سدیم سلیکات(Na2SiO3)

سدیم سلیکات(Na2SiO3)

سیلیکات سدیم را با نام های مختلفی نظیر متا سیلیکات سدیم، سدیم متا سیلیکات، شیشه مایع، گاز مایع، E550 و آب شیشه یا شیشه آبی می شناسند. سدیم سیلیکات یک ترکیب شیمیایی غیر آلی یا معدنی است که دارای فرمول شیمیایی Na2SiO3 می باشد و جرم مولی آن در 122.07 گرم بر مول می باشد. از نظر ظاهری به دو صورت پودری و مایع وجود دارد و اغلب به صورت گرانول یا جامدات شفاف بی رنگ و یا پودرهای سفید رنگ هستند و در مقادیر مختلف محلول در آب است و دارای pH قلیایی حدود 12-13 می باشد. دانسیته این ماده 2.4 گرم بر سانتی متر مکعب است. محصول تجاری سدیم سیلیکات موجود در محلول آب یا در فرم جامد، به دلیل وجود ناخالصی های آهن، به رنگ سبز یا آبی است. سدیم سیلیکات به عنوان یک ماده اولیه برای تولید محصولات دیگر استفاده می شود. علاوه بر سیلیکات سدیم مایع، تولید سیلیکات به عنوان پودر، و همچنین متاسیلیکات در شکل دانه ای بدون آب و پنتاهیدرات نیز صورت می پذیرد.

زیر مجموعه دوم محصول

توضیحات زیر مجموعه دوم. این یک متن آزمایشی می باشد تا شما بیشتر با سبک قالب آشنا شوید.

شما می توانید در این قسمت توضیحاتی را در مورد محصول و یا زیر مجموعه ای که مشتری برای شما ارسال کرده است را بنویسید. این کار را هم می توانید به صوت متن و توضیحاتی در حدود 7 الی 8 خط مانند همین متنی که می بینید انجام دهید و یا به صورت موردی (بولت و شماره گذاری) انواع همان محصول را بنویسید.

به این مورد دقت کنید که هرچقدر تعداد خطوط متن بیشتر باشد، می بینید که ارتفاع این بخش به صورت اتوماتیک باز می شود و همین طور کادر تصویر مقابل هم متناسب با این کادر ارتفاع اش تغییر می کند. پس اگر متن کوتاه بنویسید کادر عکس مقابل و کادر توضیحات زیاد ارتفاع اش باز نمی شود به این موضوع حتما دقت کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید