تگزاپن 70 درصد (NaC12H25SO4)

تگزاپن 70 درصد (NaC12H25SO4)

گزاپن texapon یک ماده شیمیایی بسیار کاربردی است که با نام های دیگری همچون سدیم لوریل اتر سولفات ، سدیم دودسیل سولفات ، تگزاپون ، سدیم لوریل سولفات ، سدیم دودکانو سولفات ، سدیم مونو لاریل سولفات و سدیم لاریل سولفات نیز شناخته شده است .
تگزاپن عضوی از خانواده آلکیل اتر سولفات ها می باشد و با غلظت های متفاوت ۳۰٪ و ۷۰٪ یافت می شود . فرمول مولکولی این ترکیب شیمیایی به صورت NaC12H25SO4 می باشد.
تگزاپن از ترکیب اکسید اتیلن و یک الکل چرب همچون روغن نارگیل تولید می شود . این ماده شیمیایی دارای مقادیری اندک از نمک است که در غلظت های پایین ویسکوزیته پایینی دارد. برای تنظیم ویسکوزیته آن می تواند از ترکیب های شیمیایی نمکی همچون سدیم کلراید استفاده کرد .

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید