مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بررسی قیمت اسید سولفوریک غلیظ

آنچه در این مقاله میخوانید .....

مقایسه اسید سولفوریک غلیظ و رقیقتولیدکنندگان اسید سولفوریک غلیظ

اسید سولفوریک غلیظ در واقع نوعی ماده شیمیایی است که بدون بو بوده و از خورندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد. به دلیل اینکه این محصول دارای موارد کاربرد بسیار زیادی می باشد، امروزه شاهد تولید و عرضه انبوه آن به بازار هستیم. جهت اطلاع از قیمت اسید سولفوریک باکیفیت غلیظ می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید و از قیمت این محصول آگاهی کسب کنید.

بررسی قیمت اسید سولفوریک غلیظ

مقایسه اسید سولفوریک غلیظ و رقیق

مقایسه اسید سولفوریک غلیظ و رقیق اسید سولفوریک غلیظ نوعی اسید بسیار قوی است که الکترولیت ضعیفی می باشد. این نوع اسید تمایل بالایی به واکنش با آب دارد و این امر موجب می ‌شود تا از این ماده به عنوان یک ماده رطوبت زدا یا خشک کننده استفاده شود. علاوه بر این از این اسید می توان برای جدا کردن رطوبت مواد مختلف نظیر کربوهیدرات ها استفاده نمود.

این در صورتی است که اسید سولفوریک رقیق از الکترونیک قوی تر و بهتری برخوردار می باشد که دقیقاً مخالف با اسید سولفوریک غلیظ است. در واقع اسید سولفوریک رقیق نسبت به سایر اسید ها از بیشترین خواص اسید برخوردار می باشد. به نحوی که این اسید قابلیت تغییر رنگ کاغذ لیتیموس از آبی به قرمز را دارا می باشد.

اسید سولفوریک غلیظ چنانچه با آب مخلوط شود حجم قابل توجهی از حرارت را آزاد می نماید که می تواند آن آب را به جوش بیاورد و موجب پراکنده کردن آب گردد. این امر موجب شده تا برای رقیق کردن این نوع اسید به آن خیلی آرام و آهسته آب سرد اضافه کنند و با هم زدن یکنواخت آن حرارت حاصل از آن را کنترل کنند.

تولیدکنندگان اسید سولفوریک غلیظ

تولیدکنندگان اسید سولفوریک غلیظ به دلیل اینکه اسید سولفوریک غلیظ دارای موارد کاربرد بسیار زیادی می باشد و سالانه حجم قابل توجهی از این محصول در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد، تولیدکنندگان اسید سولفوریک سعی کرده‌اند تا به میزان مورد نیاز این محصول را تولید و به صورت گسترده در بازار پخش کنند. از جمله موارد مصرف اسید سولفوریک غلیظ می توان به استفاده از آن برای درست کردن مواد شوینده و انواع مختلف مواد منفجره اشاره نمود.

علاوه بر این از اسید سولفوریک غلیظ در پالایشگاه های نفت نیز استفاده های بسیار زیادی می شود و از آن به عنوان ماده ای برای جدا کردن ناخالصی ‌ها از بنزین استفاده می گردد. لازم به ذکر است که از اسید سولفوریک غلیظ در فرایند پرداخت فلزات نیز استفاده های بسیار زیادی می شود. برای این منظور این ماده را برای تمیز کردن قطعات فلزی نظیر آهن و فولاد پیش از آنکه این قطعات با روی یا قلع پوشش داده شوند تمیز می کنند. لازم به ذکر است که تولید ابریشم مصنوعی یا همان ریون نیز با استفاده از این نوع اسید صورت می پذیرد.

فواد حفیظی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: صیادی

راه های ارتباطی:

phone icon فروش داخلی: 09128921407

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

phone icon شماره ثابت: 02147626785

telegram icon تلگرام: arsianco@

instagram icon اینستاگرام: arsianco@

email icon ایمیل: info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید