اسید سولفونیک 96 درصد (‎C18H30SO3)

اسید سولفونیک 96 درصد (‎C18H30SO3)

آلکیل بنزن سولفونیک اسید خطی (اسید سولفونیک لابسا labsa ) این سورفکتانت آنیونی دارای گروه های آب دوست و آبگریز است. این ماده پر مصرف ترین ماده سورفکتانت به عنوان عامل پاک کننده، کف کننده و از بین برنده لکه ها در فرمولاسیون ترکیبات شوینده مصرف می شود. اسید سولفونیک بصورت عمده حمل در تانکر ۲۵ تنی و بصورت بسته بندی در بشگه های ۲۱۰ و ۲۱۵ کیلویی بسته بندی و به فروش می رسد. خریداران اسید سولفونیک اکثرا تولید کنندگان مواد شویندگی هستند.

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید