مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروشندگان برتر اسید سولفوریک خالص صنعتی

آنچه در این مقاله میخوانید .....

مشخصات اسید سولفوریک صنعتی اعلانکات مهم در هنگام خرید اسید سولفوریک خالص

فروشندگان برتر اسید سولفوریک خالص صنعتی به صورت عمده این اسید را به مشتریان خود عرضه می دهند. شرکت تولید کننده این اسید را در بسته بندی 20 لیتری تولید می کند. از این اسید در سطح دنیا برای موارد متعددی استفاده می کنند. در کشور های اروپایی برای هر نفر سرانه شاخص این اسید را تعریف کرده اند که این مورد میزان اهمیت اسید مورد نظر را نشان می دهد.

فروشندگان برتر اسید سولفوریک خالص صنعتی

مشخصات اسید سولفوریک صنعتی اعلا

مشخصات اسید سولفوریک صنعتی اعلا مشخصات اسید سولفوریک صنعتی اعلا به این صورت بوده است که این اسید بی رنگ و بو می باشد این اسید دارای چگالی بالایی می باشد و با هر درصدی این اسید با آب حل می شود.

اسید سولفوریک از اسید های قوی در سطح بازار می باشد. در زمان های قدیم به این اسید جوهر گوگرد یا هیدروژن گفته می شود. این اسید بسیار قوی می باشد. اسید سولفوریک یکی از مواد شیمیایی مهم در سطح جهان بوده است.

با واکنش اسید سولفوریک با آب سولفور تری اکسید به وجود می آید. در داخل کشور برای این که میزان اسیدی بودن خاک باغ پسته را کنترل کنند از اسید مورد نظر استفاده می کنند کشاورزانی که دارای باغ پسته هستند با استفاده کردن از اسید سولفوریک میزان بازدهی محصول خود را می توانند افزایش دهند.

هر چه قدر سرانه مصرف اسید سولفوریک در یک کشور بیشتر بوده باشد نشان دهنده پیشرفته بوده کشور مورد نظر بوده است. این اسید اولین بار توسط دانشمند ایرانی کشف شده است نام این دانشمند جابربن حیان نام دارد.

این اسید نوعی ماده معدنی می باشد اسید سولفوریک وقتی در مجاورت مواد معدنی قرار گیرد باعث خوردگی می شود. ساختار مولکولی اسید سولفوریک به این صورت می باشد که در ساختار این اسید یک عدد اتم گوگرد و چهار عدد اتم اکسیژن موجود است.

واکنش این اسید با آب گرماده است. در واکنش میزان آنتروپی کاهش پیدا می کند. واکنش اسید سولفوریک با آب برگشت پذیر می باشد.

نکات مهم در هنگام خرید اسید سولفوریک خالص

نکات مهم در هنگام خرید اسید سولفوریک خالص در هنگام خرید اسید سولفوریک خالص مصرف کننده بهتر است که این اسید را به صورت عمده تهیه کند در این صورت اسید با قیمت مناسبی تهیه خواهد شد. نقطه جوش اسید سولفوریک نیز بالا بوده است. این اسید در دسته بندی اسید های معدنی قرار دارد.

این اسید به صورت طبیعی از گاز های خارج شده آتشفشانی به دست می آید. اسید مورد نظر همان طور که گفته شد با هر درصدی با آب حل می شود.  این اسید با روش های دیگر نیز قابل تهیه بوده است. واکنش اسید سولفوریک با آب بسیار گرمازا می باشد. از این اسید در محیط آزمایشگاه ها نیز بسیار استفاده می شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس فروش: آقای رحمانی

راه های ارتباطی:
فروش داخلی: 09128921407

بازرگانی و صادرات: 09124221247

تلفن ثابت: 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : info@arsianco.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین محصولات شیمیایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاهتان را بنویسید