید مواقعی که به بازار می روید این محصول را در بازار های زنجیره ای مشاهده کنید این محصول عوامل موثری را به همراه دارد و در انواعی از کود های شیمیایی نقش بسیار فراوانی دارد.
این محصول توسط شرکتها و برند های مختلف به تولید می رسد اسید سولفوریک اسید معدنی قوی می باشد که با هر درصدی را که بخواهید در آب استفاده کنید به راحتی در آب حل می شود.
امکان دارد تا عوامل موثری در قیمت گذاری اسید سولفوریک تاثیر بسزایی داشته باشد این عوامل برند ها می باشد که کارخانه تولیدی نوع برند را برای محصول انتخاب می کند.
اسید سولفوریک در ایران به دلیل کاربرد بسیار فراوانی که دارد با همفکری نمایندگان این محصول به صورت عمده به سراسر نقاط کشور توزیع می گردد.
این محصول مصارف خانگی ندارد سبب شده تا محصول به صورت عمده خرید و فروش شود همچنین محصول اسیدی در دبه هایی که وزن یک کیلو گرم تا ۵۰ کیلوگرم را می تواند نگهداری کند.
به صورت فله ای به کشور های همسایه صادرات می شود. و با کیفیت و قیمت مناسبی که به همراه دارد در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار داده می شود.

مزایا و معایب استفاده از اسید سولفوریک

سلام در مقاله امروز می خواهیم از مزایا و معایب اسید سولفوریک برای افرادی که در این زمینه آشنایی نداشته اند صحبتی داشته باشیم با ما همراه باشید تا اطلاعاتتان زیاد شود.
برخی از افراد اسید سولفوریک را به نام آمینو سولفونیک اسید نیز می شناسند یک ماده شیمیایی می باشد که با فرمول مولکولی ترکیب شده است.
اسید سولفوریک در دمای اتاق به صورت جامد می باشد و اگر در دمای ۲۰۵ درجه سانتیگراد باشد به سرعت ذوب می شود و فرم مایع را به دست می آورد.
اگر دمای این دو ماده ترکیبی را کمی افزایش دهیم یک تجزیه حرارتی به دست خواهد آمد کاربرد هایی که با این ترکیب می توان در صنعت استفاده کرد.
عبارتند از، برای فرایند اسید کاری چاه استفاده شود، ماده اولیه فرایند تولید نیتروژن اکسید، در فرایند تولید رزین های فرمالیده مزایایی که این محصول به همراه دارد.
دارای عمر طولانی و مفید می باشد و برای نگهداری محصول در انبار هیچ مشکلی را به همراه نخواهد داشت اسید سولفوریک کشاورزی دارای قدرت پاک کنندگی بالایی نیز می باشد.
با ترکیب ساختار جامد و پودری شکل آن می توان آن را به آسانی جا به جا کرد معایبی را هم به همراه دارد که باید با دقت فراوان از آن استفاده کرد تا مشکلی را برای شما ایجاد نکند.
این محصول یک اسید بسیار قوی می باشد به طور مثال اسید اگر به پوست دست منتقل شود سوختگی های شدیدی بر روی پوست دست یا آسیب به چشمها یک حادثه ایجاد می کند.
همچنین در طی مراحل اسید کاری درون چاه نفت میزان کلسیم کربنات چیزی حدودا یک سوم در اسید یافت می شود. در مواردی که دمای مخزن به بالای ۱۸۰ درجه باشد.
امکان دارد تا تجزیه حرارتی رخ دهد و استفاده از آن به هیچ گونه توصیه نمی شود. همانطور که قبلا هم عرض کردیم این ترکیب به صورت تجزیه به تولید می رسد.
که این محصول اسیدی در صورت واکنش از خود با سنگ آهک باعث می شود تا کلسیم سولفات تولید شود که در حفره ها و خلل رسوب می کند و موجب می شود تا مخزن انسداد گیرد.
کلام آخر مخاطبین عزیز از این که ما را همراهی کردید سپاس گذاریم امیدواریم که بتوانید از مزایا و معایب محصول اسید سولفوریک به خوبی آشنا شده باشید و استفاده آن را در کشاورزی و … ببرید.

راهنمای خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد فله ای

راهنمای خرید اسید سولفوریک ۹۸ درصد فله ایقیمت انواع اسید سولفوریک ۹۸ درصد فله ای که از درب کارخانه خریداری می شود نوع فله ای می باشد و با گالن خیلی تفاوت دارد همچنین می توان به آسانی محصول را به این روش خریداری کرد.
با تولید این محصول اولین دغدغه ای که به سراغ تولید کننده می آید بازار مناسب برای فروش محصولش می باشد. خریدار اسید سولفوریک ۹۸ درصدی عمده ای کود شیمیایی،
پالایشگاه های نفتی، و تمامی شرکتهایی که در این زمینه صنایع می باشند محسوب می شوند. برای این که اسید سولفوریک بهتری داشته باشد به این منظور که قیمت مناسبی را داشته باشد.
می توان از نمایندگی های معتبر و از واسطه ها خریداری شوند اما به دلایلی این محصول ۹۸ درصد فله ای به علتی که غلظت بالایی به همراه دارد نسبت به اسید های دیگر قیمت بالاتری را برخوردار می باشند.
یک راه ساده دیگر هم برای تهیه این محصول وجود دارد که می توانید به مرکز خریدی که در این زمینه در حال فعالیت هستند مراجعه کنید.
این مراکز چندین فروشگاه هستند که به دور هم گرد آمده اند و با همفکری همدیگر محصول را با قیمت های مناسب عرضه می کنند.
همانطور که بیان کردیم اسید سولفوریک در صنایع های مختلف استفاده قرار می گیرد همچنین باعث شده تا خریداران زیادی جذب این محصول شوند.
اسید سولفوریک ۹۸ درصدی با ارزش بالایی که دارد قیمت های مناسب و ارزانی را هم به همراه دارد یکی از ترکیباتی  اصلی که در اسید سولفوریک همراه می باشد گوگرد نام دارد.
و قیمت تولید اسید با قیمت گوگرد در رابطه هستند محصول اسید سولفوریک به صورت عمده در گالن های کوچک و بزرگ به فروش می رسند.
به دلیل جابه جایی سختی که دارد محصول را بهتر است به تولید کنندگان واگذار کنید همانطور که در بالای مطلب اشاره ای به محصول فله ای داشتیم.
این محصول را در تانکر های ۲۵ الی ۲۸ تن عرضه می کنند و خریداران محصول اسید سولفوریک فله ای کارخانه های تولید می باشند.
مانند کارخانه تولیدی روی، کارخانه کود شیمیایی و کارخانه های دیگر نیز می باشند. اسید سولفوریک ۹۸ درصد غلیظ می باشد که در کارخانه های تولیدی به مراحل ساخت می رسند.
همچنین این تولیدی می تواند اسید سولفوریک در غلظت های متفاوت را به تولید برساند اگر توجه داشته باشید اسید سولفوریک با غلظت ۹۸ درصدی پایداری و استقامت بیشتری دارد.
و می توان محصول را در انبارها با مدت زمان طولانی نگهداری کرد. از این که توانستیم شما مخاطبین عزیز را برای خرید محصول اسید سولفوریک راهنمایی کنیم.
تا شما بتوانید محصول با کیفیت و مرغوبیت بالایی را خریداری کنید همچنین تا آخر مطلب با ما همراه بودید خیلی سپاس گذاریم.

حواله فروش اسید سولفوریک صادراتی ایران

اسید به هر نوع ماده معدنی، آلی یا بیولوژیک گفته می شود که دارای عناصر ضروری و غذایی می باشد و باعث بالا رفتن حاصل خیزی خاک و اصلاح ساختمان خاک و افزایش عملکرد محصول می گردد. کود ها برای خاک مثل تقویت کننده هایی هستند که کمبود های آن ها را جبران می کند و به محصول می رساند.
برای اطلاع از قیمت فروش اسید سولفوریک صادراتی در بازار می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

حواله فروش اسید سولفوریک صادراتی ایران

فروش انواع اسید سولفوریک در بازار بین المللی

فروش انواع اسید سولفوریک در بازار بین المللیبه دلیل متفاوت بودن جنس و نوع خاک ها، شرایط آب و هوایی و محصول کشت شده نیاز به کود های مختلف احساس می شود. اسید سولفوریک صادراتی به طور کلی به دو دسته کودها شیمیایی و کود های حیوانی تقسیم می شود.

همان طور که گفتیم اینکه محصول کشت شده چه هست و نوع خاک به چه صورت است برای انتخاب نوع مناسب تر  مهم است. مانند:

 • کود هیومیک اسید
 • کود دامی
 • کلروپتاسیم
 • دی آمونیوم فسفات
 • پودر گوگرد
 • ماکرو
 • سولفات پتاسیم

اگر به دنبال رونق دادن به زمین های کشاورزی یا باغات خود هستید تا به تولیدات با کیفیت و کمیت بالا برسید پس انتخاب کود مناسب یکی از اولین انتخاب هایی است که باید به درستی صورت بگیرد.

افزایش قیمت اسید سولفوریک صادراتی

افزایش قیمت اسید سولفوریک صادراتیشاید یکی از سوال هایی که ایجاد شود این مسئله باشد که به چه میزان باید اسید سولفوریک صادراتی اصل را به خاک افزود. مناطقی که میزان بارش باران در آن جا بالا است باید حجم بیش تری از کود هیومیک اسید را به خاک اضافه کرد. از جانبی دیگر نوع مایع این کود جذب سریع به خاک را امکان پذیر کرده است.

کود مرغی مایع بیومیکس به عنوان یک نوع مرغوب قابل عرضه می باشد.

نحوه مصرف اسید هیومیک مایع به این گونه است که قبل از مصرف باید مقدار لازم از این کود مایع با آب حل گردد و سپس خاک را با آن آبیار نمود. این شکل اثر گذاری کود را بالا می برد و کشاورزان می توانند با استفاده از کود هیومیک مایع در زمانی کوتاه بازدهی را شاهد باشند.

خریداران اسید سولفوریک صادراتی می توانند به صورت اینترنتی کود هیومیک اسپانیایی را صورت عمده  از طریق سایت خریداری نمایند. برای استفاده از هیومیک اسید بهتر است صورت گرانول شده آن را مورد مصرف قرار دارد. اما چرا؟

کود های گرانول شده یعنی تبدیل عناصر به دانه های گردی که میانگین وزن ۳۰ میلی گرم دارند. کود هایی که گرانول شده اند بسیار راحت پخش می شوند، همچنین بدون بو هستند و به راحتی در خاک تجزیه می شوند.

قیمت فروش اکسید روی شکوهیه در سال ۲۰۲۰

اکسید روی یکی از مواد های پر اهمیت در جهان به شمار می رود این مواد در ایران بسیار یافته می شود که اکسید روی شکوهیه از مهم ترین آنها به حساب می آید.

قیمت فروش اکسید روی شکوهیه در سال ۲۰۲۰ بستگی به اندازه و کیفیت بالای این مواد و با درصد خالصی آن قیمت گذاری می شود. که در بسته بندی های گوناگون و به اندازه مورد تقاضای خریداران به فروش می رسد.

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق مرکز یا فروشگاه های محل کار خود این محصول با کیفیت را خریداری کرد اما شایان ذکر است که مناسب ترین گزینه این است که از طریق سایت های مورد اعتماد مانند همین سایت به صورت غیر حضوری این مواد را سفارش دهید و با نازلترین قیمت ها در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

قیمت فروش اکسید روی شکوهیه در سال 2020

تاریخچه استفاده از اکسید روی شکوهیه

تاریخچه استفاده از اکسید روی شکوهیه اکسید روی یک ماده شیمیایی است که با نماد شیمیایی ZNO نشان داده می شود این مواد به رنگ سفید می درخشد شایان ذکر است که در غیر این صورت یعنی ماده مقداری تیره تر باشد نماد ناخالصی آن است که دارای کیفیت کمتری می باشد و همچنین غیر حلال در آب است و همچنین بسیار سبک است که این نشانه کیفیت بالای مواد می باشد.

تاریخچه استفاده از اکسید روی شکوهیه به علت اهمیت و کاربردی که دارد به سالها پیش بر می خورد که در گذشته این مواد را برای ساخت ظروف برنج و درمان بیماری های چشمی مورد استفاده بوده است

اما امروزه اکسید روی به دلیل اهمیت بالای در صنایع و جزء مواد اولیه بیشتر کارخانه ها است دارای اهمیت بالای می باشد استفاده از اکسید روی در موارد های زیر ذکر شده است

 1. صنایع تولیدی: موم، لاستیک، تولید رنگ و رزین، سرامیک و لعاب سازی
 2. صنایع دارویی: صابون، پودر، شامپو
 3. صنایع آرایشی: کرم
 4.  در کشاورزی

بسیار نقش مهمی را دارد.

بزرگترین صادرکننده اکسید روی در ایران

بزرگترین صادرکننده اکسید روی در ایراناکسید روی در ایران بعد از تولیدات داخلی و همچنین بر طرف کردن احتیاجات خود، به کشور های دیگر نیز این مواد را صادر خواهد کرد.

اکسید روی در ایران به علت مرغوبیت و کیفیت بالای که دارد و قابل توجه اکثر کشور ها است کشور ایران که یکی از بزرگ ترین صادرکننده اکسید روی است این محصول با کیفیت کشور خود را به کشور های همچون:

 • عراق
 • ایتالیا
 • ترکیه
 • هند
 • آذربایجان
 • امارات
 • پاکستان
 • افغانستان

صادر می کند. و نیز قابل ذکر است که اکسید روی را به دلیل مصارف های متنوعی که دارد می توان از کسب و کار های پر رونق از آن یاد کرد.

آغاز فروش اسید سولفوریک با تخفیف در اهواز

اسید سولفوریک که از گوگرد ساخته شده و با نام جوهر گوگرد نیز شناخته می شود، کاربرد های فراوانی در بسیاری از واکنش های شیمیایی و همچنین در ترکیبات فرآیند های تولیدی در صنایع مختلف دارد. از موارد مصرف آن می توان به صنایع خودرو سازی، تولید کود های شیمیایی، اصلاح خاک، تولید مواد شوینده ،کارخانه های تولید کاغذ، تولیدات دارویی(نطیر الکل) و حتی در صنایع غذایی و خوراکی و بسیاری موارد دیگر، اشاره نمود. در کشور ما این ماده به میزان قابل توجهی در عرصه تولید فلزات استفاده می شود.

فروش اسید سولفوریک در اهواز به عنوان یکی از قطب های تولید کننده این ماده شیمیایی کاربردی در کشورمان، به صورت انبوه صورت می گیرد.

آغاز فروش اسید سولفوریک با تخفیف در اهواز

آغاز فروش ویژه اسید سولفوریک در اهواز

آغاز فروش ویژه اسید سولفوریک در اهوازاز مهم ترین تولید کنندگان اسید سولفوریک ایران کارخانه پتروشیمی اهواز می باشد، که نقش تعیین کننده ای در تامین نیاز سایر صنابع دارند. هر ساله نمایشگاه اسید سولفوریک و سایر مواد شیمیایی تولید شده در استان خوزستان برگزار می شود، تا صاحبان صنایع و تولید کنندگان عرصه های مختلف بتوانند این ماده را با کیفیتی مرغوب و تضمینی و قیمتی بسیار متناسب تهیه نمایند. هر سال با آغاز نمایشگاه های فروش ویژه ی اسید سولفوریک در اهواز بسیاری از خریداران و مشتریان از کشور های خارجی و اطراف برای تهیه این ماده به ایران می آیند.

تولید اسید سولفوریک به روش های متفاوتی صورت می گیرد، اما به طور کلی روند فرآیند تولید اسید سولفوریک عمدتاً شامل مراحل زیر می باشد.

 1. استخراج کردن گوگرد
 2. تبدیل گوگرد به گوگرد دی اکسید
 3. سپس تبدیل گوگرد دی اکسید به گوگرد تری اکسید
 4. و نهایتاً تبدیل گوگرد تری اکسید به اسید سولفوریک

نوسان های قیمت اسید سولفوریک در بازار

نوسان های قیمت اسید سولفوریک در بازارسالانه حدود ۲۰۰ میلیون تن اسید سولفوریک تولید می شود، که بیشترین سهم از این تولیدات مختص اروپا و سپس امریکا می باشد. تورم اقتصادی در بازار های جهانی تاثیر چشمگیری بر قیمت انواع کالا ها و محصولات داشته است. اسید سولفوریک نیز به عنوان ماده ای بسیار پر مصرف در انواع کارخانه ها و صنایع تولیدی، از این نوسانات اقتصادی مستثنی نبوده است. قیمت اسید سولفوریک در چند سال اخیر رو به افزایش بوده است از این رو صاحبان صنایع همواره سعی در تهیه عمده و انبوه آن از مراکز معتبر و با قیمت متناسب داشته اند. اما در کشور ما این محصول به میزان قابل توجهی تولید می شود و تا حد مقبولی به رفع نیاز بازار داخلی کمک می کند.

لازم به ذکر است صادرات این ماده شیمیایی به کشور های همسایه می تواند تاثیر بسیار مطلوبی بر چرخه اقتصادی کشور نیز داشته باشد.

قیمت کیلویی اکسید روی در مراکز خرید اصفهان

مواد معدنی یکی از مهمترین نیازهای بدن هستند که باید به صورت روزانه مصرف شوند. اکسید روی یکی از بهترین این مواد است که به پودری سفید رنگ و دانه دانه شباهت دارد. این محصول برای ساخت مواد الی و معدنی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید آن به صورت کاملا بهداشتی بوده و در بسته بندی های استریل به بازار عرضه می گردد. از خصوصیات این ماده می توان به عایق الکتریکی و حرارتی و قدرت چسبندگی بالا اشاره کرد. قیمت خرید اکسید روی در اصفهان بر اساس کیفیت و نوع و نحوه فروش آن مشخص می شود. قیمت کیلویی اکسید روی در مراکز خرید اصفهان

درمان سرطان پوست با استفاده از اکسید روی

درمان سرطان پوست با استفاده از اکسید رویاکسید روی و سرطان پوست با هم رابطه مستقیمی دارند و شما با مصرف این ماده می توانید از خواص آنتی اکسیدانی آن استفاده کرده و از بروز سرطان و بیماری های دیگر جلوگیری کنید. این پودر سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و با فعال سازی آنزیم های انسانی در از بین بردن سلول های سرطانی نقش اساسی دارد.

ناراحتی های پوستی با مصرف این ماده غنی به خوبی درمان می شوند. قدرت پوشش دهی عالی آن سبب می شود تا به راحتی روی پوست قرار گرفته و ترمیم و بهبودی را سرعت بخشد. تولید آن به صورت پماد باعث شده تا برای مصرف موضعی بهترین گزینه باشد.

سلول های سرطانی که روی پوست تشکیل می شوند با مصرف این ماده به راحتی از بین می روند. این امر باعث شده تا امروزه تولید آن رونق زیادی پیدا کند.

بازار فروش اکسید روی در مشهد

بازار فروش اکسید روی در مشهد تقاضای بالا و استفاده زیاد مصرف کنندگان باعث شده تا بازار فروش اکسید روی در مشهد رونق زیادی پیدا کند‌.  فروش به صورت اینترنتی و به نمایش گذاشتن قیمت ها و محصولات به صورت آنلاین متنوع خدماتی است که این فروشنده در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتواند با جلب رضایت آن ها به آمار مشتریان دائمی خود بیفزاید.

در این مراکز فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد و مشتری می تواند بدون دخل و تصرف سودجویان و دلالان خرید خود را انجام دهد. حجم خرید و فروش به صورت عمده و جزیی بوده و مطابق با نیاز و مصرف مشتریان انجام می شود. افراد می توانند مطابق با شرایطی که دارند برای تهیه محصول اقدام نمایند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر افراد به خرید اینترنتی گرایش پیدا کرده اند تا بتوانند از این طریق در زمان و هزینه های ایاب و ذهاب صرفه جویی کنند. این روش طرفداران خاص خود را دارد و باعث افزایش بازدهی فروش شده است.