مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش اسید سولفوریک 98%

آنچه در این مقاله میخوانید .....

استفاده از اسید سولفوریک در صنایع مختلفعرضه کنندگان اسید سولفوریک 98%

اسید سولفوریک 98% یکی از متداول ترین موادی است که در بسیاری از صنایع و کارخانجات از آن برای تولید محصولات مختلف استفاده می شود. این محصول از نظر خصوصیات ظاهری یک مایع رقیق، بدون رنگ و محلول در آب است که غلظت بالای آن خاصیت خشک کنندگی و اکسید کنندگی بسیار بالایی دارد. شایان ذکر است که قیمت فروش این محصول با توجه به برند تولید کننده و کیفیت مواد اولیه ای که در ساختار آن به کار رفته است تعیین می شود.

قیمت فروش اسید سولفوریک 98%

استفاده از اسید سولفوریک در صنایع مختلف

استفاده از اسید سولفوریک در صنایع مختلف معمولاً شرکت های تولید کننده این ماده را در غلظت های مختلفی تولید می نمایند و ما در بازار شاهد فروش اسید سولفوریک رقیق و غلیظ هستیم. غلظت های این محلول 35 درصد و 50 درصد می باشد، اما بهترین و قدرتمندترین آن اسید سولفوریک 98 درصد است که از پایداری و مقاومت بسیار زیادی برخوردار بوده و بهترین گزینه برای نگهداری در انبار می باشد.

به طور کلی اسید سولفوریک مرغوب در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد و از آن برای تولید انواع کودهای شیمیایی، اسید هیدروکلریک، اسید نیتریک، نمک های سولفات، مواد شوینده، رنگ و مواد منفجره استفاده های فراوانی می نمایند.
شایان ذکر است که در بسیاری از پالایشگاه ها از این ماده استفاده می کنند تا تمامی ناخالصی هایی که در بنزین و سایر محصولات پالایشگاهی وجود دارد را شستشو دهند. همچنین برخی از صنایع تولید کننده قطعات اتومبیل از این نوع اسید برای تولید باتری اتومبیل بهره می گیرند.

عرضه کنندگان اسید سولفوریک 98%

عرضه کنندگان اسید سولفوریک 98% اسید سولفوریک در واقع یک نوع اسید قدرتمند است که هیچگونه رنگ و بویی ندارد و در دمای 10 درجه سانتی گراد ذوب شده و در دمای 337 درجه سانتی گراد به نقطه جوش می رسد. از این ماده شیمیایی کاربردی برای انجام واکنش های شیمیایی و فرایندهای تولید برخی از ترکیبات استفاده می گردد.
صنایع تولید کننده کودهای کشاورزی در کشورمان ایران از اسید سولفوریک 98 درصد برای تولید برخی از کودهای شیمیایی استفاده کرده و آن را در دسترس کشاورزان قرار می دهند.
این ماده در ابتدا از سایر کشورهای جهان به ایران وارد می شد، اما خوشبختانه مدتی است که شاهد تولید بهترین نوع آن در کارخانجات و مراکز صنعتی داخل کشورمان نیز می باشیم که با استفاده از فرمولاسیون استانداردی که در جهان وجود دارد این محصول را با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا تولید کرده و آن را در اختیار صنایع مختلف تولیدی قرار می دهند.

ما در این مجموعه اینترنتی به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان اسید سولفوریک 98% به فعالیت مشغول بوده و بهترین برندهای این محصول را با قیمت مناسب در دسترس مشتریان خویش قرار می دهیم.

مدیریت مجموعه: علی اسکندری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

 

فروش داخلی(آقای صیادی) : 09128921407

بازرگانی و صادرات(آقای حفیظی) : 09124221247

شماره ثابت : 02147626785

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

ایمیل : arsiianco@gmail.com

مجموعه آرسیان کو شما را به خرید بهترین انواع اسید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید